Anketa
Otázka: Souhlasíte s tím, aby se kompletní obsah diskusí na makrobiotika.info indexoval a kopíroval do fulltextových vyhledávačů jako je Google, Seznam a dalších?  (Hlasování ukončeno: 19. Únor, 2012, 17:54:30)
Ano, souhlasím a rozumím tomu - 9 (60%)
Nesouhlasím - 3 (20%)
Nevím, chci více informací - 3 (20%)
Celkem hlasů: 13

Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Anketa - souhlasím/nesouhlasím s indexováním všech diskusí na Google, Seznamu,..  (Přečteno 6454 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 08. Únor, 2012, 20:16:58 »

Děsím se té možnosti stejně jako Ty.

Nejjednodušší způsob, jak zbořit skupinku je, nechat členy hlasovat v anketě, které nikdo skoro nikdo nerozumí. Super nápad.

Ale podívala jsem se na Ondrovy příspěvky od začátku (zelenina z Haveláku apod.) a o ničem láskyplném mě nepřesvědčily.

A jsem si naprosto vědomá toho, že vypadám, jako když mi šibe. Ale mám otázku: Je možné, že vidím jen já to shodné myšlenkové schéma v Ondřejových a Pavlových postupech a práci se skupinou lidí?

Zaznamenáno
komár
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 08. Únor, 2012, 20:26:08 »

No, podobnost tam je, pokud se hledá,
nebo se nám tu směje pod rouškou ravimy, jak nám tu začíná pěkně šibat? Tím se na fóru taky zrovna nešíří klid a soudržnost....
 Roll Eyes
To jsou furt jen domněnky, třeba to jsem já, kdo s váma tady takhle pěkně cloumá aniž by to kdo tušil..

já dávám na intuici, non credo je sice příhodný, ale jak se teda něčeho dobereme??
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 08. Únor, 2012, 20:32:23 »

Ondrovo vysvětlení, jak pomůže tomuto foru, stále postrádám. To je vše.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 08. Únor, 2012, 20:38:09 »

Mě indexování nevadí, nijak mě to neomezuje. Spíš naopak jsem ráda, když něco hledám a vyskočí mi, že se o tom tady psalo. Forum je díky tomu  i víc vidět, což je fajn.
Neon se už víckrát Ondřeje ptal, čím to je tak nebezpečné a ani jednou jsem ten velkej důvod nevyčetla.
Píšu pod přezdívkou a je jen na mě co kde na internetu o sobě napíšu.
Nepřijde mi ani důležitý někoho nějakým indexováním zatěžovat, podle  mě je to věc Neona.
Ještě jsem se na žádné diskuzi nesetkala s upozorněním na indexování.

K Ondrejovi. Taky mi to přijde dost podivné.. podobnost v tom vidím taky. Ale samozřejmě nechci nikoho soudit.. je to jen můj pocit z toho.

Zaznamenáno
lesnenka
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #19 kdy: 08. Únor, 2012, 20:40:13 »

Myšpule, myslíš, že by se PavelM chystal na tuhle akcičku tři roky předem, kdy se sem zaregistroval jako Ondřej?
Nedělám si z toho dotazu srandu, jen mě tahle možnost příjde míň pravděpodobná, tak mě překvapila a začínám nad tím uvažovat....

Boze, lidi, to by snad mel poznat sam Neon, jestli se osobne setkal s Pavlem, ne?
Pavel sem dal vcera (a nekdy uz i driv prostrednictvim linku) soji fotku (fotky). Neon se osobne setkal s Ondrejem.
A ted otazka na Neona: Jsou si tihle dva muzi vizualne podobni?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #20 kdy: 08. Únor, 2012, 20:47:46 »

S Ondrou se osobně známe z jedné víkendové akce s makrobioklubem, nějaká cyklistika.
A pamatuju se na příjemný rozhovor hodně do pozdních hodin.. myslím, že hlavní myšlenka večera byla zeitgeist apod., že Ondro?
Zaznamenáno
komár
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 08. Únor, 2012, 21:00:17 »

Tak pokud se přízrak ničitele fór nezmocnil samotného admina, tak si tady tomu troufám důvěřovat  Smiley

Z toho, co jsem tu zatím pochopila o indexování mi vychází, že mi patrně nijak nevadí.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #22 kdy: 08. Únor, 2012, 21:23:00 »

Ja nevidim na Ondrove ankete nic spatneho, ani to neberu jako utok na Neona. Sice taky nevim proc mu to tak vadi, me to spis vyhovuje. Ale kazdy mame pravo na vlastni nazor.
Zaznamenáno

jesenka
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #23 kdy: 08. Únor, 2012, 21:26:06 »

Noooo, děcka, tak už dost. Co??
Já vím, moc jsem tady toho nenapsala, jsem spíše čtenář, nacházím tu spoustu zajímavých myšlenek, ráda tu chodím, tak už to přestaňte konečně řešit. p se nám směje někde za bukem a má radost, jak nás tady všechny pěkně rozklížil. Nebo taky ne, třeba mu o to OPRAVDU nešlo.
Vraťme se zase pěkně k naší makrobiotice a všelijakému povídání o důležitých i nedůležitých věcech, přestaňte se chytat za slovíčka a pojďme si zas užívat vzájemnou lásku a důvěru.  grouphug
Zaznamenáno

Je nutné změnit pohled na člověka.
Protože on není ani pánem světa, ani sebe sama.
Je ovládán energiemi potravy.

GEORGES OHSAWA,
japonský badatel - dietolog a filosof
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #24 kdy: 08. Únor, 2012, 22:34:36 »

Jj snad se nám to podaří vrátit zpátky, tak jak to tady bylo dříve. Ona tady na fóru byla díky Pavlovi zaseta určitá hrubost, vulgárnost, provokace, pár dní to tady byla norma, byli jsme v nějakém výjmečnějším stavu a snad to na nás na členech fóra nezanechalo nějaké následky.

Výjmečnější stav si žádal výjmečnější přístupy. Když to vezmu podle sebe, tak došlo k určitému zhrubnutí, ztvrdnutí, konfliktnosti vlivem situace a je třeba se, v mém případě, uvolnit a dostat se trochu do jiného, méně výjmečného režimu i když změny uvnitř mě nějaké proběhly a úplně stejné to asi nebude.
« Poslední změna: 08. Únor, 2012, 22:40:40 od makroušek » Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #25 kdy: 09. Únor, 2012, 09:15:42 »

Já tedy také do toho mám sotva co kecat,ale to co se tady rozjelo pár posledních dnů,mi přijde úplně zbytečné,hysterické. Já tohle fórum vnímam,spíše tak,že je to fórum samozřejmě pro nás,ale především pro nově příchozí,kteří tady načerpají spustu informací a je na nich ,jak s nimi naloží,jako to bylo pro mě jako to dělám já. Proto indexace jednoznačně ano. Pokud se chcete přesunout do ilegality prosím. Na každém také je,jestli je anonymní,není anonymní,co tady na sebe prozradí a co ne,každého svobodná vůle. Když se někdo zaregistruje,proč ho mazat,když není aktivní,já se zaregistroval a také jsem nebyl hned aktivní a četl a četl. Tohle co se tady teď řeší,že nějakej magor tady vyhrožuje soudama a já nevím co všechno,mě už ani nebaví číst. Nechal bych všechno být ,tak jak je. Já chodím také na bike forum a přesně vím,jak to tam jeden magor dokáže rozhodit,když najde někoho kdo se chytí,ale všichni z toho mají legraci a nikdo to neřeší. Je tam ovšem taková možnost,že je na zakladateli tematu - vlakna, ci prispevek smaze.Admin do toho nezasahuje.  Což není taky úplně asi dobře ,ale většinou to nikdo nedělá.Jen všem znamí notoričtí cenzuristi. Jinak se tam běžně posílají lidi kam chtějí a označují se za všelijaká zvířátka a magory tam máme cca dva.Soudní pře se chystá jedna :-))) Ale nic z toho nebude,to se vsadim
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #26 kdy: 09. Únor, 2012, 09:40:07 »

Mě teda nepřijde, že by to forum nějak narušilo. Kdo chce tak daná vlákna kdo , kdo nechce nečte. Nebo aspoň tak to dělám já. Když mě něco nezajímá, tak nečtu, kdž nechci zasahovat, nezasahuju. Ale necítím tady kvůli tomu žádnou špatnou energii..takhle to na diskuzních forech bývá. Jen možná makrobiotici víc řeší, jak mají reagovat než lidi jinde na forech..ti prostě odpoví, jdi kamsi a tečka. Tady se to holt víc rozebralo.
Vulgarity bych ještě pochopila, ale ohánění se soudy a tím, že si někdo někoho najde..to už je na mě moc.
PS: když jsem psala, že vidím podobnost mezi Ondrejem a Pavlem, tak jsem nemyslela fyzickou. Jen mi to už tím maličko zavánělo.. což ale není žádné vyhrocování situace, nebo zvýšená náchylnost po tom co se tu stalo.  Wink
A jinak si myslím, že i tohle k životu patří.. nic není jen růžový..
Zaznamenáno
alphirk
Newbie
*

Zobrazit profil
1 1
« Odpověď #27 kdy: 12. Únor, 2012, 21:12:21 »

Ctu si tu par vetvi, kde Vas strasi PavelM jeste dnes a "ukamenovali" jste jej v podstate za to co tlumocil o MB komunite pan Zajicek.
Helca, tato kdysi jedna z Vasich clenek v dobe kdy neon forum zakladal charakterizovala "ucitele" MB.
Nezajima me ted jeji osoba, nejspis sliznu, ze "byla takova ci makova a uz sem nechodi" (sviti u ni host) a taky netvrdim, ze vsichni MB jsou nervozni, popudlivi, nebo agresivni (nepozoruji treba u neona, lesnenky a dsalsich par lidicek, je videt jak na sobe tvrde pracuji:).
Ale jinak se me dere do hlavy opakovane myslenka, ze zase az tak vedle pan Zajicek nestrilel.
-----------------
Helca pise :
"Já jsem měla po 4 letech makrob. také nějaké zdrav. problémy. V té době jsem poznala manžele, kteří ještě několik let přede mnou absolvovali kurzy u p. Ing.Průchové. Vyprávěla jsem jim, jak na mě paní Průchová na kurzu působila. Dost mě to překvapilo. Byla taková nervozní, popudlivá, netrpělivá, odměřená a na některé dotazy a připomínky reagovala podle mě nepřiměřeně. Bez pochopení pro lidi, kteří byli někde jinde, prostě podle mě mohla být na ty lidi příjemnější. Lidé se pak už radši na nic neptali."
« Poslední změna: 12. Únor, 2012, 21:15:40 od alphirk » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #28 kdy: 13. Únor, 2012, 08:26:35 »

Citace
Byla taková nervozní, popudlivá, netrpělivá, odměřená a na některé dotazy a připomínky reagovala podle mě nepřiměřeně.

A já ji poznal jako inspirující, hodnou, milou, laskavou, obětavou, sdílnou, chytrou, radící, pomáhající, důkladnou, řádnou, energickou, plnou životních zkušeností.
Zaznamenáno
alphirk
Newbie
*

Zobrazit profil
3 0
« Odpověď #29 kdy: 13. Únor, 2012, 09:02:21 »

Potom se zase ukazuje jak je osidne uverit nekomu popis toho jaky kdo je z pouheho doslechu.
Treba jen pani nemela svuj den a mytus je na svete.
Umim si i predstavit situaci, kdyz nekdo nekde rika (na zaklade zivotnich zkusenosti) ze to zlute je nejlepsi k jidlu a lide se po 150-te ptaji, jestli by radsi nemohli snist to fialove, ze jim to chutna lip a to chce potom opravdu zelezne nervy a byt dukladna, radna a energicka, muze byt.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení