Anketa
Otázka: Souhlasíte s tím, aby se kompletní obsah diskusí na makrobiotika.info indexoval a kopíroval do fulltextových vyhledávačů jako je Google, Seznam a dalších?  (Hlasování ukončeno: 19. Únor, 2012, 17:54:30)
Ano, souhlasím a rozumím tomu - 9 (60%)
Nesouhlasím - 3 (20%)
Nevím, chci více informací - 3 (20%)
Celkem hlasů: 13

Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Anketa - souhlasím/nesouhlasím s indexováním všech diskusí na Google, Seznamu,..  (Přečteno 6927 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
alphirk
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #45 kdy: 14. Únor, 2012, 18:02:28 »

alphirk: teď nevím jak to myslíš, ale soukromá zpráva není přístupná, to co nikdo z nás nevidí, ale to co napíšem veřejně, tak i když to smažem, tak je někdy možné dohledat ještě pár dní v google - ale první by to musel zaindexovat - prostě, google sem třeba chodí každé 3 hodiny (ale to je jen příklad), něco napíšu, rozmyslím si to během 10 minut a smažu, google to neukáže, ale kdybych to tam nechal třeba 5 hodin a pak smazal, tak je možné, že to google bude pár dní ukazovat, když by si někdo rozklikl jeho "Cache"
Aha - sluvko zprava me zmatlo:).
Tak to vim samozrejme, ze google vse hned prebira a jsou lidi co na tom maji i zajem, kdyz jsem napriklad pidi-firma (osvc), je mym prirozenym zajmem aby me kazdy nasel a nevadi mi to.
Jenze se nesmi telefon, melj a pod. shodovat s mymi udaji nekde na foru, pokud si tam na nekoho neopravnene otviram vytrusnik, ze je zlodej ci podvodnik (napriklad).
Potom je to ma blbost a nesu za to odpovednost, to je i logicke, ze muzu narazit.
Cize jsme odpovedni za to co rikame je univerzalni ochranou proti jakemukoli sledovani.
Souhlas a *thumbs up*.
« Poslední změna: 14. Únor, 2012, 18:15:56 od alphirk » Zaznamenáno
alphirk
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #46 kdy: 14. Únor, 2012, 18:14:26 »

Ale je opravdu usmevne jak opet lide maji problem s chovanim jinych ktere sami maji v sobe (agresivita).
Ano je to usmevne, lide se ve svem okoli zrcadli (Don Miguel Ruiz Ctyri dohody/kourove zrcadlo,domnenky atd., doporucuju procist) proto se snazim agresivite ustoupit stranou dokud to jde, promin.
Snad jsem mel napsat "No comment, kazdy mame nejake sve fobie", nepovazujes uz to za diagnostiku, staci tak:) ?
Sympatie nekomentuju. Viz vyse - jen jsem Tvym zrcadlem a to mi prijde usmevne podobne jako Tobe:).
Pekny zbytek dne Ti preju:).
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení