Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: výroba piškotů  (Přečteno 2588 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 20. Únor, 2012, 20:20:25 »

Ahoj,
nedávám to do MB, diskuse, protože mám na mysli dětské nebo cukrářské piškoty z čeho se vyrábí. Je v nich cukr, že jsou sladké? Sestry malé děti to baští. Vím, že to asi nebude OK, ale zajímalo by mě z čeho se piškoty vlastně vyrábí.
Jarka
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 20. Únor, 2012, 21:22:12 »

Já myslím, že na obalu těch klasických piškot psávali, že jsou z pšeničné mouky, cukru a vajec. (Jedno lepší než druhé Smiley
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #2 kdy: 21. Únor, 2012, 00:18:15 »

Jarko, všimla sis ale, že to dáváš na diskusní fórum MAKROBIOTIKA, že ano?
Internet nerovná se pouze toto diskusní fórum, zdrojů informací existuje víc... tak například takový GOOGLE zvládne odpovědět téměř na cokoliv, co tě zajímá; výrobní ingredience cukrářských piškotů nevyjímaje. Respektive tě odkáže do patřičných míst. Což tady nejspíš nikdo neudělá. A proč taky, piškoty jsou většině lidí, stravujícím se makrobioticky či prostě jen vědomě a nějak zdravě, úplně ukradené, poněvadž obsahují mrtvou hmotu, drogu a extrémní živočišný jang - tedy pardon, vlastně bílou mouku, cukr a vejce.  Evil

Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 21. Únor, 2012, 12:06:15 »

Ahoj Paulino,
děkuji ti za odkaz. Mě jen stačilo, co napsala Iren, jen z čeho se piškoty vyrábí. Ale na odkaz jsem se ráda koukla.
Já jsem je totiž našla ve špíži, tak mi ten dotaz v hlavě vystanul a bylo mi jasné, že mezi MB to dát nemohu, tak do "Povídání jen tak".
Jarka
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #4 kdy: 21. Únor, 2012, 13:17:47 »

Ehm, o ten odkaz ani tak nešlo. Spíš o to, že by nebylo od věci se alespoň rámcově držet tématu - Jarko, myslíš, že kdybys ten dotaz položila mamince (nebo sestře, když to její děti baští), že by ti nedokázala odpovědět? Já myslím, že dokázala, ba co víc, třeba by vás mohlo něco zajímavého v té souvislosti i napadnout; například nějaká zdravější varianta piškotů (kterou už by mělo smysl sem dát) nebo co já vím.. Ono totiž není nad osobní komunikaci, ať už je o čemkoliv. Třeba si na tohle vzpomeneš až tě zase něco napadne..
Jo, a taky není od věci, když už se ptám, zamyslet se NAPŘED nad tím, koho tou otázkou oslovím. Proto ten Google, ten snese vše. Wink
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení