Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Cim si cistite zuby?  (Přečteno 2505 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 01. Březen, 2012, 07:40:22 »

Dovolim si zde zalozit nove tema na otazku, cim cistit zuby  Roll Eyes Je plno cest, jak si v ramci mb cistit zuby, ale myslim ze ne vsechny jsou idealni- jako napr. obyc morskou soli- dle nekterych informaci obsahuje mikroorganismy, ktere mohou nekterym skodit a pusobit problemy.

Potom dentie prasek- ten je myslim fajn, ale je moc jang a neni doporucovano tedy pouzivat denne.

A co takovy prirodni pasty? Pouzivate nekdo? Prip. muzete doporucit nejake dalsi mozne vyrobky, jimiz si lze cistit zuby, aniz by mely vedlejsi ucinky?

dekuji za reakce
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 01. Březen, 2012, 12:03:09 »

Dlouhodobě mi nejvíc sedí měsíčková zubní pasta od Weledy. Dentie jen občas. Když ji používám dlouhodobě, rozdrápe mi dásně.

Jinak mi zubař říkal, že podstatná je technika čištění, tzv. stírání. To je možné provozovat i bez pasty jen kvalitním mokrým kartáčkem a teprve poté na závěr dát na kartáček trochu pasty a zuby s ní "přejet", což je spíše na osvěžení a "navonění" ústní  dancingdutiny.

Co se týká ústních vod, tak mám pocit, že si do pusy nalévám spíš čistidlo na WC.
Takže tuto fázi moc neprovozuju. Ale kdybych chtěla, tak si na to zase pořídím ústní vodu od Weledy. dancing
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 01. Březen, 2012, 13:43:49 »

Dulezite je i cisteni mezizubnich prostoru.
Zaznamenáno

komár
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen, 2012, 14:14:31 »

Já používám zubní pasty firmem Urtekram, Biodent nebo Weleda. Dentie taky jen zřídka. Když nemám pastu, tak to řeším vodou a mořskou solí, ale s makrobiotikou mě opustil takový ten pocit v puse, kdy si prostě musím zuby vyčistit.
Zaznamenáno
stoklin
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen, 2012, 22:59:13 »

Já osobně jsem si oblíbil zubní pastu Weleda s mořskou solí (modrá). Taky občas prostřídám s dentie (pastou, ne práškem - ten je velmi jangový). Samozřejmě nedám dopustit na zubní kartáček Cura Prox a už si ani nedovedu představit život bez mezizubních kartáčků - kupuji v DM 6ks za 60kč. Před nějakou dobou jsem přidal i kartáček na stírání jazyka, což můžu taky jen doporučit... sice ten nástroj vypadá hrůzostrašně a ze začátku to docela bolí, ale dá se rychle zvyknout : o )
Zaznamenáno
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 07. Březen, 2012, 07:54:06 »

dekuji moc za odpovedi!  Smiley
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
Stran: [1]
  Tisk