Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Ostrava a okolí  (Přečteno 18273 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Irča
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 28. Srpen, 2008, 14:52:39 »

Připojuju se minikvašáček je super! Smiley
Zaznamenáno
Pupi
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #16 kdy: 28. Srpen, 2008, 19:23:38 »

Ivano, ja jsem si po ruznych experimentech se zavarovackama a PET lahvema radeji koupila ten minikvasak, o kterem pise Vendulka.

Pouzivam ho i na presovane salaty. Urcite se ti bude hodit. Jenom jsem v nejake diskuzi zahlidla, ze pan konci s vyrobou a doprodava posledni kusy. Tak si to radeji prover.

Jinak ve Slunecnici stale nic noveho...
Zaznamenáno
Irča
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 29. Srpen, 2008, 15:38:40 »

Pupi, děkujem za informace ze Slunečnice Wink
Zaznamenáno
jamaji
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 08. Září, 2008, 10:05:28 »

Ahoj všem, já si na picles koupila přímo na picles nádobu. Koupila jsem to ve Švýcarsku, tady jsem to zatím neviděla. Jinak jsem taky z Ovy  Smiley
Zaznamenáno
Pupi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 10. Září, 2008, 13:24:58 »

Ahoj holky!

Dneska jsem byla ve Slunecnici a vypsali kurz vareni! Zacina 15.10. v 16,30 a bude 5 lekci ve stredy. Ja jsem nelenila a hned jsem se zapsala a slozila zalohu 1000 Kc (cely kurz stoji 2250 Kc). Prekvapilo me, ze ho vypsali vcera a maji ho uz z poloviny plny... Takze spechejte!!!

Program vypada zajimave:
1. lekce - obecne o MB
2. lekce - lusteniny + dochucovadla
3. lekce - obiloviny + polevky
4. lekce - zelenina + rasy
5. lekce - moucniky a cukrovi

Pujdete nekdo?? :-)
Zaznamenáno
Irča
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 20. Září, 2008, 23:06:53 »

Ahoj Pupi,

už jsem tady dlouho nebyla, jen jsem jednou nakoukla jestli jsi nepodala nějaké informace o kurzu (mám toho s novým školním rokem nějak moc, jak v práci, tak doma). Dnes jsem je konečně objevila, ale jsem trochu zklamaná Cry, protože středa mi absolutně nevyhovuje. Tak mě to mrzí, protože jsem se celkem těšila. A jelikož jsi to sem dala už skoro před 10 dny, tak se obávám, že už bych ani to místo nesehnala.
Možná, že snad někdy do třetice se mi to podaří.
Aspoň potom napiš, jak se ti to líbilo.
Měj se zatím hezky Irča Wink

Zaznamenáno
Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 13. Listopad, 2008, 14:01:30 »

Ahoj všem  ze severu Moravy, v tom našem kraji to pořád nějak vázne, všude se pořádají různé akce, srazy ...ale u nás je toho jako šafránu. Chtělo by to nějak rozhýbat ! Já jsem z Opavy...vychovávám 3 děti a ráda bych si s někým vymněňovala zkušenosti - písemně či osobně..ve svém okolí nikoho se zájmem o makrobiotiku neznám. Takže si občas připadám docela divná...nebo jsou snad divní ti ostatní ? A co kdyby jsme si zorganizovali taky nějaký ten srazík Huh?  Smiley
Zaznamenáno
ola
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 14. Listopad, 2008, 18:34:05 »

Ahoj zdravím všechny MB, makrobiotiku jsem objevila před půl rokem. Ráda bych se seznámila s nějakou maminou na MD, mám 2,5 letou dcerku. Bydlím v Lanškrouně okres Ústí nad Orlicí. Velmi uvítám všechny rady ohledně výživy dětí. Pokud se najde někdo z blízkého okolí, můžeme se navštěvovat, bylo by to super  Tongue.
Zaznamenáno
Pupi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 14. Listopad, 2008, 19:25:05 »

Vendulko, ja jsem rozhodne pro nejaky ten sraz! Varim opravdu aktivne, v lete se chystam na Makrobio konferenci do Holandska, tak si urcite budeme mit co vymenovat  Smiley. Bydlim v OV a do OP to taky neni zadna dalka. Treba se k nam jeste nekdo prida?Huh??? Jinak muzeme zacit ve dvou  Grin
Zaznamenáno
Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 15. Listopad, 2008, 17:17:00 »

Ahojky Pupi, no já bych byla určitě pro  Smiley, do Ostravy občas jezdím, tak můžeme něco naplánovat ! Znáš p. Bílkovou z Ostravy...peče úžasné makrobiotické zákusky  Wink. Žijete mb celá rodina, nebo jen ty sama ? Je v Ostravě nějaké mb restaurace ?
Zaznamenáno
Pupi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #25 kdy: 17. Listopad, 2008, 19:07:40 »

Ahoj,

zatim jsme v rodine dva - ja a muj pritel  Smiley. Ja se stravuju MB a on ji, co doma uvarim, coz je taky MB. Samozrejme, pokud jde nekam s kamarady atd., tak si ji podle sveho  Wink, ale to uz tak neresim. Hlavne, abychom byli vsichni v pohode! V OV bohuzel MB restaurace neni. Na obedy se da chodit do MB jidelny, ktera je v centru, ale zavira kolem 16 nebo 17 hod. Je ale skvela, maji tam vyber ze 4, nekdy z  5 menu, plus ruzne zakusky a svacinky. Absolvovala jsem tam i kurz, ktery byl super. Pani Bilkovou osobne neznam, ale budu od ni mit vanocni cukrovi - pry ho ma moooc dobre  Wink. Jak jsi na tom s casem? Mas predstavu, kdy bychom co mohly spachat?
Zaznamenáno
Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 18. Listopad, 2008, 15:38:43 »

Pupi, tak alespoň jídelna, to je určitě lepší než nic. U nás v Opavě je prodejna zdravé výživy, ve které se denně vaří jedno jídlo jako meny....není to sice makrobio, ale je to bez masa, takže chodíme s manželem na obědy tam, a jsme rádi alespoň za to, protože obědy při zaměstnání vařit nestihám.
S tím časem jsem na tom přes týden bídně,...možná by to bylo lepší někdy o víkendu...ale vůbec nevím, kde by jsme se mohly v Ostravě setkat, moc tam toho neznám. Počkáme ještě chvilku, jestli se k nám ještě někdo nepřidá, možná by se mnou jel i manžel...teda pokud bych ho ukecala, protože jsem takový sváteční řidič a do Ostravy se autem nerada pouštím sama  Wink. A nebo by jste si třeba s přítelem mohli udělat výlet do Opavy a přijít na návštěvu k nám. Tak popřemýšlej jak by se to hodilo tobě a dej vědět. Já budu mít od p. Bílkové také vánoční cukroví - ona je skvělá, a taky skvěle peče a vaří  Smiley. Známe se s ní osobě.....
Jo Pupi, může se zeptat kolik je ti let, ať mám trošku představu  Wink. Mi je 34...už  Eek
Zaznamenáno
zuzek
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 21. Leden, 2009, 14:05:04 »

Ahoj Vendulko, jsem původem taky z Opavy, čtyři roky se teď tak různě stěhujeme v okolí Brna. V Opavě jsme ale celá rodina pečení vaření. Zrovna dneska vyrážíme  :-) Mám dva malé kluky. Když budeš mít někdy čas a náladu ráda se s tebou setkám, aspoň si budu mít s kým pokecat o MB. Mj. v létě jsme taky byli celá rodina u Dáši Lužné... paráda!
Zaznamenáno
Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #28 kdy: 23. Leden, 2009, 12:07:20 »

Ahoj Zuzi, no to by bylo bezva  Wink, já tady v Opavě zatím nikoho kdo by se zajímal o mb neznám, takže bych určitě takový pokec uvítala ! My jsme byli v loni v létě taky u Dáši Lužné na kurzu "Vaříme podle pěti elementů" a byli jsme nadšení :-) ! Teď v dubnu jedu k Dáši na víkend pro ženy, nechceš jet taky ? (vs.opa@hotmail.com)
Zaznamenáno
Lee.Blue
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 01. Červen, 2009, 22:49:16 »

Ahoj Vendulko, jaký byl kurz pro ženy? Našla jsi už v Opavě nějakou spřízněnou duší?:-)
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení