Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Léčba štítné žlázy a makrobiotika  (Přečteno 5586 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
1 0
« Odpověď #15 kdy: 22. Květen, 2012, 12:15:35 »

Pokud ještě umím dobře číst, tak Oceanenergie se prostě upsal,což se stává úplně běžně i jiným. Takže mi nepřijde moc na místě to komentovat jako Pozorovatel(nic proti Tobě  Wink )

Ano, intuice nám většinou moc dobře nefunguje, ale myslím si, že o tom právě ty naše tělesné problémy jsou- beru je jako šanci právě té intuici víc naslouchat a ověřovat si ji.

Citace
Otázkou je, zda vtlačím makrobiotiku ku lečbě štítné žlázy a netrpělivě čekám co bude, a nebo jím spořádaně makrobioticky a řeším vnitřní energii v klidu bez stresu. Strach a ztráta víry je horší. MB tím ztrácí účinnost
  S tím naprosto souhlasím, mnoho problémů má klíč právě v našem strachu, obavách a nejistotě..

Myšpule : Jsem sice mladá, ale štítnou žlázu mi léčili od mala, od mala jsem slýchávala ty jejich výhružky o tom , jak nikdy neotěhotením a pokud jo, tak se mi narodí kretén, když nebudu poctivě papat Euthyrox.. a mnohé další věty typu, že bez nich to nepůjde a bude mi hůř a hůř. Ale já jsem to řešila prostě po svém, řekla jsem si , že se nenechám jejich řečmi stresovat a postupem času i strach z toho zmizel. A vím, že díky tomu mám po potížích. Tím chci říct, že ani moc nejde o to kolik ti je a jak dlouho ten problém máš..  Wink

Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 22. Květen, 2012, 13:06:49 »

Ahoj El,

ty výhrůžky dobře znám, jak co se týká šž, tak astmatu...

Každopádně jsem přitvrdila na mb jídlech a ubrala si 25 % dávky Eutyroxu a to byste nevěřili, jak se mi dobře spí... Po mnoha letech, kdy jsem se cítila být zmítána osudem, mám jasnější záměry ve svém životě a pořádně se vyspat a bez problému usnout - jak říká stará pohádka - je sladší než soudek nejlepšího medu.

To, že u doktora to bude nejspíš masakr, protože se mu hodnoty možná vůbec nebudou líbit, je riziko spojené s mou snahou obejít se v životě bez chemických berliček. Chudák pan doktor. Myslel to se mnou dobře. Jako oceanenergie.

Tak se mějte, Vy divoké duše  hugs
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #17 kdy: 22. Květen, 2012, 19:18:24 »

El, oceanenergie: Přepsání, nebo upsání (jak to nazvala El) jsem nekritizoval, to se stane v zápalu boje občas každému, šlo mi spíš o styl vyjadřování a myslel jsem to v dobrém. To, co napsal oceanenergie posléze je pro mne v pohodě, nebo alespoň více konkrétní.

Prostě obecně mi vadí, když někdo dává rady formou kóanu zenového mistra a přitom to zenový mistr není. Tím netlačím na oceanenergie, aby do podrobna rozebíral své úvahy. Jen mi příjde, že pokud už chci někomu dávat radu, tak je přece v mém zájmu, aby si z toho dotyčný něco odnesl. Ale dosti mentorování a zpět k tématu. Koneckonců, třeba až jednou oceanenergie potkám, tak zjistím, že velkým mistrem je a nechám si pokorně zmydlit záda zenovou holí  Smiley
« Poslední změna: 22. Květen, 2012, 21:26:51 od pozorovatel » Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #18 kdy: 22. Květen, 2012, 23:55:17 »

Pozorovatel : Já si odnáším mnoho i z takovýho stylu psaní ..  Wink
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #19 kdy: 23. Květen, 2012, 00:28:27 »

V knížce Dohoda s Nemocí (V. Sinelnikov) se píše, že štítná žláza symbolizuje tvůrčí sebevyjádření.

Louise L Hay:
Ponížení. Pocit potlačení nebo shazování. Pocit že si člověk nikdy nemůže dovolit dělat co opravdu chce.

Cvičení: Podívejte se do zrcadla a zeptejte se (své nemocné štítné žlázy) "Jak tě mohu milovat zpět k životu?"
Mnoho žen se cítí rozpolceno pod tlakem být "vším". Tak vzniká tvůrčí blok.
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 23. Květen, 2012, 13:10:57 »

Hm, tak se hlásím, že u mě to sedí. Moje mamka se ve mě snažila vzbudit přesně tyhle pocity a dlouho se jí dařilo  Cool
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení