Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Makrobiotický časopis Zrnění  (Přečteno 7133 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
honza jícha
Host
0 0
« kdy: 20. Březen, 2007, 07:39:04 »

Zdravím návštěvníky a uživatele tohoto webu
a opět jsem tady s avízem: vychází jarní číslo časopisu Zrnění, jehož obsah se dozvíte na www.zrneni.cz. Všem zájemcům posíláme jedno číslo na ukázku zdarma, stačí si ho objednat na e-mailu: redakce@zrneni.cz.
Všem Vám přeji úspěšný rok a bohatou úrodu.
Zaznamenáno
Anonymní
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 05. Červen, 2007, 10:23:46 »

Právě vyšlo letní číslo Zrnění. Kdo jste ještě nevyzkoušeli, napište si na redakce@zrneni.cz o ukázkové číslo. Mimo jiné v něm nabízíme makrobiotický zájezd na Slovensko 22.-26. srpna. Pokud máte zájem třeba jen o zájezd, napište si o informace. Zveřejníme je i na www.zrneni.cz.
A Frantu H. prosím o zprávu, na jakou adresu chce další číslo - předpokládám, že do Luhačovic ne. Mějte se! HJ
Zaznamenáno
Honza Jicha
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 05. Červen, 2007, 10:24:35 »

Právě vyšlo letní číslo Zrnění. Kdo jste ještě nevyzkoušeli, napište si na redakce@zrneni.cz o ukázkové číslo. Mimo jiné v něm nabízíme makrobiotický zájezd na Slovensko 22.-26. srpna. Pokud máte zájem třeba jen o zájezd, napište si o informace. Zveřejníme je i na www.zrneni.cz.
A Frantu H. prosím o zprávu, na jakou adresu chce další číslo - předpokládám, že do Luhačovic ne. Mějte se! HJ
Zaznamenáno
Peta
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 05. Červen, 2007, 13:00:51 »

Super ! Kupuji si ho ve Zdrave vyzive Sazavske, tak doufam, ze ho tam uz maji !
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopad, 2009, 13:33:11 »

Ahoj Honzo,koukám,že textík je už starší,....ukázlové číslo Zrnění bych prosil poslat to na další rok,kde budou akce na další rok.Jde to?dík Radek
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 06. Prosinec, 2009, 19:57:20 »

Díky,Zdeni .  :-) Radek
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 13. Září, 2012, 17:44:54 »

Ahoj,
Zrnění je moc pěkné, kdo neodebírá, mohu vřele doporučit. Určitě jsou mezi námi i nováčci, kteří o tomto časopisu neví, tak téma oživuji.
Jarka
Zaznamenáno
hejlenka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 15. Listopad, 2015, 14:56:59 »

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo k prodeji stará čísla Zrnění. Sehnala jsem 2,3,5/2010 1,5/2012 a 2/2013-2/2015, ostatní už asi nejde pořídit.
Případně kdo byste se jich nechtěl vzdát trvale, budu ráda i za půjčení (třeba oproti záloze?).
Viděla jsem na Jímejinak nabídku předplatného za 1000,- smožností koukání do archivu, ale ještě nevím, zda by ten archiv byl v podobě jako naskenovaný časopis k vytištění nebo jako internetové články. Nečtu ráda na obrazovce, raději papír:-)
Děkuji, Lenka Hejná, Vlašim.
Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 16. Listopad, 2015, 20:13:02 »

Viděla jsem na Jímejinak nabídku předplatného za 1000,- smožností koukání do archivu, ale ještě nevím, zda by ten archiv byl v podobě jako naskenovaný časopis k vytištění nebo jako internetové články. Nečtu ráda na obrazovce, raději papír:-)
Ahoj,
ten přístup do archivu zrnění jsem kdysi myslím chvíli jako nějaký bonus pro nové předplatitele měl a byli to normální internetové články. Nebylo to nic jako časopis k vytištění.
Jarda
Zaznamenáno
hejlenka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 19. Listopad, 2015, 12:00:38 »

Ano ano, děkuji :-)
Lenka
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 19. Listopad, 2015, 20:29:47 »

Ahoj Hejlenko,
Já jsem stará čísla sehnala v naší vědecké knihovně v Budějovicích, protože jsem nevidomá, tak mi je paní skenovala, jinak odebírám, Honza mi vždy posílá aktuální. Do knihovny stojí za to jít se podívat, ale nevím kolik bys platila za ofocení celých časopisů, nevím kolik za stránku.
Jarka

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení