Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Byvanie vhodne pre makrobiotika, meditatora v Brne  (Přečteno 1665 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
stefi
Newbie
*
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 02. Květen, 2012, 10:39:00 »

Ahoj 
   opustam svoj byt na Uvoze otoceny do tichuckeho dvoru zo zelenou  Grin a od 1.6. by som teoreticky mohol byt uvolnit. Je mi ho luto iba tak nechat lebo sam viem ako sa mi tazko hladalo v brne byvanie kde by som mohol mat  kuchynu v ktorej si budem moct varit podla svojich potrieb Cool . Na tomto mieste je to mozne, velka priestranna kuchyna. Byt je postarsi v povodnom stave ma vymenene plastove okna takze je v izbe teplo. pre hocikoho menej narocneho je to vynimocne byvanie vpodstate v centre Brna. Tak sa ohlasujete rad hodam opat nejakemu cestnemu  cloviecikovi komu pomoze. Jedna sa o 3 izbovy byt, zatial su obsadene len 2 izby.  v jednej som bol ja a v druhej je jeden tichy chalanisko, sice mesiar, ale  nie je snim potreba ani prehovorit cele mesiace.  Tongue Embarrassed

S laskou  a radostou 

Stefan
Zaznamenáno

Najhoršou neodpustitelnou  povahovou vlastnosťou je ignorácia. Ak dnes sa necháme ukolenbať tak zajtra sa už nemusíme prebudiť.  Myslime na seba v buducnosti:http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp
Kto by mohol lepšie pripraviť budúcnosť potrevín ako tý čo milujú ich čistotu?
Ajka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 02. Květen, 2012, 17:15:05 »

Ahojky, máš mejlík Tongue
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení