Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Diagnostika  (Přečteno 2420 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Poindexter
Host
0 0
« kdy: 25. Květen, 2012, 06:57:09 »

Dobré ranko a báječný den všem.

Prosim vás, byl jste někdo na konzultaci u paní ing. Dagmar Lužné? Rád bych si k ní zašel na konzultaci, aby mi poradila ohledně mého zdraví a jídelníčku. Nebo jste navštívili někoho jiného v blízkosti Brna, někoho, s kým jste byli spokojení? Podělte se prosím se svými zkušenostmi ohledně diagnostiky od profesionálů v makrobiotice.

Děkuji za příspěvky.

Jarek  Tongue
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 25. Květen, 2012, 13:53:42 »

Ahoj Jarku,
na konzultaci jsem osobně nebyla, ale když paní Lužné napíšeš mailem, tak možná ti zvládne poradit i tak. Já samozřejmě vím, že se diagnostikuje i pohledem, jenže Olomouc je ode mě daleko. Někdy si člověk poradí i sám, ale tak u sebe, na jiných bych si netroufla. I na foru si můžeš přečíst oproblémech a rady, jak tu někteří zkoušeli radit. Myslím si však, že je dobrá i paní Dospíšilová v Brně, ale na paní Lužnou dopustit nedám. Jak říkám, poradí mi i po mailu.
Toť můj názor.
Jarka
Zaznamenáno
Poindexter
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 29. Květen, 2012, 12:09:09 »

Děkuji za názor. Již jsem se objednal na příští týden. Moc se těším, v Olomouci jsem ještě nebyl, bude to pro mě zajímavý výlet.

Den s úsměvem a se zpevem  Wink
Zaznamenáno
sokolenka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 01. Červen, 2012, 16:41:38 »

8. - 10. 6. bude v Teplicích Adalbert Nelissen, prý nejlepší diagnostik v Evropě, já sama jsem byla a posunulo mě to o dost dál, i když mi neřekl žádná převratná tajemství.
Zaznamenáno
Poindexter
Host
1 0
« Odpověď #4 kdy: 05. Červen, 2012, 17:43:05 »

Milí přátelé,

dnes jsem navštívil úžasnou paní Dášu Lužnou. Diagnostické schopnosti a průběh schůzky ve studiu Luna je na nejvyšší úrovni. Pokud někdo z vás tápe, strádá, neví si rady, odvažte se a vyhledejte pomoc. Mě osobně to moc pomohlo, dostal jsem cenné rady, opět věřím v uzdravení, mám naději. Vím, že je důležité tyto informace praktikovat a proto jsem začal již dnes. Děkuji Dášo.

Všem přeji krásné a slunečné dny.  53

Jarek
Zaznamenáno
Zahradnice
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 06. Červen, 2012, 14:15:54 »

Jarku Jarku,
Smiley na nejvyšší úrovni? Kolik jsi jich absolvoval pro porovnávání  a vynášení soudu..
Ale chápu tvé nadšení a přeju ti ho.
Jdi do toho a užij si každý nový den.
Lucka
Zaznamenáno
Sim
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 07. Červen, 2012, 20:34:20 »

Já osobně bych se na Moravě setkala s Bobem Carrem. Jeho konzultace stojí 800 Kč.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #7 kdy: 15. Červen, 2012, 16:34:33 »

Ahoj,
kdo je nejlepší? Pro každého někdo jiný. Někdo má rád paní Lužnou, někdo paní Kubíkovou, paní Průchovou, či paní Dospíšilovou. Hlavní je dát poradcům naši důvěru a věřit, že nám dobře poradí. Já bych taky k paní Průchové nešla, co jsem tu na fóru četla, a slyšela od lidí, tak je tvrdá, ale každému vyhovuje něco jiného. Buďme rdi, že tu poradce máme.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení