Stran: 1 [2] 3 4 ... 54
  Tisk  
Autor Téma: Brno  (Přečteno 126001 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
wanblee
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 19. Květen, 2007, 22:33:00 »

Jéé to je tu najednou živo, po pár týdnech ticha jsem na tuto stránku jukla až dnes Jinak, jsem taky holka, je mi 22 a na čajík ráda zajdu. Už si brousím zuby na ten román Dva roky bez prázdnin, dozvěděla jsem se o něm díky rozhovoru s autorem z Phoenixu.
Zaznamenáno
Pavlus
Newbie
*

317411261
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 20. Květen, 2007, 13:34:51 »

Jj, Phoenix jsem také četla. Rozhovor se mi velmi líbil. Román mají vystavený ve Zdravé výživě na Antonínské
Zaznamenáno
romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 21. Květen, 2007, 09:58:45 »

Nazdarec
Zase krátce nakukuju, a zjišťuju, že se nám tu vylíhla další zakuklená slečna a přibyl můj jmenovec. Kurňa, tolik radostí hned v pondělí!.....
Jmenovče
Knížka od J.J. mi taky sedla. Dokonce i ruku jsem měl přeraženou. Jenže já skončil v drápech bílých plášťů. To nikdy nezapomenu. Který jsi ročník, smím li se optat?
Pište, pište, já jdu pracovat
Zaznamenáno
Seishi
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 22. Květen, 2007, 07:50:52 »

Zdar všeci
jaksi jsem se zašil na pár dní na chatě a tak se hlásím až teď....
V Holandsku jsem nebyl pracovně a dokonce jsem ani neměl těch 2000EUR..využil jsem všech možných slev
Jo jo, Dušan super chlapík, byla s ním dost prdel.
...Phoenix odebírá můj tatík..bývají tam i zajímavé článečky.
A určitě se stavte do našeho obchůdku
Tož zdarec
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 22. Květen, 2007, 13:06:21 »

Nazdar Seishi
Jak si můžeš dovolit flákat se na chatě, když rozjíždíš obchod? Ty musíš být pěknej salámista......
Nebo už je vše hotovo? Upřesni mi polohu, je to dole nebo nahoře na Pekařské a vpravo či vlevo. /Ať se mrknu alespoň s šaliny/

Zdá se, že děvčata pilně studují a nikdo další nepřibyl. Otázka pro všechny: Kam chodíte v poledne na oběd? Nebo si nosíte z domu?
Já si nosím snídani, na oběd skočím do Oázy, kde se něco vybrat dá, no a večer kuchtím zase ve "skorosvé" příjemné kuchyni.

Seishi
místo do čajovny radši k vodě, třeba na prýgl, než zase zezelená......alespoň předpověď říká, že má být teplo.
Mějte se všicky
Zaznamenáno
Pavlus
Newbie
*

317411261
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 22. Květen, 2007, 13:29:05 »

Ahoj RomaneS. Já jsem na VŠ, práci mám odpoledne. Takže dopoledne stihnu v poho navařit. Restaurace jen opravdu výjimečně. Např. na Maliňáku je Rebio. Ale je to tam vegetariánské (sýr, mléko v moučnících).
Kde je prosím Oáza? To bude asi taky vegetariánská se vším všudy, že?
Zaznamenáno
Románek
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 22. Květen, 2007, 14:37:52 »

Ahoj mě je 29. Jako student vš mám čas mezi přednáškama dojet do Líšně na obídek. Fakt je, a to možná není tak makrobiotické, že mi stačí se třeba najíst až ve čtyři nebo i v šest hodin odpoledne, když si to okolnosti vyžadují. Myslím první jídlo a tímpádem by také mělo být poslední.  Dříve jsem si jídlo donášel do zaměstníní a ohříval tam. Ještě, že byla možnost plynového vařiče. Spokojil bych se i s elektrickým , ale mikrovlnku už bych nezkousl. S makrobiotikou jsem pozvolna začal před šesti lety, ale rozumně žádné rychlé přechody. Vždy se dá něco vylepšovat. Čím déle se makrobioticky stravuji tím více se mi ten systém zamlouvá. Asi to nikoho zajímat nebude, ale dříve jsem pracoval s panem Jiřím z VM. Mě se prostě jeho zapálení pro věc, myslím tak jak ho znám ze zaměstnání, líbilo. Přirovnal bych to k většině začátečníkum, kterým muže připadat paní ing. Pruchová  přísná až radikální a postupem času zjistí že to není radikálnost , ale preciznost a dá se říci nutnost v rámci zachování dobrého zdravotního stavu, zejména u lidí dříve vážněji nemocných.  Každý si svuj individuální talíř sestaví sám podle potřeby, ale myslím, že je dobré znát rizika anebo naopak výhody určitých postupu. Roman
Zaznamenáno
Seishi
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 22. Květen, 2007, 17:16:57 »

Ahojte,
jsme na té Pekandě dole v pravo, před nama je socha čápa nebo co to je..
Já si na oběd občas zajdu do Rebia, ale většinou se najím až kolem šesté doma...znáte to,když si vaříte sami a vložíte do toho svou energii..
chutná to líp
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 23. Květen, 2007, 07:31:08 »

Pavluško
Oaza je na Slovákové. Je to více méně všehochuť, ale z jídel /oklo 10 denně/ a dvou polévek, několika salátů a dalších věcí se dá zkombinovat i "makrooběd". Navíc je to zároveň i obchod, kde jsou dobré ceny, jen sortiment je užší než třeba na Lidické.

Románku
Pana Jiřího neznám, ale jinak s pozvolným začátkem s tebou naprosto souhlasím. Já začal před třemi roky a jako jeden z mála ne proto, že mi doktoři nedokázali pomoct od nějaké choroby, ale protože to prostě je má cesta /změny v osobním životě před 4 roky/. Průchová působí dost radikálně na lidi co by i do mb šli, ale z jejích knížek jsou většinou zdeptaní.
Osobně bych řekl, že už tak radikální není, loni mi přišla docela v pohodě, uvidíme jak to bude v červenci v HB.

Seishi
Rebio, to by mělo být u měnínské brány? Mě teda víc chutná, když mi někdo druhý uvaří, než když si vařím sám. Sám si vařím sám si peru, že se na to........
Ne nestěžuju si, mám se fajn....

Pište přátelé a rozvažujte, kde a s jako náplní /nejen jídlem živ je člověk/ bysme se mohli víc poznat....
Zaznamenáno
Románek
Host
0 0
« Odpověď #24 kdy: 23. Květen, 2007, 15:35:46 »

RomanS
Máš pravdu postupná "jinizace" na kurzech J.P. je znát.
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 25. Květen, 2007, 11:15:54 »

Tak vidím, nikdo další nepřibyl a moc vám není do řeči
Nevím, jestli se ještě tento týden dostanu, takže hezkej víkend všem a mějte se co nejlíp
Zaznamenáno
petula11
Host
0 0
« Odpověď #26 kdy: 01. Červen, 2007, 14:25:47 »

Též se hlásím k Brnu. Co se týče mého vztahu k makrobiotice, tak jsem úplný začátečník. Teprve chvíli jsem z jídelníčku vyřadila cukr a maso - no maso zatím ještě jednou za týden si dám kuřecí . Chce to postupně... Myslela jsem, že bude pro mě těší ten cukr, jelikož jsme sladký milovala, ale můj problém spočívá v tom, že prostě jednou za čas na to maso mám velkou chuť. Ale to snad časem změním     Jediné co už několik let nejím jsou mléčné výrobky. To je taková moje dá se říci výhra   Tak se všichni mějte hezky.
Zaznamenáno
Anonymní
Host
0 0
« Odpověď #27 kdy: 01. Červen, 2007, 15:09:19 »

Ahoj Peťulko, já jsem měnila chuť na maso asi 3 roky I když já jsem byla spíš na tlačenku a škvarky než na kuře :-D
Zaznamenáno
Anonymní
Host
0 0
« Odpověď #28 kdy: 01. Červen, 2007, 15:09:48 »

Pavluš
Zaznamenáno
petula11
Host
0 0
« Odpověď #29 kdy: 01. Červen, 2007, 20:56:58 »

Děkuji Pavluš za informaci. Takže na tom nejsem zase tak špatně