Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 54
  Tisk  
Autor Téma: Brno  (Přečteno 130581 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #75 kdy: 30. Červenec, 2007, 20:41:11 »

Ahoj Tomku
Jak praví Lord, nejdřív si zkus něco přečíst a když by se ti zdálo, že je to pro tebe to pravé, tak se mrkni okolo na kurzy nebo napiš, určitě něco poradíme.
Knížek je dost, jsi-li od Brna, určitě je mají u Barviče ale i jinde, např. v prodejně Zdravý život na Lidické....
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #76 kdy: 30. Červenec, 2007, 20:46:18 »

Lordíku
Zahrada by nemuse být vlastní, stačila by půjčit. Od kohokoli. (I pro ostatní.....) Malá srpnová zahradní párty by se mi líbila. Já už bych to zorganizoval. Varianta by byl i piknik někde na louce za městem.
Takže očekávám návrhy a nápady.
Lordíku, samozřejmě, že bysme na vás počkali, i když tvá nastávající říkala, že žádná cesta svatební....
Tož fakt nevím, komu věřit, kdo je u vás za šéfa......
Zaznamenáno
Tomek
Host
0 0
« Odpověď #77 kdy: 02. Srpen, 2007, 14:49:38 »

Diky vam, zkusim zacit teorii . Jeste dotazek - jak resite obedy ? Chodite do nejake zdrave jidelny, nebo varite doma ? A jeste smajlik
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #78 kdy: 02. Srpen, 2007, 16:42:45 »

Ahoj Tomku
V Brně se dá zajít do několika jídelen /restaurací/. Žádná není MAKRO, ale většinou si výběrem můžeš jídlo přizpůsobit svým požadavkům. Pokud jsi na začátku, je tato varianta poměrně vhodná.
Takže: Oáza na Slovákové
           Na Lidické naproti Slovanu, vedle prodejny Zdravý život /to je    vevnitř v budově/
           U měnínské brány - Rebio
           Něco málo je k jídlu Na baštách - Na Cestě /Kudrna/
           A když je nouze největší tak Avatar na Mendláku a Haribol na Lužánecké. Ale to jsou klasičtí krišnovci, takže mléko /smažák a pod./
            Taky snad je něco v IBCčku, ale tam jsem nebyl, tak jen z doslechu.
Už máš nějakou tu literatůru?
Brzo by měla vyjít velká knížka o Makrobiotice /tuším že Kushi a spol./ ve které má být podle paní Průchové VŠECHNO.
Na tu jsem teda zvědavý. Jestli můžu radit, kup si něco nejdřív od Kushiho, poněvadž Průchová je pro někoho méně stravitelná.
Zaznamenáno
Tomek
Host
0 0
« Odpověď #79 kdy: 03. Srpen, 2007, 11:11:43 »

Romane, diky. Vcera jsme byli s kolegackama v IBC ve Spirale (tam to mam nejbliz) - je to pekne drahe - polevka 25, mala porce 50, velka 70 a dalsi nevim ... zakusky, dzusy apod. Koelgum tam bohuzel nechutnalo ... tak nevim, zda prekousnu chodit na obedy sam. Od Kushiho by asi neco mela mit mamka, snad mi tu vzacnost pujci.
pekny den vsem !
Zaznamenáno
wanblee
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #80 kdy: 03. Srpen, 2007, 20:46:32 »

Ahojda! Dnes jsem doma "kuchtila" zeleninový boršč, docela sedl, brousila jsem si na něj zuby už pár dní V práci totiž nepoužívám mikrovlnku a máme porouchanou klimu, tak jsem ráda za každé  teplé a vařímm si až odpoledne doma.  Když jsem to kolegům říkala, že nepoužívám mikrovlnku, tak na mě koukali jak na exota a koukali ještě víc, co někdy jím a přitom jsem měla třeba jen zapečené jáhly s jablíčkama. Někdy mě to trochu zmáhá se lišit a budit rozruch, ale je to asi na zvyku, člověk se nemůže rozhodně zavděčit všem a měl by se řídit tím, co cítí, že je pro něj fajn a vyhovuje mu.
    Chtěla jsem se ještě zeptat, neplánujete někdo na podzim nějakou brigádku v zahraničí? Třeba UK, nebo  Nizozemí, jak se tu nedávno psalo? Eva.
Zaznamenáno
Seishi
Host
0 0
« Odpověď #81 kdy: 03. Srpen, 2007, 21:08:43 »

Zdravím všecky vespolek
Tomku, já budu dělat od září v IBC, tak můžem zajít na
oběd společně
Wanblee,ten boršč musel byt super,jináč lidi nechápou spoustu
věcí...třeba,že někdo není sebevrah,který ohřívá jídlo v mikrovlnce.
..."co bychom si na tom světě počali,nebýt bláznů jako já"...
myslím,že to říkával vegetarián a spisovatel Shaw
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #82 kdy: 03. Srpen, 2007, 21:12:37 »

Tomku
Jestli chutnalo tobě je podstatné.....Asi se tam někdy vypravím, abych měl přehled. Vaří tam jen v poledne nebo celodenně? Ty ceny jsou bohužel standart.
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #83 kdy: 03. Srpen, 2007, 21:15:28 »

Evčo
Konečně někdo, kdo kuchtí. Tak až přijdeš na srazík, doufám, že ne s prázdnou.
Že tě má někdo za exota je normální. Vtipkování kolegy přestane brzo bavit, mám tu zkušenost...
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #84 kdy: 03. Srpen, 2007, 21:17:57 »

Zdarec Seishi
Blázni mají papíry na hlavu, takže nevím nevím, asi ti to neuznáme....
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #85 kdy: 03. Srpen, 2007, 22:46:57 »

Ja jsem zas kolegum v praci vysvetlil, ze jsem desne mlsnej a ze ty blivajzy z hospod fakt jist nehodlam
Zaznamenáno
petula11
Host
0 0
« Odpověď #86 kdy: 05. Srpen, 2007, 05:15:10 »

Aho, můžete někdo prosím napsat kde je IBC?Děkuji.
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #87 kdy: 05. Srpen, 2007, 08:18:49 »

Petulo
Na ulici Příkop. Kolmo na tuto ulici Je ul. Milady Horákové a na druhé straně je Bratislavská. No a zezadu je Koliště. Z této strany se tam dá dojít po lávce, která je za divadlem v parku. Po té lávce je to nejbližší trasa z města. Kdybys to náhodou pořád nemohla najít, určitě se doptáš.
Zaznamenáno
petula11
Host
0 0
« Odpověď #88 kdy: 05. Srpen, 2007, 18:50:12 »

RomaneS, jojo už vím. Moc děkuji za radu...  Měj se hezky. Zdarec.
Zaznamenáno
Kamika
Host
0 0
« Odpověď #89 kdy: 05. Srpen, 2007, 21:10:42 »

Ahojky všichni,
zdravím Vás po své krátké dovolené (trochu delší mě eště čeká:up, musím se pochválit, poprvé jsem si ověřila, že jde i mezi devíti nemakrobiotiky vařit na jednoduchém vařiči při výletech po kopcích Sice jsem s nimi netrávila tolik času, kdy se oni stravovali v hospůdkách a já mezitím vařila, jedla a pak to po sobě umývala, ale nikomu to nevadilo..

Wanblee,
mám podobnou zkušenost s přístupem k mikrovlnce v práci, nikdo z kolegů neslyšel o jejích "nevýhodách!!!",sporák tam nemáme a považuji za osobní výhru, že jsem si o něj zažádala a ač ho prý před časem zamítli koupit, mě ho teď povolili, ač to není síla ohně, tak se těším na ušetřený čas ráno, mrkvičku si podusím až v práci a jídlo nebude v chladnějších dnech studené, hurá  S dotazy kolegů na moje stravování a důvody proč nepoužívat to a ono jsem šla cestou nejmenšího odporu,tj.  že jsem alergická na mléčné výrobky, maso mi nedělá dobře, cukr nejím... u nás to všichni přijali v pohodě Myslíš, že bys mohla prozradit recept na ten zeleninový boršč, mám ho hrozně ráda, ale v Oáze do něj dávají mléko díky!
To jsem se nějak rozepsala..., mějte se krásně
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 54
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení