Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: doktor-MAKROBIOTIK  (Přečteno 1242 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
michaela michalikova
Host
1 0
« kdy: 11. Srpen, 2012, 12:38:26 »

dobry den,mozno ste si niekto precital pribeh 9mesacneho  Samka.ak nie len rychlo nacrtnem.Samko je najmladsie z troch detti .vo svojich 9.mesiacoch  ma asi polovicu vahy ,co jeho rovesnici,4400g.v9elmi ho trapili styri az pat krat za den krce,podobne epilepsii.uz som tu pisala ,tma bola:makrobiotika a chore babatko, po zuzitkovani rad z tohoto fora ,som sa obratila na pani doktorku Strnadelovu.mame vyborne vysledky,papkame obilne mlieckom podla jej receptu,zeleninove a ovocne  prikrmy.krce sa zmiernili,ich priebeh uz po dvoch tyzdnoch makrobiotickej diety ,su miernejsie a niekedy uplne absentuju,co sa tyka pocetnosti za den.s pani doktorkou sme sa dohodli na stretnuti.dnes zistujem ,sice dopredu,ale radsej vcas ako neskoro ,prosim Vas ,ake su moznosti v cechach a na slovensku,okrem uz spominajej pani doktorky,navstevovat lekara -makrobiotickeho poradcu,odbornika z oblasti celostnej mediciny.Samkov pripad bol doteraz velmi zlozity,chodili sme doslova od Kajfasa do Judasa,ale co pomohlo bolo:homeopatia odbornika pana doktora Petrociho a pani doktorky Kolenovej a v neposlednom rade rady Doktorky Strnadelovej,a taktiez rehabilitacia s cvicenim Vojtovej metody tu v Poprade.prosim Vas aj o dalsie reakcie a rady.MAKROBIOTIKA VELMI POHOLA.Samko je malo hybny,drziava spustene rucky vedla tela a nozkami hybe len obcas,jeho motoricky vyvin je pomalsi .ak by ste vedeli ,co s tym,aka je pomoc,PROSIM NAPISTE.
s pozdravom  mamicka Jurka/8r./,Evky/7r./ a Samka/9mes./ Michaela
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 13. Srpen, 2012, 13:03:44 »

No tak to je báječná zpráva! Mám radost a gratuluju k dobrému kroku  Grin  Grin  Grin
Pokoukám ještě po dalších kontaktech na lidi, kteří mají dobré výsledky se některými léčebnými metodami a pak pošlu.

Myšpula
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení