Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Hledám nájemníka  (Přečteno 2056 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
sahaw
Sr. Member
****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 393


Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 09. Srpen, 2012, 21:48:14 »

Hledám člověka, který by chtěl zadarmo bydlet na našem pozemku v naší uni buňce začátkem roku 2013. Nevadil by mu suchý záchod. Elektřina by byla z autobaterie a pitná voda buď od některého našeho člověka dovezena, nebo ze studny. Po opravě domku bude moc bydlet v něm.

Lokalita je Mladá Boleslav. Pokud bude později chtít, tak bude moc do konce života tam bydlet anebo i získat pozemky a hrát si na farmáře.

Důvod: Sháníme člověka, protože trvale žijící člověk sníží riziko nájezdů zlodějů. Musel by tam být jen 4 dny do měsíce, protože náš člověk, který tam bude žít trvale, bude muset jednou týdně jít do práce.

Měl by být nekonfliktní a nízkonákladově žít. Ideálně z Prahy, protože většina nás je z tohoto města a má tam práci. Naše podmínka je, že se musíme velmi dobře seznámit a ujistit se, že to bude klapat. Tudíž trávit hodně času s námi než my si uděláme názor o Vás a Vy zas o nás, že to půjde.

Pište na email: osadaML@centrum.cz . Děkuji
Zaznamenáno
PetraSlunce
Newbie
*
Příspěvků: 41


Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #1 kdy: 06. Září, 2012, 11:39:00 »

Ahoj, přeposlala jsem odzak přítelkyni, kterou Mladá Boleslav táhne, nyní bydlí v České Skalici a tímto směrem jezdí i k rodičům, současné bydlení jí nevyhovuje. 4 dny v měsíci, aby tam byla nejméně? No, však se uvidí a uvidíte případně navzájem:-)
Zaznamenáno
sahaw
Sr. Member
****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 393


Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 06. Září, 2012, 22:41:26 »

Díky
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení