Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Hromadny nakup: FlavonMax (zdroj energie)  (Přečteno 3469 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 27. Srpen, 2012, 09:41:35 »

FlavonMAX (zdroj flavonoidu)

FlavonMAX je extraktem z divoce rostoucich rostlin. Extrakt obsahuje velke mnozstvi mineralnich latek a je zdrojem energie. Kdo nezna, vice info zde:
http://www.flavonmax.cz/cz/flavongreen

- Touto cestou bych se chtel jen zeptat, zda- li by se tu prip. nenasli zajemci, jez by meli zajem o "hromadny" nakup. Nebot lze objednat pouze cele baleni, jez cita celkem 4sklenice.

- 1 sklenicka vyjde na cca 900Kc,-

- Vyhodou by bylo osobni predani v Praze

- Kdyby Vas tento extrakt zaujal a meli by jste zajem se podelit o cele baleni (celkem 4 sklenicek), ozvete se mi prosim na buck1@email.cz

- Konkretne by se tedy jednalo o produkt FlavonGREEN

Wink
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #1 kdy: 27. Srpen, 2012, 10:38:01 »

Citace: "Flavon Green je nový a převratný způsob v užívání zeleniny, můžeme jím přizpůsobit kompletnost doposavadních návyků."

Já nevím, my jíme zeleninu čerstvou, ze zahrádky.....těch převratných novinek je pořád tolik, že se divím, že jsme bez nich mohli vůbec žít!

Wink
Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 27. Srpen, 2012, 10:40:23 »

Tak nějak.  Wink
Zaznamenáno
Tom.
Sr. Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #3 kdy: 27. Srpen, 2012, 10:45:21 »

Tak nějak.  Wink

Souhlasim ze one stranky i na me pusobi komercnim dojmem. Ale nenechme se vzdy odradit prvnim pocitem.
Kdo ma zajem muze si o tom nastudovat vice. Dava to fakt smysl. Aspon tedy me.

A to co jsem napsal vyse, plati

EDIT: Jeste doplnujici otazka a vyzva k mozne diskuzi: Myslite si ze dnesni "cerstva" zelenina, ma vse potrebne? Srovnejte dnesni cerstvou zeleninu se zeleninou jez pestovali nasi predkove. Nehlede na to, ze flavonoidy se vyskytuji v nevarene forme zeleniny. A vzhledem ke kvalite dnesni zeleniny by bylo potreba zkonzumovat nejakych 4kila za den.

Wink
« Poslední změna: 27. Srpen, 2012, 11:16:00 od Tom. » Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
makroušek
Host
4 0
« Odpověď #4 kdy: 27. Srpen, 2012, 11:40:17 »

Tak na kvalitě zeleniny se dá pracovat například tím, že si jí budeš pěstovat sám, že budeš volit co nejvhodnější způsoby pěstování zeleniny včetně svých vypěstovaných semen, způsobů jak pěstovat je více a je to na pár let zkoušení nebo se budeš snažit nakupovat tu nejkvalitnější zeleninu.

Jde mi spíše o to být co nejméně závislý, tady mi nevyhovuje cena a nemám důvěru ke způsobu zpracování, zvolený způsob uchovávání, konzervace podle mě ztrácí na kvalitě, čerstvosti, nemluvě o té kombinaci vše v jednom v kterém nevidím logiku (proč dávat dohromady špenát, rakytník, grapefruit a další), výrobci museli tyto potraviny taky odněkud vzít, tak si tyto potraviny dělej doma, myslím jídla z těch zelenin atp. a budeš to mít levnější, čerstvější a budeš mít plnou kontrolu nad zpracováním a nebudeš muset kupovat průmyslově zpracovaný výrobek.

Osobně k podobným variantám, nabídkám, kombinacím a způsobu zpracování důvěru zkrátka nemám, nedává mi to smysl a nevidím důvod se tím zabývat, mě osobně to prostě logiku nedává.
Zaznamenáno
sahaw
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
3 0
« Odpověď #5 kdy: 29. Srpen, 2012, 08:27:34 »

Ono staci nezalevat a hned bude zelenina koncetrovana. Staci pestovat stare odrudy rostlin a hned bude vic koncetrovana. Pak bude stacit snist jen zlomek. Duvod proc hodne zalevame a proc slechtime nove odrudy,ktere jsou velke je,ze jsou chutnejsi. A podle mne i stravitelnejsi(jen muj nazor).

Kolem nas roste tolik plannych rostlin,ze krome toho,ze jsou zadarmo,tak obsahuji tolik mineralu a vitaminu,ze by se mohl i clovek priotravit..)

Misto kupovanych hotovych pripravdu bych asi vrazil penize do odstavnovace a delal bych si sam ty stavy. Vedel bych presne co jim.

Je tu jeste jedna otazka: Dokaze telo skutecne tohle vyuzit? Nepotrebuje ke zpracovani tech latek i jine latky,ktere bude telu pak chybet?

Myslim,ze je vznikaji vzdy nove a nove otazky.Vznikaji nove a nove studie,ktere rikaji vzdy neco jineho.Za par let vzninkou zas nove,ktere rikaji zas opak atd.  Proto se mi libi jist prumyslove neupravovane potraviny a proto davam prednost jidlu predkum.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení