Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nemáte někdo chuť na cestování?  (Přečteno 1722 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
2 0
« kdy: 03. Září, 2012, 13:02:48 »

Už delší dobu mě to drží - zkusit napsat, jestli tu není někdo, kdo se rád teď životem poflakuje, nemá žádné úkoly, které jej drží v ČR a chtělo by se mu někam zajet. Lákají mě i věci jako woofing někde v zahraničí. Nebo nějaké zajímavé přírodní komunity. Ale klidně si zajet jen k moři. Nemám vůbec jasno kam, s kým. Možná jenom proč (protože se mi chce). Ale jak dlouho se mi bude chtít, jestli sám nebo s někým to nevím. Jo, ale mám taky celkem jasno jak. Koupil jsem felcku na lpg. Takže 1.4 Kč na kilák. Za pár kaček se dá dojet kamkoli - východ, západ, sever, jih. Tak jen kdyby tady byl někdo, kdo to cítí nějak podobně, tak můžem pokecat, třeba z toho něco vypadne.
Zaznamenáno
PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 06. Září, 2012, 11:30:47 »

Ahoj Františku, tak tě cestování nepustilo Wink to je pěkné... Já se po delším čase přihlásila -tedy registrovala, jak jako správce Neon již určitě vidíš Smiley Já bych i pocestovala, i na chvíli vidět a cítit moře mě láká, jen ještě nenadešel čas...zatím jen chci, ale něco tomu chybí...a s dcerkou na daleko ještě chvilku vyčkáme Smiley Tak šťastnou cestu a než vyrazíš, třeba naviděnou. Jo a dýni nepěstuješ? Tomášovadýně je daleko...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení