Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Hledám přítelkyni  (Přečteno 1928 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jarda
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« kdy: 12. Září, 2012, 18:47:11 »

Ahoj všem.
Makrobiotika mě už nějaký ten rok láká. Bohužel zrovna neoplývám volným časem a sám bych všechno to vaření časově nezvládl. Myslím si, že nějakým polovičatým řešením bych si mohl spíš ublížit než něco získat, takže to zatím nechávám být. Myslím si, že ve dvou by to už zvládnutelné mělo být, takže bych rád našel přítelkyni, která by měla také vážný zájem o makrobiotiku, že bychom se do toho pustili spolu. Pokud by nám to spolu klapalo nejen v makrobiotice a přeskočila mezi námi nějaká ta jiskra, tak bychom mohli v budoucnu spolu založit rodinu.
Je mi 38 let, jsem štíhlý nekuřák a abstinent, rekreačně jezdím na kole, lyžuji a cvičím tai-či. Občas cestuji do blízka i daleka. Mám velmi malou potřebu komentovat dění kolem sebe, takže toho moc nenamluvím a nudím se ve společnosti, protože si tam nemám s nikým moc co říct.
Přítelkyně by měla být štíhlá nekuřačka přiměřeného věku ideálně i abstinentka, kromě zájmu o makrobiotiku by měla i rekreačně sportovat.
Nejlépe litoměřicko nebo slánsko, ale není podmínkou, i když příliš velká vzdálenost může být problém.
Jarda
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 20. Říjen, 2012, 18:58:39 »

Jardo, teď koukám na seznamku a v Litoměřicích myslím, že tu někdo psal, zkus se více rozhlédnout po tomto oddílu, já tu Litoměřicko viděla.
Jarka
Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 20. Říjen, 2012, 21:28:14 »

Díky Jarko za upozornění, ale o tom příspěvku vím. KatUl tam psala "Jsou nějací makrobiotici v Litoměřicích a okolí? Právě jsme se přistěhovali..."
Z toho soudím, že to byla celá rodina tudíž nikoho nehledá.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení