Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: sauna v Brně  (Přečteno 1909 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kamika
Makrobioklub
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 17. Říjen, 2012, 10:47:03 »

Ahoj Brňáci! Very Happy
Pokud byste chtěli ochutnat kouzlo sauny, neváhejte se na mne obrátit.
Máme zamluvenou saunu v úterky a pátky, ovšem pátky jsou plné, zato úterky nikoliv!

Taaakže společná sauna pro muže a ženy (koukáme se do očí, není třeba se stydět, ale pokud chcete, klidně se omotejte do ručníku a pojistěte to plavkama Very Happy):

Kdy:každé úterý 19 - 20h, poté samozřejmě pobyt v odpočívárně...
Kdo chodí, co Vás čeká: milý lidé, kvalitní odvedení toxinů, prevence a zvýšení imunity, sprcha i ochazující bazének (uvnitř), stíháme 3 kola sauna - ochazení, v sauně používáme bio vonné olejíčky a medový peeling! z95
Kde: Mánesovy koleje - Mánesova 12, u vstupu se musí zazvonit na zvonek sauna pro dálkové otevření, sauna po vstupu vlevo a do suterénu.
Cena: záleží na počtu lidí (max. je 6, občas 7), cena 90 - 120 Kč, pro studenty sleva 20Kč.

Osobně chodím v pátek neb v úterky plavu, ale přítel, který saunu organizuje Vám rád bude v úterý průvodcem...
Doporučuji! cheer dancing Potlesk
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 17. Říjen, 2012, 12:57:17 »

LOL. Tak tohle je fakt hustý. Nuda sauna ve které zajisté není nuda, a to nemám na mysli fyzická těla (soudím dle smajlíků). Člověk 21. století by si řekl jak nějací moderní domorodci. Teda co Vy všechno v tom Brně podnikáte. Very Happy
Zaznamenáno
Janek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 28. Říjen, 2012, 17:33:36 »

A pak ze neni Nuda v Brne:-)

Ps: do ctvrtka maji v penny marketu saunu pro dva i s mp3 phudbou okolo 21000,- vazne jsem o ni uvazoval... :-)
Zaznamenáno
Kvetina
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 13. Listopad, 2012, 14:41:45 »

REaguji na anbídku sauny. S přítelem Kamiky jsem domluvená, že by některé úterý azjistil saunu jen pro ženy. Abychom se nestyděly:-)
TAkže bylo by to možné 27. listopadu či nějaké další úterý. Tak ženy z BRna hlaste se. NA můj mail katka.kusoba@seznam.cz nebo na forum:-)
Jak jiz bylo napsano cena 90-120 kč. počet 6-7 žen.

pěkný podzimní čas
Katka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení