Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nema nekdo chut na dyni?  (Přečteno 2200 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
4 0
« kdy: 04. Září, 2012, 16:00:17 »

Hned prvnim rokem me pestitelske kariery se mi urodilo vice dyni, nez jsem cekal. Mam z nich neskutecnou radost. A to vetsi radost budu mit jeste, kdyz je budu moci "sdilet" s ostanimi.

* Omezeny pocet (osobne praha), nebot nektere jsou jiz vyclenene pro nejblizsi pratele. Nicmene kdo by mel zajem a snad by chtel ochutnat "tomasovo dyne hokkaido", budu jen rad 
* Cena: Na kolik se citite
* Pestovano tomasovo "bio metodou" (seminka z darovanych dyni z predesle sezony)
* 100% nekonvencni  Very Happy
* buck1@email.cz

« Poslední změna: 04. Září, 2012, 16:38:46 od Tom. » Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
PetraSlunce
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 06. Září, 2012, 11:24:55 »

Děkuji, dýni bych si dala, jen pokud jsou Tomášovi bio dýně v zahradě pražské, mám to poněkud neschůdné:-) Tak snad jsou nějaké k mání i blíže na Moravě? Slavičín-Luhačovice-Uherský Brod?
Zaznamenáno
legolka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 26. Září, 2012, 11:38:55 »

V Jablonném nad Orlicí jsou také k mání slaďoučké, s láskou pěstované dýně Hokkaido - včetně modrých a černých ....kdo by měl zájem, tel. 775642471.
Zaznamenáno
micmare
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 17. Listopad, 2013, 22:26:43 »

Ahoj Tome, jsou ještě?

Hned prvnim rokem me pestitelske kariery se mi urodilo vice dyni, nez jsem cekal. Mam z nich neskutecnou radost. A to vetsi radost budu mit jeste, kdyz je budu moci "sdilet" s ostanimi.

* Omezeny pocet (osobne praha), nebot nektere jsou jiz vyclenene pro nejblizsi pratele. Nicmene kdo by mel zajem a snad by chtel ochutnat "tomasovo dyne hokkaido", budu jen rad 
* Cena: Na kolik se citite
* Pestovano tomasovo "bio metodou" (seminka z darovanych dyni z predesle sezony)
* 100% nekonvencni  Very Happy
* buck1@email.cz

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení