Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: MUMIO - zkušenosti  (Přečteno 3065 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 15. Listopad, 2012, 10:36:51 »

Jsou to asi 3 týdny, co jsem začala "koketovat" s urinoterapií, společně s nížkami jsem si objednala i mumio.

Můžete mi prosím písnout zkušenosti s MUMIEM? Zabralo? Nechci to zakřiknout, od pátku (6 dnů)  si jej aplikuji na noc na obličej (je tmavě hnědé a smrdí:-) a seboroická dermatitida se mi během pár dnů radikálně zlepšila.

berinda
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 15. Listopad, 2012, 20:37:27 »

Já začala před pár dny užívat mumio v tabletkách vnitřně, tak jsem taky zvědava (na sebe i na tebe) Tongue
Zaznamenáno
berinda
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 16. Listopad, 2012, 08:35:12 »

Je docela drahé, já si koupila 5 g (plátek v sáčku) za 150 Kč a denně si uštípnu jen kousínek (vydrží mi tak na 3 měsíce :-), který rozpustím v jaryšové vodě (mám od kožařky z lékárny).

Určitě písnu, tak za měsíc, to bude objektivnější doba k posouzení.

Berinda
Zaznamenáno
berinda
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 05. Prosinec, 2012, 19:34:21 »

Je to měsíc, co jsem začala s Mumiem a urinoterapií a jsem naprosto nadšená!
Po letech mám SUPER pleť bez dermatitidy! Pokud máte někdo vleklé problémy s dermatitidou a nezabrala ani makrobiotika, tak si kupte knížky paní MUDr. Partykové, shlédněte video a zkuste to :-)

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/135592-on-line-duse-k-z-divadla-kampa/

Berinda
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 05. Prosinec, 2012, 21:34:30 »

Dermatitida je dost široký pojem, co konkrétního máš na mysli, ekzém, lupénka...?
A gratuluju!!
Zaznamenáno
berinda
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 06. Prosinec, 2012, 07:36:07 »

Lékařka mi před měsícem a něco řekla, že by se musel vzít vzorek (vyříznout z obličeje) a poté určit..., ale roky mluvila o seboroické dermatitidě (ne o ekzému, lupence), spouštěč bylo cokoli - jídlo, stres, spocení, prochladnutí, sluníčko....

A osobně je mi to jedno, věřím tomu, že je (nebo se odstraňuje) pryč příčina dermatitidy a že pouze "neklidním" projevy (což mi MUDr. řekla, že se toho nezbavím, jenom se musím naučit tišit projevy). Za měsíc jsem spotřebovala Mumia tak za 30 Kč :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení