Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: Termoska na jídlo  (Přečteno 32812 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
NEW_PAGE
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #15 kdy: 07. Únor, 2009, 10:41:26 »

Už mám doma tú "Ferrino 1,5L Food Flask With 3 Containers". Je to "riadne hovädo"  Grin, tie tri uzatváracie misky v nej sú síce z umelej hmoty, ale nemusia sa používať, len ak si človek chce potraviny rozdeliť. Samotná termoska je samozrejme celá z nerezu, a keď som do nej pred použitím nalial vriacu vodu, z vonka sa jej teplota nezmenila - má teda dvojitú "vystúž", či ako to nazvať. Je väčšia ako sa zdá z obrázku. Na Ferrino.cz sú určite napísané rozmery. Uzávery sú fakt na úrovni, vzduchotesné a nejak špeciálne sa uzatvárajú - ale jednoducho. Čo sa týka varenia alebo zohrievania jedál v mikrovlnke.... Ja som do mikrovlnky nedal nič už rok. Radšej si jedlo z chladničky zohrejem na plynovom sporáku v hrci, pričom tam dodám trochu vody, lebo pri zohrievaní sa časť vody v potravinách odparuje, resp. aby mi to neprihorelo.
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 08. Únor, 2009, 13:41:33 »

Ahoj všichni,
našla jsem na internetu podobnou termo nádobu. Zdá se být lepší než ta ferrino. Má obsah 1,6 litru. Odkaz najdete na isosteel, Termo nádobí isosteel, Nádoby na jídla. Je také levnější a má delší záruční dobu.
Zkuste srovnat a vyhodnot pro kterou se mám nyní rozhodnout. Chtěla bych si ji co nejdřív pořídit, takže děkuji za vaše názory.
lin
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 09. Únor, 2009, 09:48:41 »

A co tahle, TESCOMA, ale se sklenenou vyplni? Mate ji nekdo? Co na ni rikate?

http://www.aaaobchod.cz/termosky-termosky-na-jidlo-c-453_106732_106752_118844.html

(lepsi odkaz jsem nenasla, snad se jeste vyrabi!)
Zaznamenáno
Kamika
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 09. Únor, 2009, 11:26:10 »

Ahoj,
tak tuhle termosku od Tescomy jsem dostala, moc jsem ji nepotrebovala, ale pokud, tak  jidlo  jsem jedla brzy, takze teple bylo dost.. Nicmene ji nemohu doporucit, jelikoz je nachylna na rozbiti, jak uz to u sklenenych termosek byva, a staci pomerne malo - ta moje se rozbila kdovi jak, proste jsem ji nedavno vytahla ze skrine pod drezem a uz to v ni chrasti Sad
Zaznamenáno
Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 09. Únor, 2009, 14:49:47 »

No jasně,na Teskomu nejlépe platí heslo,že REKLAMA JE NAVONĚNÁ ZDECHLINA
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #20 kdy: 09. Únor, 2009, 22:18:25 »

Keď chcete termosku, nekupujte FERRINO 1,5L FOOD FLASK WITH 3 CONTAINERS, pretože som neskoro zistil, že je to skôr "obedár" ako termoska :-(... čiže má veľmi slabé termo vlastnosti. Chyba je vo firme Ferrino, ktorá neudáva bližšie informácie o výrobkoch, a tak vzniklo nedorozumenie, že som ju kúpil. Vracať ju cez poštu už ale nebudem.
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 09. Únor, 2009, 22:25:26 »

škoda no,ja mam termosku REX ,ktera vypada podobne jako ta ferino,ale prave take tam moc dlouho jidlo nevydrzi teple,tak prilezitostne take pokukuji po jine.Tak diky za
 reference.  Wink
Zaznamenáno
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 10. Únor, 2009, 19:23:43 »

Stále by mne zajímalo, co si myslíte o té termozce z http://www.colosus.cz/zbrane/nadoba-na-jidlo-1-6/  , nenašel se zatím nikdo, kdo by si je prohlédnul a vyjádřil se k tomu? Pa, lin.
Zaznamenáno
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 10. Únor, 2009, 19:27:28 »

Adresa není kompletní, dále pak hledejte pod odstavci Fissler, Termo nádobí Isosteel, Nádobí na jídla. Díky, lin.
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #24 kdy: 10. Únor, 2009, 19:47:53 »

To mas tezke,co poznas takhle na obrazku,no jsou to krasavice,ale to je tak vsechno co ti k tomu mohu napsat. Ty Ferino vypadají také dobře na obrázku. Kup si ji a pak nam dej vedet  Grin . Když bude špatná,tak ji v nejhorším dáš hasičum do tomboly no.  Eek
Zaznamenáno
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 10. Únor, 2009, 20:26:00 »

Díky Cpt_Morgane,
já ji tedy ozkouším a co nevidět vám dám zpětné reference. Naštěstí, to pro mne nebude takové finanční riziko, neboť jsem si to přála ke svým narozkám. A mí nemb členové rodinky, tímto mají typ jak mě dát něco, po čem z jejich hlediska podivně toužím, nebo co by mne potěšilo.
Takže zatím pa, pa, pa, lin.
Zaznamenáno
Ecureuil
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 11. Únor, 2009, 12:47:11 »

jídlo, respektive většinou jen kaše nosím v termosce na pití. Dneska jí tu nemám, ale podívám se doma na zančku - je to nerez ocel, 0,75l, švédská výroba. Dostala jsem ji jako dárek. Mám s ní výborné zkušenosti. Jezdím často po horách a zatím jsem u nikoho nenašla lepší. Kaše nebo čaj mi vydrží teplé celý den (od rána do večera).

Výhledově se chystám do New Yorku. Snad bych pár kousků nějakých termosek mohla přivézt. Výhledově znamená možná duben a možná až léto.

Luca
Zaznamenáno
Kamika
Host
0 0
« Odpověď #27 kdy: 11. Únor, 2009, 13:01:28 »

Ecureuil - já bych měla o tu termosku zájem! Very Happy, jen vědět dopředu přibližnou cenu... Wink
Zaznamenáno
Ecureuil
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #28 kdy: 12. Únor, 2009, 11:54:19 »

Kami, ještě nemám letenky, ale budu na tebe myslet. Zkusím něco předvybrat a zjistit cenu. Přivezu to letadlem, takže žádná doprava se platit nebude, jen po státech, pokud bude. Clo snad taky nebude Smiley.

K té termosce co mám na pití, není na ní žádná značka, dostala jsem ji jako dárek a už jí mám dlouho. Hmmm, tak to nebyla moc prospěšná informace Smiley.
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 17. Únor, 2009, 18:37:24 »

Tak prave jsem si donesla z obchodu Ferrino Pietanziera 750 ml Food Flask, za 650. Jednonadobka na jidlo; chapu, ze nerez a plast nic moc MB, ale kdyz na trhu nic lepsiho neni...
Puvodne jsem chtela vybirat dele a nechat si tu poradit a tak, ale casova tisen (zitra ji potrebuju na 17ti hodinovou cestu) me donutila-- takze ozkousim a podam hlasku, chcete-li:-)
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení