Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: MB a zrak  (Přečteno 18637 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #45 kdy: 03. Březen, 2011, 07:28:36 »

buck: Oční cviky o kterých píše xylda jsou super. Pokud Tě pálí oči vždy po večeři, tak by stálo za to se zamyslet nad tím, jestli to nesouvisí právě s tím, co večeříš.

Vzhledem k tomu, že jsi psal, že pracuješ hodně na kompu, tak to taky může být běžná únava, která se nasčítá za celý den a tělo, které se čistí je teď víc citlivé.
Zaznamenáno
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #46 kdy: 03. Březen, 2011, 08:36:10 »

buck: Oční cviky o kterých píše xylda jsou super. Pokud Tě pálí oči vždy po večeři, tak by stálo za to se zamyslet nad tím, jestli to nesouvisí právě s tím, co večeříš.

Vzhledem k tomu, že jsi psal, že pracuješ hodně na kompu, tak to taky může být běžná únava, která se nasčítá za celý den a tělo, které se čistí je teď víc citlivé.

to s tim pc platilo jeste pred rokem, ted vubec. Co se tyce te vecere obvykle jahlova kase se zeleninou (kysele zeli prevazne), se me nezda nejake spatne, praveze netusim vubec cim ot muze byt
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
El
Host
0 0
« Odpověď #47 kdy: 03. Březen, 2011, 10:14:11 »

Ahoj Bucku,

tvoje tělo teďka z těla čistí co se dá a má na to různé způsoby. Oči jsou propojené s játry, takže to může být začínající očista jater nebo i s dutinami a u těch je taky velice pravděpodobné, že se právě teď budou chtít čistit.
Pokud tě ty oči pálí opravdu hodně, tak mírně nahřej sezamový olej, přelij ho přes gázu a dej do skleničky na oční kapky a tohle si do nich večer kapej. Tím, že ho zahřeješ a přeliješ přes gázu zbavíš ten olej těch nejmenších částeček, které by mohly oko dráždit.
Mě pálili oči kvůli alergii a moc mi to pomáhalo.
Neboj,nic vážnýho to není a brzy to přejde...
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #48 kdy: 19. Srpen, 2014, 17:38:13 »

Me se v unoru tohoto roku udelaly tzv. floaters. Tj. sedive tecky/skvrnky/vlaknite utvary v zornem poli obou oci, ktere se pohybuji s pohybem oka. Pruhledne tvary jsem mela uz jako dite, ale tohle je poprve, co jsem si vsimla tmavsich skvrnek. Uz si na to pomalu zvykam, ale radsi bych to nemela. Byla jsem u ophtalmolozky a ta rekla, ze je to normalni a zpusobene vekem. Je mi 39. Me se ta odpoved nezda. Pres zimu jsem velice intenzivne pracovala na laptopu a delala na nem dlouho do noci. Oci me taky palily. Paleni uz davno preslo, ale floaters zustaly. Ted je vsude halo kolem parazitu, a Pruchova ma na jeji "Aktualne" strance, ze neco takoveho mohou byt paraziti. Blech. Nema nekdo zkusenost? Relativne jsem si toho cim dal mene vedoma, ale porad to tam je. Kdyz to zacalo, doslova to vypadalo, jako kdyz prede mnou porad leta muska. Kdyz o tom tak premyslim, mozna, ze to trochu vybledlo, protoze si toho uz tak nevsimam. A nebo jsem si zvykla, nevim. Wikipedie pise, ze floaters se casem usadi (cimz, jestli jsem to dobre pochopila, mysli ze jakoby sklouznou na okraj zorneho pole) a/nebo si na ne clovek zvykne a nevnima je. To sklouzavani vubec nepozoruju, ale zvykani ano, a snad mozna blednuti. Ma to tady nekdo taky?
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení