Stran: 1 ... 6 7 [8] 9
  Tisk  
Autor Téma: Boj se sladkostmi, jak zvládat chuť na sladké  (Přečteno 38552 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
majkl
Host
0 0
« Odpověď #105 kdy: 25. Duben, 2010, 09:23:10 »

Jestliže platí, že přípravek zabíjí kvasinky, zároveň že kvasinky jsou problém u drtivé většiny populace, pak může platit i tvrzení, že je účinný na veškerá onemocnění - ale trochu jiným způsobem, než jak je to předstíráno.

Jestliže tělu pomůžeme od kvasinek, tak se mu uleví a poradí si i s ostatními nemocemi.

(ale to je čirá logika - nic o tom nevím Smiley )
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #106 kdy: 25. Duben, 2010, 23:43:27 »

MMS? MMS2?
velka oxidacni cinidla, ktere znici vse zive i nase buňky. pouzivaji se vetsinou na desinfekci povrchu
prirovnani - na zahradku prijedu s tankem, abych z ni vyhnal par motylu.
antibiotika, antimykotika jsou preci take velmi ucinna, ne?   Grin 
jeste mne zarazila cena MMS/MMS2. Kdyz si koupim savo proti plisni a neredim ho a prodam jej jako MMS2 vsem lidem u nas ve meste, tak se ze mne stane milionar...
Zaznamenáno
Tea
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #107 kdy: 29. Červen, 2010, 00:34:50 »

Ahoj,

jsem tady nová (tedy spíš nově zaregistrovaná), bo sem sporadicky nakukuji už skoro 2 roky - co se mi narodilo dítě. Pomalu a jistě se chystám KONEČNĚ jíst zdravě, ale nejvíc mě trápí právě chuť na sladké a obzvlášť večer  Roll Eyes A taky mě trápí banda knedlozeložroutů všude kolem mě  Eek Wink

Chce to zřejmě hlavně pevnou vůli (nebo kdybych se nechala na měsíc někam zamknout abych si to sladké nemohla kupovat  Cool)

Tož si držím všechny palce, abych vůbec začala (jíst zdravě), přestala (žrát sladké) a někdy se zorientovala v těch "zvláštních jídlech"  Eek Eek Eek
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #108 kdy: 29. Červen, 2010, 00:47:11 »

Teo, vítám tě tady a držím palečky ať máš pevnou vůli a vytrvalost  cheer S tím sladkým (a ostatním co nechceš jíst) je nejlepší to prostě doma nemít. Ono tě to pak nijak neláká :-)
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #109 kdy: 29. Červen, 2010, 10:45:35 »

A je lepsi jist i vetsi mnozstvi sladu, ovoce, nez bileho cukru, tuku a chemie v modernich sladkostech.
Zaznamenáno
Márinka
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #110 kdy: 30. Leden, 2011, 15:55:31 »

Pokud jde o boj se sladkostma, pro mně jsou nejlepší dvě cesty buď sladkosti vůbec nekupovat (což moc nejde, protože ikdyž je nekoupím já, tak je koupí někdo z ostatních členů rodiny), nebo si představit, že jsem jich snědla třeba deset, pak už na ně vůbec chuť nemám.  Smiley
Zaznamenáno
margie
Jr. Member
**

"Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod."

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #111 kdy: 31. Leden, 2011, 10:21:44 »

toto je aj moj problem.. sladkosti.. ale vcera som sa docitala, ze biely cukor je najagresivnejsi voci energii v ladvinach, tak som sa zatala a povedala si, ze budem sladkosti obchadzat.. snad to aj dodrzim  Wink
ale v sobotu som upiekla MB "kolac" a chutil nielen mne,ale aj mojmu mangelovi, takze mozno zacnem vymyslat nahradne formy sladkosti-zdrave.. Wink
Zaznamenáno

krásny deň všetkým :-)
beruška
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #112 kdy: 31. Leden, 2011, 14:46:26 »

Mě trvalo odvykání od sladkostí asi tak 2 roky, možná ještě déle. Zpočátku jsem je denně nahrazovala ovocem (v zimě to byla takřka jen jablka a vlastní zavařeniny bez cukru) a různými amasaké-dobrůtkami. Takže si myslím, že je důležité to neutnout hned - cukr je droga a dostaví se absťák a ten překonat je skoro nemožné. Takže mi přijde vhodnější denně zařazovat něco mákle sladkého - na aspone je těch různých receptíků dostatek.
Zaznamenáno
majkl
Host
1 0
« Odpověď #113 kdy: 31. Leden, 2011, 15:45:06 »

Na tohle je fakt dobrá ta knížka Sugar Blues (Cukrové trápení) od Williama Duftyho
Člověka to dost namotivuje..

Viz dával jsem sem odkaz na anglickou verzi:
http://www.makrobiotika.info/index.php/topic,1728.0.html
Zaznamenáno
margie
Jr. Member
**

"Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod."

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #114 kdy: 31. Leden, 2011, 16:06:56 »

uz aj taham, diky Michal  Wink
Zaznamenáno

krásny deň všetkým :-)
EllaQueBrilla
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #115 kdy: 09. Březen, 2011, 12:32:26 »

Ráda bych se podělila se svým poznatkem. Už jsem to psala do svého deníčku, ale sem to přecejen patří více:

Zjistila jsem, že nejlepší prevence proti všelijakým chutím je dostatek tekutin. Jeden den jsem nějak zapomínala pít a ještě další dva dny jsem měla nejen non-stop žízeň, ale i neobvyklé chutě. Naštěstí jsem si uvědomovala, kde je asi problém a vydržela. No a když je vše v normálu a přecejen člověka napadne, že by "zhřešil", tak stačí se pořádně napít a je to ok  Smiley Taky máte takovou zkušenost?
Zaznamenáno
Igor
Newbie
*

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #116 kdy: 20. Únor, 2012, 11:55:01 »

Mně proti chuti na sladké vždy pomůže, pokud si představím, jak by mi potom bylo těžko. Prožiju si v duchu ten pocit zkaženého žaludku a únavy, který mě po sladkostech běžně stihne, a už mě to neláká.  Smiley
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #117 kdy: 23. Únor, 2012, 08:46:32 »

To mi taky docela funguje, co rikas, Igore, a nejen na sladke ale in na jine potraviny. A na druhou stranu po malych mnozstvich mene problematickych sladkosti mi tezko neni a neodpiram si je (v rozumne, sporadicke mire - treba 2-4 ctverecky tmave cokolady jednou za cas, nebo neco zdravejsiho doma upeceneho. Po ovoci mi neni spatne nikdy a neodpiram si ho. Obcas uletim na necem naprosto nevhodnem, po cemz mi zpravidla moc dobre neni, tak se potom za to nemrskam, ale snazim se si zapatomavat jak presne mi po tom bylo a priste kdyz se na to podivam a uvazuju o tom tak si ten pocit vybavim.
Zaznamenáno

dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #118 kdy: 10. Září, 2012, 17:28:52 »

Ahoj,
proti chuti dobře pomohou rozinky se špetkou soli, šťávu z nich pak popíjím, je to moc dobré.
Jarka
Zaznamenáno
Marsal_Arnost
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #119 kdy: 20. Srpen, 2013, 11:48:14 »

Vždy, když mám chuť na sladké...

... dám si maso a chuť přejde
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9