Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Co mi dají kurzy? Lze se naučit makrobiotika z knížek?  (Přečteno 11066 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 26. Březen, 2010, 22:22:52 »

bloky a ego možná hrají roli (jako ve všem ostatně). Ale nejdůležitější při všem je zachování vlastní svobody. Nikdo se nesmí cítit být k něčemu nucen
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #31 kdy: 26. Březen, 2010, 22:25:02 »

El, to je taky výštižné, že "z makrobiotiky se někdy dělá věda" a že se lidi bojí do toho pustit, aby neudělali chybu
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #32 kdy: 26. Březen, 2010, 22:46:56 »

tak, tak. i já podpořím příspěvek od El.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 20. Srpen, 2013, 19:40:54 »

Ahoj,
souhlasím s Iren, že paní Terešová má dobré jídlo, zda je to pro někoho moc měkké/tvrdší, je věc druhá. No tak já bez zrak jsem paní Terešovou jen poslouchala a mamka psala, co stíhala. Vy, kdo jste byli u Zuzky, stíhali jste si psát? Mě by se líbilo jet na kurz, ale mám důchod jen osm tisíc a to nestačí, potřebuji z něčeho taky žít. I když jsem s rodiči. Mamku už to nebaví neustále se mnou někam jezdit, potřebovala bych průvodce, už jsem to někde myslím psala. No a každý instruktor myslím vyučuje MB jinak, každý má jiný pohled. Já jsem ráda, že mohu jet aspoň k paní Terešové. Někdo tu psal, že v MB klubu Brno používají bílou mouku, rajčata, maso - ryby - co je na tom špatného? Rajčata se v létě mohou. A listové těsto - i já si občas dám, když sestra z něj upeče. To je ta volná MB. Jistě, pokud to někdo nemůže kvůli problémům, tak chápu. Ale na spestření, proč ne. Jinak ale mají recepty úžasné, četla jsem je a nic moc bych jim nevytýkala. Ale je to  pohled každého z nás.
Ještě ke knížkám x let staré. Taky bych je brala jako inspiraci, i Zuzka říkala, že podle nich nejde jet.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení