Stran: 1 ... 5 6 [7]
  Tisk  
Autor Téma: Hormonální antikoncepce  (Přečteno 26547 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 1
« Odpověď #90 kdy: 11. Březen, 2012, 15:39:50 »

I pro 18ti letou holku ktera neni jeste sama dospela to muze byt velka zkusenost a behem nekolika mesicu z ni muze byt dospela zena. Tak vyspela,ze by ji mohly starsi tolik nevyspele zavidet.
Nikdo asi zodpovedne vlastnim rozhodnutim neprivede dite do velke nouze. Dneska se to ale hodne prehani v tom co nekteri musi predem mit. Pokud se to ale stane nahodne a clovek tu zkousku zvladne tak verim ze mu to hodne prida.
Aby nekdo mohl nechat cokoliv na prirode,musi mit v sebe duveru a duverovat i vsem dejum kolem.Pokud neverim sama sobe tak nemuzu verit ani tomu kolem. To same plati i behem porodu a i behem vychovy ditete..

Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 2
« Odpověď #91 kdy: 11. Březen, 2012, 15:50:20 »

Nečetl jsem celou diskuzi, tak nevím, jestli to zde nepadlo, ale měla by existovat i hormonální antikoncepce pro muže. Teda alespoň mi to říkala jedna holka před 10 lety. Říkala to nějak takhle: "No, vy chlapáci to máte ták jednochuchý, ženská spolkne pipulku a vy si ho tam můžete dopřát bez obalu. Nám to jen nadělá bordel v těle... Tak hůrá že se může obětovat i chlap a píchnout si HA pod kůži." (Nevím, co to je, ale prej potom muž není x let plodnej.) Mě tehdy napadlo, že vlastně má pravdu, že chlapům to může být jedno, prostě si dopřejí chvilku v luxusnějším podání i s vyvrcholením. Já jako ženská duše s ženami v tomto trochu soucítím, ale zase jako od přírody není si na co stěžovat, prostě milování je pro plození dětí, jen se z toho stalo jakási zábava a plno lidí hledá štěstí v sexu.

To, co zde bylo psáno o financích, rodinném zabezpečení a tak, duševních i duchovních hodnotách - s tím bych souhlasil, ale každej to máme jinak, někdo touží po dítěti v 18-ti, někdo má pubertu ve třiceti.
« Poslední změna: 11. Březen, 2012, 15:59:33 od Tykev obecná » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #92 kdy: 15. Listopad, 2013, 16:42:24 »

Ahoj El a ostatní,
El, všechny tvé příspěvky jsou velmi poučné a pěkné. Tím ale nechci říct, že ostatních ne, ale El je přece jen vystudovaná poradkyně a pracuje u dětí, trochu do toho vidí.
Co je ovakuace? Stydím se, že to nevím. Menstruace ale asi ne, že? Vím, že ji má žena každý měsíc.
U HA k ovuaci nedochází, napište některá, jak to?
Jak je vlastně možné, že naši předkové měli tolik dětí např. moje babička čtyři? Chránily se nějak ženy, nebo věděly, kdy mají počít dítě a kdy mohou mít sex, kdy byla nejvhodnější doba?
Znám dost nevidomých rodin, které mají děti.
Díky za toto skvělé téma, dnes jsem si ho přečetla.
S tím zabezpečením rodiny bych určitě souhlasila, hlavně v dnešní době musí mít člověk dost peněz. Mě by musel s dětmi někdo pomáhat, ale když ho mají nevidomé ženy, tak to asi nějak jde. Jen ten vhodný partner.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení