Stran: 1 ... 4 5 [6]
  Tisk  
Autor Téma: cukrovka a problémy přidružené  (Přečteno 25664 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #75 kdy: 29. Březen, 2008, 08:22:12 »

kukicho
voda se tu někde vyskytuje jako samostatné téma. Zapátrej, jsi šikovná holka.
A ke gomasiu. Pražené=hořké. Samozřejmě ne spálené. Dělej si to tak, aby to tobě chutnalo. Takže klidně jen slabounko.
Jinak postup dle Kushiho je v knize Potraviny, lék náš vezdejší na str. 94, o gomasiu se píše na str. 93 až 96. Doporučuji k prostudování všem.
 Wink
Zaznamenáno
Veronika
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #76 kdy: 29. Březen, 2008, 20:49:15 »

Ahoj kuki :DPrávě skvělý na tom je,že ty se nikomu ospravedlnovat nemusíš!To jenom naše ega si zakládají na tom,že musíme být podle předsav ostatních.Ale mi jsme šikovný holky a kašlem na to Banan :banan:A s ušetřenou energií můžem třeba 20 napojit Britu.Používám jí i na vaření a jsem sní moc spokojená.Mam jí krátce,takže mě to neustálí doplnování ještě neomrzelo:)krásné slunné dny!!
Zaznamenáno
kukicha
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #77 kdy: 30. Březen, 2008, 12:03:01 »

ahoj...
jo, máš pravdu, Verčo, my lidi často vynakládáme nezměrné úsilí na to, abychom všechno nakroutili dle svych představ - sebe, ostatní, svět a když pak koliduje skutečnost s naší představou, jsme z toho zničení a všechno nám připadá špatné, kruté a v nepořádku... ale ono je vlastně všechno v pořádku až na jednu maličkost...  dancing

ještě dotaz ohledně topení... je v pohodě pro tělíčko, když se topí el. přímotopem, když nemáme zrovna dřevo, anebo v dílně, kde kamna nejsou, používám el. přímotop, ale nemám z toho zrovna dobry pocit... mám z toho tepla netepla suché oči a tak. Ale jde spíš o pocit, žádné akutní zdrav. neduhy z toho nejsou...

no jo ale kamna jsou kamna a sluníčko je sluníčko...  On Fire

pa pa pa... jdu se venčit..
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #78 kdy: 28. Srpen, 2013, 21:36:42 »

Ahoj,
téma je starší, ale neva.
Zbytečné choroby od paní Průchové kapitola 9, kdybyste někdo chtěl tak ať to tu máme napsané.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení