Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Lze otěhotnět díky makrobiotice?  (Přečteno 12255 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Jitřenka
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #45 kdy: 20. Červenec, 2011, 11:29:17 »

Taky blahopřeji, kopul, moc...
Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #46 kdy: 25. Červenec, 2011, 14:39:33 »

Kupul, blahopreju, to je skvela zprava! Je to povzbuzujici a jen me to utvrzuje v mym presvedceni, ze makrobiotika je moc prospesna pri reseni neplodnosti. Taky bych si rada precetla cim jsi si prosla a jak jsi to prozivala...

Ja jsem zjistila, ze moje gynekologicky problemy jsou nejspis spojeny s moji psychikou a zablokovanou zenskou a sexualni energii. Potrebuju se procistit jak z fyzicky, tak z psychicky stranky. Pochopila jsem, ze budu mit deti az na to bude moje telo pripraveny, sice nevim kdy presne to bude, ale prijde to. Zacala jsem pracovat sama na sobe, takze makrobiotika a psychoanalyza jsou ted moje kamosky, obe jsou moc fajn:))

Vlastne moje neplodnost mi otevrela oci a tim, ze jsem zacala resit proc to miminko porad neprichazi a tim jsem objevila spoustu novych veci o strave, energiich, strachu atd.

Mate nekdo zkusenost s odblokovanim energii v tele? Premyslela jsem o akupunkture nebo masazich shiatsu, ale nikdy jsem nezkusila ani jedno.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #47 kdy: 25. Červenec, 2011, 15:52:30 »

Ahoj Niki,
to je skvělý, že ti to otevřelo nové cesty Wink

Já myslím, že na tohle je ideální joga a být co nejvíc v přírodě..
Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #48 kdy: 27. Červenec, 2011, 18:44:09 »

Ahoj El, diky za rady. S jogou jsem zacala asi pred 4mi mesici (na doporuceni moji babicky) a moc mi pomaha, citim se potom vzdycky tak nejak celejsi Smiley

V prirode se snazim byt co nejvic o dovolenych, ale neni to dostacujicii, ziju totiz v zacmouzenym meste :/ zacala jsem premyslet, ze bysme se mohli prestehovat do mensiho mesta, bliz k prirode a cistymu vzduchu... vim, ze tohle by melo rozhodne velky efekt na moji psychiku a zdravi.
Zaznamenáno
Kaminek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #49 kdy: 28. Červenec, 2011, 09:08:39 »

Ahojky Niki,

my jsme se stěhovali z velkého města do menšího..a mě to po dvou letech táhne do domečku na samotu k lesu..:-)) tak snad se nám to s budoucí rodinkou podaří..!!!
K.
Zaznamenáno
Nufka
Jr. Member
**

353888642
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #50 kdy: 28. Červenec, 2011, 16:46:22 »

Tak to jsme na tom podobně, já z malého města na vesnici, ale na Nové sídliště a to už je na mě moc hlučné a chtěla bych také na samotu nebo do osady společnosti stejně smýšlejících. Snad se mi ten sen taky jednou splní:-)
Zaznamenáno
kopul
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #51 kdy: 31. Červenec, 2011, 21:19:46 »

Děkuju vám! Jinak opravdu hodně doporučuju tu jógu, ale je fakt, že na ni člověk musí být naladěn. Někdo není třeba jógový typ.. A pravidelné krátké půsty hodně pomůžou i s psychikou a utříděním myšlenek. Cesta se pak jeví jednoduchá a nekomplikovaná, pokud takhle najdete klid a to, co tělo chce k jídlu. Večer jsem pila sezamový čaj. Jinak já jsem otěhotněla v době, kdy jsem měla nepravidelnou menstruaci v nějakém tříměsíčním mezidobí a vůbec jsem to nečekala. Ještě jsem si psala pro radu s El, protože jsem byla uprostřed jarního čištění dutin:-)
Zaznamenáno
Helča
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #52 kdy: 03. Listopad, 2011, 14:48:28 »

Četla jsem a p. Kubíková na kurzu mi též potvrdila, že problémy s otěhotněním se do půl roku vyřeší. Snažíme se už 3 roky a zatím nic. A ještě k tomu mi přestala menstruace. Nemůžu uvěřit, že bych už v 37 začínala přechod...Zatím jsem nepodlehla nátlakům jít na umělé oplodnění, ale jsem z toho už dost zoufalá, tak nevím, jak dlouho vydržím nepodlehnout.
Zaznamenáno
Kaminek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #53 kdy: 03. Listopad, 2011, 15:10:51 »

Ahoj Helčo,

a jak dlouho děláš MB? Třeba jsi se až teď začala pořádně čistit?

Mě ta MS taky lítá..
pá k.
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #54 kdy: 03. Listopad, 2011, 23:11:32 »

Holky, mně makrobiotika a meditace (celkové uvolnění) pomohly k pravidelné m., jak věřím. Až po dvaceti letech menstruování, připadá mi to skoro jako zázrak. Bylo to asi po třech a půl letech mb.
Zaznamenáno
Kartika
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #55 kdy: 14. Listopad, 2012, 10:21:31 »

Ahoj, chtěla bych se zeptat.... před pár měsíci jsme si začali s mužem přát miminko a nějak to nejde.... podle doktorky mám velmi nízkou děložní sliznici /měřeno před menstruací - 2 mm/. Prý se miminko nemá šanci uchytit. Makrobiotiku jím něco přes rok.  Mohli byste mi prosím poradit cokoli na zvýšení děložní sliznice? A také bych se chtěla zeptat, jestli jste někdy slyšeli o tom. že soja není vhodná při problémech s otěhotněním. Prý obsahuje fytoestrogen genisten a ten působí antikoncepčně... Děkuji předem všem. Katka
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #56 kdy: 14. Listopad, 2012, 23:46:37 »

Jo, ještě se hodí k mému předchozímu příspěvku doplnit, že jsem v lednu otěhotněla a teď v říjnu porodila krásného, zdravého kloučka.
Vytrvejte Smiley Výsledky se dostavují.
Zaznamenáno
Kartika
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #57 kdy: 11. Leden, 2013, 19:40:04 »

Jen bych chtěla odpovědět sama na svůj předešlý příspěvek, zda lze otěhotnět při velmi nízké děložní sliznici.
Takže "nečekaně" byla chyba u paní doktorky a ne u mne. Protože přestože ona mluvila o jasné sekundární sterilitě a anovulačních cyklech, já byla už na té prohlídce těhotná. Pravda, teprve ve třetím týdnu (nemusela ještě na utz nic vidět), ale s tou 2 mm děložní sliznicí nevím nevím. No nic, každopádně jsem ve 12 týdnu, mám novou doktorku, se kterou je řeč a do ničeho mě netlačí a všechno je ok......... Tím chci jen říct, že doktoři jsou někdy fakt hrozný
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení