Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Hledám přítelkyni  (Přečteno 2082 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Fanda
Newbie
*
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
5 0
« kdy: 13. Květen, 2013, 17:50:59 »

Najde se nějaká spřízněná duše, která už nechce jít životem sama, je pro rodinu a zajímá jí zdravý životní styl. Makrobiotikou se zabývám dlouhodobě, prošel jsem mnoho kurzů a seminářů a i když je mi už padesát, říkají o mě, že na to nevypadám asi i zásluhou makrobiotiky. Protože ještě nemám děti, uvítám i tuto možnost ale není to podmínkou. Též se profesionálně zabývám živou hudbou ale vím Grin,že budoucnost je v oblasti zdravého životního stylu.
Těším se na odpověď Fanda

frenk.novak@centrum.cz
« Poslední změna: 13. Leden, 2016, 16:57:12 od Fanda » Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
4 0
« Odpověď #1 kdy: 14. Květen, 2013, 18:21:13 »

Ahoj,

držím palce, ať někoho najdeš. Mně taky chybí děti a rodina a není mi to příjemný. A mb je pro mě ze zdravotních důvodů životní nutností, tak vím, jak se nesnadno hledá partnerství, když je člověk tak vyhraněný vůči většinové společnosti.

Hodně štěstí!!!

M.
Zaznamenáno
makroušek
Host
1 0
« Odpověď #2 kdy: 17. Květen, 2013, 15:35:50 »

Co vlastně děláš za práci, že strejda googl nemluví o nikom jiném  Wink
https://www.google.cz/search?q=frenk.novak%40centrum.cz&aq=f&oq=frenk.novak%40centrum.cz&aqs=chrome.0.57j58.928j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #3 kdy: 21. Květen, 2013, 16:16:35 »

Ahoj,
tak na uvedený mail jsem psala, zatím se mi však nikdo neozval. Nevím, zda to není zas nějaká past, že nás chce tady někdo strašit.
Jarka
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 29. Květen, 2013, 22:07:00 »

Jednou jsem někde na youtube viděl rozhovor s jedním osvíceným mužem. Seděli někde v hospodě: on, kameraman a reportérka. Ona už to byla volnější konverzace a ta reportérka pánovi říkala, že třeba ona sama by chtěla partnera. A on odpověděl, že ve správnou chvíli potká toho správného partnera, který se k ní hodí.

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení