Anketa
Otázka: Jsem pro anonymní palcování?
Ano - 6 (33.3%)
Ne - 8 (44.4%)
Je mi to jedno - 4 (22.2%)
Celkem hlasů: 14

Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Anketa ohledně palcování  (Přečteno 2102 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« kdy: 27. Srpen, 2013, 18:30:04 »

Anketa jde udelat jen anonymni, ale kdo chce, tak at ji odhlasuje, plus navic napise zpravu jak hlasoval.

Pro ty kdo nevedi o co v ankete jde, tak u kazdeho prispevku co sem kdo napise, tak je vlevo moznost dat palec dolu nebo nahoru.
A momentalne se neukaze, kdo jaky palec dal, jen se pripocitaji body, je to proste anonymni palcovani.

Tak hlasujte v ankete, jestli jste pro anonymni (hlasujte "Ano") a nebo naopak byste uvitali videt, kdo jak palcoval (hlasujte "Ne").
« Poslední změna: 27. Srpen, 2013, 18:32:48 od neon » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 27. Srpen, 2013, 18:39:48 »

Ne
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 27. Srpen, 2013, 18:58:01 »

Ne.
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 27. Srpen, 2013, 19:05:39 »

Ano.
Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 27. Srpen, 2013, 20:34:38 »

Ne.
Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen, 2013, 20:53:41 »

Mě je to v podstatě jedno.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 27. Srpen, 2013, 21:15:57 »

To je fakt, ja tam mel dat moznost "je mi to jedno".

Vzhledem k tomu, ze anketa je nastavena, jakoze si muzete menit zpetne hlas, tak to pridam.
Zaznamenáno
Jarin
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #7 kdy: 27. Srpen, 2013, 21:35:20 »

Myslím si, že každý by měl být zodpovědný za svoje chování, jednání apod.. Tak proto se přidávám do kategorie "Ne", ať každý ví, kdo komu jaký dá palec. Navíc většina znás zde vystupuje pod anonymní přezdívkou, tak to zase až nemá takový význam. Nemyslím si, že být schovaný v anonymitě je něco prospěšného, spíš bych řekl, že v takovém případě nevěříme sami v sebe a necháváme si pootevřená zadní vrátka. To oslabuje nás samotné, toto fórum jsou pak jen jedničky a nuly jak zde zaznělo, a nikoliv rovnocenná diskuse.
Zaznamenáno
makroušek
Host
2 1
« Odpověď #8 kdy: 28. Srpen, 2013, 01:42:32 »

V tom případě, ať nás to neoslabuje, registrace jen na občanku, se svým celým pravým jménem a aktuální fotografií ve stylu na občanku ne starší než rok, plus další údaje typu adresa, věk atp. Jinak je to stále jen o jedničkách a nulách. Wink Tedy oni by to byly jedničky a nuly i tak, protože tady tohle je virtuální,  nikoliv reálný svět. A vždy to tady budou jenom tzv. jedničky a nuly, dokud tenhle umělý svět nepřejde na jinou technologii.  Wink Nejdále z nás tady byl v tomto smyslu Pavel Mácha, zveřejnil svou aktuální fotografii, celé jméno, mám pocit že i věk a místo pobytu bylo též dohledatelné. Takže teoreticky je možné dobrovolně následovat tento příklad.  Wink Možná to mělo jeden háček, Pavel tady veřejně několika lidem celkem slušně vyhrožoval, že si je najde, zkontaktuje zaměstnavatele a že se postará o další věci dotyčných v jejich reálném  životě, odhalená totožnost nemusí tolik vadit grázlíkům, jako slušným lidem, kteří nechtějí, aby nějaký šílenec začal plnit své výhrůžky, ale to jsem už trošku odbočil. Konkrétně informace o Pavlovi  nenechávali na pochybách, že by neměl problém své výhrůžky vyplnit.
« Poslední změna: 28. Srpen, 2013, 02:05:56 od makroušek » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #9 kdy: 28. Srpen, 2013, 06:23:04 »

No prave ze to tady neni na obcanku, jsou to ty jednicky a nuly, tak prave nechapu tvuj neustaly boj o anonymitu hlasovani. Je to prave jedna velka sranda a klidne to muze byt viditelne. Ty se prave chovas jakoby to tu nebyly jednicky a nuly a bylo to na obcanku. Resis neco, co muze byt uplne šumák.. jsi anonym a jako anonym budes videt, ze jsi nejakemu anonymu dal palec.

Ale v pohode, to ti furt jen podsouvam svuj pohled, chapu, ze mas svuj... ja to zkusim udelat, aby si kazdy nastavil v profilu jak to chce.
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 28. Srpen, 2013, 09:46:34 »

Co se týče anonymity palcování- je mi to jedno.

Když to tady bylo chvíli vidět, tak to pro mě neznamenalo o moc víc, než když to pak vidět nebylo. Sám většinou moc nepalcuju, jen když mi to příjde zásadní, nebo se mi naopak nechce to nějak víc komentovat. Dávám ale přednost tomu napsat otevřeně názor.

Většinou jsem taky myslím schopen odhadnout, kdo co jak palcuje, i když...

S tou anonymitou částečně chápu makrouška. Jména tu má sice málokdo, ale hodně z nás tu píše o sobě tolik osobních věcí, že by asi nebyl problém identitu zjistit a pak to může být nepříjemné, když se tu objeví někdo jako PavelM. To je ale prostě riziko internetu.

Mám zatím jednu zkušenost s osobním setkáním s někým z fóra a bylo to skvělé. Setkal jsem se s Paulinou a bylo to moc milé a myslím, že inspirující pro všechny strany. Uvědomil jsem si, že i když někoho znáte dlouho skrz fórum, tak to absolutně nemůže nahradit osobní kontakt a hlavně realita se od virtuální představy o dotyčné, nebo dotyčném, vždy bude hodně lišit.

Měli bychom se víc potkávat, protože tady na fóru je hodně lidí, kteří by si měli zočivoči co říct. Mě třeba moc nelákají srazy, dávám přednost osobnímu setkání, kdy je čas se druhému věnovat. Takže doufám, že pár lidí tady z fóra ještě poznám osobně.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení