Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Bio hovězí  (Přečteno 2646 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
coroner
Host
0 0
« kdy: 19. Prosinec, 2006, 20:39:08 »

Neone, se zařazením stránek www.biohovezi.cz mezi odkazy se ti to opravdu povedlo. Už dlouho jsem se při čtení tak dobře nepobavil.
Akorát je mně líto těch chudáků, kteří díky něčí zabedněnosti budou nuceni vysedávat za pár desítek let v čekárnách na onkologii.
Pokud jde o neinformovanost ve společnosti, která si říká informační, jsme opravdu zemí neomezených možností.
Nestačí nám už ani prvenství v hovězích rakovinách tlustého střeva a konečníku, ale propracovali jsme se na přední místo i v počtu nových případů onemocnění diabetem, což je opačný pól energetického spektra nemocí. Tedy vše přesně v klasickém českém stylu "ode zdi ke zdi."
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec, 2006, 20:39:32 »

Coroner, stim seznamem stránek je to tak, že to je live výběr top odkazů na slovo makrobiotika ze Seznamu, asi jich tam bude pro zasmání mnohem víc Smiley
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec, 2006, 20:39:46 »

To jsem neone, vůbec nemyslel jako špatnou věc, že jsi to sem dal. Ba právě naopak!!! Na takové stránky je dobré upozorňovat. Alespoň si lze udělat určitý obrázek, jaké neznalosti jsou ve výživě pod hlavičkou BIO zakukleny.
Běžný člověk totiž, když na něčem vidí toto slovo, nabyde dojmu, že to musí být nutně zdravé, což je naprosto zásadní omyl.
BIO výživou se naopak může do zdravotních problémů dostat ještě rychleji než klasikou. Právě díky tomu, že tyto potraviny mohou disponovat silnější přírodní energií energií.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení