Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Makrobiotika v Karlových Varech  (Přečteno 1526 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Evinka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 25. Září, 2013, 23:03:43 »

Lidičky poraďte!
Necelý rok se snažím o makrobiotiku, přečetla jsem co se dá, ale pro Varáka je všechno strašně daleko a nemám ani s kým probrat "znalosti". Nevíte o někom z Varů nebo okolí? Budu moc ráda. Zajímaly by mě i kurzy vaření, ale ne na druhé straně republiky. Poraďte!  Wink Předem děkuju!
Zaznamenáno
Irena
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 01. Říjen, 2013, 17:06:19 »

Ahoj Evinko,
napiš mi, prosím, na můj mail irena@duhovykonik.cz co konkrétně hledáš a koho. Možná bych pár kontaktů a tipů věděla:-) měj se krásně a zdravím do krásných Varů. Irena
Zaznamenáno
Lenulka1
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 06. Leden, 2014, 14:03:30 »

Ahoj Evinko,
já jsem z Nejdku u Karlových Varů a pracuji ve Varech. Mám stejný problém Huh? Jsem začátečník a docela se s tím peru. Kihu od paní Průchové mám od svých 16-ti let, což je už 23 let. Neustále jsem koketovala s vegetariánstvím, vitariánsvím, ale makrobiotika mě neustále přitahuje, ale je to složitý systém a potřebuji se ho naučit chápat, což jen podle knih nejde. Také hledám něco nebo někoho, kdo by mi mohl pomoci. Docela mě mrzí, že jsem propásla podzimní přednášku paní Průchové, Ale v březnu by měla být na Ezoteře, tak se mi snad podaří se tam dostat Very Happy. Kdyby jsi měla nějaké zajímavé informace z našeho okolí budu za ně moc ráda  Wink.
Zatím se měj krásně
Lenulka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení