Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Automat na rostlinné mléko  (Přečteno 8941 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 01. Březen, 2010, 23:00:30 »

(jen poznámka - Já jsem to ani jako problém nemínila a jako problém řešit nepotřebuju a přidělávat práci administrátorovi nechci  Smiley Je kouzlo rozhovoru, jak se nečekaně spřádá a rozvíjí v neřiditelná asociativní vlákénka, zvlášť když je to na fóru s neomezeným a neodhadnutelným počtem účastníků. Kde kdo se kdy zapojí, je zcela volné. Na druhou str. se nedá, není kapacita vždycky reagovat na každý podnět - a že jich třeba je. To jen zas poznámka k tomu, proč že se celá ta hromada čtenářů nezapojuje a jen pasivně louská.)
« Poslední změna: 01. Březen, 2010, 23:02:15 od Iren » Zaznamenáno
beruška
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 26. Březen, 2010, 11:04:04 »

Tak jsem do toho přístroje investovala necelé 2 tácy (cena při osobním odběru v Brně) a jsem nadšená. Na mléko kravské jsem alergická, takže makro-nemakro, určitě ho využiju. Z jednoho vaření které trvá cca 1/2 hoďky je necelý litránek. Zatím jsem vařila sojové - "odpadní" okara je rovněž špicová - a rýžové, obojí dopadlo famózně. Obsluha jednoduchá, údržba rovněž. Doporučuji.
B.
Zaznamenáno
doskocka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 04. Červenec, 2013, 12:49:11 »

Zdravím, toto téma je sice už dosti staré, ale pro mě velmi aktuální. Nevíte někdo, proč již není přístroj Veganza k sehnání? Byl to problematický přístroj? Používáte někdo Soyabellu nebo jiný přístroj? Jak se Vám s tím pracuje?
Díky moc za Vaše postřehy, Lenka
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 07. Červenec, 2013, 08:59:31 »

Doskocko, já Veganzu měla, sice z druhé ruky-používali ji nějací vegani, kteří v ní dělali jen za studena. A mě se asi po 14dnech ten teplej program rozbil- přestal hřát. Takže doporučuju třeba Soyabellu nebo Veganstar.
Zaznamenáno
Petronila
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 12. Červenec, 2013, 17:41:26 »

Právě mi domů dorazila nově zakoupená Soyabella a pochutnávám si na první várce mandlového mléka. Provoz i údržba vypadá opravdu velmi nenáročně. Dám časem vědět, jak funguje, doufám, že vydrží, je to docela investice.
Zaznamenáno
beruška
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 13. Červenec, 2013, 18:40:57 »

U Veganzy mi už taky vychladl ten teplý program - asi je v tom zamontované to pověstné pozáruční kurvítko, ale vcelku mi to nevadí - dělám zastudena a pak převařuji. Skoro se mi to tak zdá lepší, protože to převaření je natuty čištění veganzy je ještě pohodovější.
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 15. Červenec, 2013, 01:06:41 »

A co všechno si v těchhle přístrojích vyrábíte?
Zaznamenáno
Petronila
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 15. Červenec, 2013, 13:14:04 »

Zatím jsem dělala sójové a mandlové mléko, umí to prý i polívku a puré, což se ale dá dělat i jinak.
Zaznamenáno
pav
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 27. Červenec, 2013, 10:17:54 »

Já ten přístroj mám prakticky nepoužitý. Je to na mně moc pracné. Rád to prodám za výhodnou cenu jestli máte někdo zájem.
Zaznamenáno
bouba
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 14. Září, 2013, 10:48:11 »

Měl bych zájem, snažil jsem se ti napsat soukromou zprávu, ale nevim jestli se odeslala, protože v outboxu se nic neobjevilo, tak to vyzkoušim ještě tady Smiley
Kdyžtak můj email je papa.bouba@seznam.cz  Wink
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 09. Listopad, 2013, 21:13:00 »

S jakou značkou těch přístrojů máte nejlepší zkušenost?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení