Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Fukušima hrozba  (Přečteno 2175 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
*****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3467


Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 24. Leden, 2014, 08:47:06 »

Jiří Maria Mašek na svém Osud.cz včera zveřejnil podle něj jednu z nejdůležitějších informací v tento čas, jde o toto:

Lidé nyní udělají společně kvantový skok, nebo projekt Lidstvo může v troskách skončit

Konec světa všichni očekávali v prosinci 2012. Marně. Ten skutečný může však nastat jen o pár měsíců, maximálně let později. Lidstvo se ve své novodobé historii ocitá zřejmě nejblíž svému vyhynutí.

Důvod je prostý, z rukou vymknutá energie technologie štěpení jádra. Atomová energie. Mozky planety Země předběhli dobu, vymysleli a rozpracovali tuto energii přes veškerá učiněná varování příliš brzy. Chybou bylo, že lidé na používání této formy energie postrádali vyšší úroveň vědomí.

Paradoxně jsou to nyní právě mozky lidí, myslící společně jedním směrem, v minimálním počtu větším jak 50 milionů jednotlivců, které jsou schopné zachránit planetu Zemi a zajistit přežití lidstva i dalších druhů.

Tématu fukušimské katastrofy se věnuji již několik let. V Americe padají z nebe mrtví ptáci, kteří se díky radiaci rozložili zaživa. Celé americké západní pobřeží je pokryto mrtvolami ryb a mořských živočichů. Ledním medvědům na severním pólu líná srst a objevují se velké krvavé boláky. V této fázi jsou zaznamenány oběti na životech i mezi lidmi. V Japonsku dokonce vydali zákaz měření radiace. Budete-li tam přistiženi s dozimetrem, skončíte ve vězení. V Japonsku je také pod pohrůžkou vězení zakázáno psát o Fukušimě cokoliv jiného, než oficiálního.Každý den se přes poškozené elektrárny přímo do moře uvolní 400 000 tun radioaktivní vody, která v sobě nese částice plutonia. Voda z moře se dostává přímo k reaktivním tyčím a odtud zpět k živým tvorům, kteří masivně hynou.

Odborníci odhadují, že nám zbývají asi jen 2-3 roky, než radiace silně zasáhne celou planetu. Při špatném chlazení však zejména dochází k tavení tyčí, což se dnes děje a hrozí tedy gigantický nukleární výbuch.“Lidé se nyní musí sjednotit a ukázat svou sílu. Ve svém vlastním zájmu, v zájmu svého přežití.” Sedím v malém soukromém letadle na jednom z evropských letišť. Osud lidí, ale i lidstva chodí často v nejrůznějších narážkách a znameních. Proto mé překvapení, že se se mnou chce vidět indigová dívenka, se kterou jsem se před 5 lety v zahraničí setkal, bylo jen malé ve chvíli, kdy jsem od ní dostal tuto žádost. Bylo to totiž hned následujícího dne poté, co jsem měl sen. Ve snu se mi tato dnes třináctiletá dívenka zjevila a předala vzkaz, že se mnou chce velice naléhavě mluvit. Kdo je tato dívka jsem popsal v TOMTO článku (http://www.osud.cz/me-setkani-indigovou-divenkou-opakovani ). Její schopnosti jsou pro normálního člověka 20. i 21. století stále jen těžko uvěřitelné. Dokáže vidět minulost, i budoucnost. Dokáže teleportovat své vědomí. Dokáže číst životy i osudy lidí tak jasně, že máte dojem, že s vámi mluví někdo, kdo vás celý život od rána do večera pozoruje.

Právě ona před několika dny vyřkla v malém najatém letadle, do kterého si mne pozvala, neboť hned pokračovala dál, naléhavou prosbu: “Lidé všech ras a přesvědčení, spojte se, jinak máte jen malé vyhlídky na přežití.” S touto zprávou přiletěla z nějakého důvodu, který je znám zřejmě jenom jí, právě za mnou. Teď sedí pohodlně zabořená v sedačce a nespouští ze mne oči, její panenky jak přilepené bez jediného mrknutí hledí do mých očí. “Řeknu ti jak to udělat, máte ve svých silách a ve svých rukou to dokázat.” Říká odhodlaným hlasem člověka, který přesně ví, co má na mysli, s důrazem na každé slovo.

Pokud se k projektu připojí aspoň 50-90 milionů lidí, elektrárna ve Fukušimě a veškerá jejím prostřednictvím uvolněná radiace, zmizí. Lidstvo tak poprvé hmatatelně ochutná a prožije svou sílu. Pozná, že pokud se lidé a jejich mozky dokáží v synergii spojit za ušlechtilými účely, je jen těžko na planetě Zemi síla či technologie, která by to dokázala překonat.

Prosíme všechny čtenáře velmi naléhavě, pomozte i ve svém vlastním zájmu. V této chvíli, jakkoli se to snaží vlády i masová média zamlčet, jde již lidem zcela o všechno.

Myslete alespoň 1x denně, od této chvíle až do uskutečnění cíle na tuto základní myšlenku, kterou si zároveň prosím uvědomte:
“V této chvíli mizí ze světa celá japonská jaderná elektrárna Fukušima a to včetně veškeré radiace, kterou ve světě zanechala.”

Kdo umí, můžete zároveň s větou i vizualizovat. Vnímat své překvapení, emoce, až poprvé uvidíte, že elektrárna opustila náš hmotný svět.

Veškerá hmota je v základu energie a tuto energii lidské vědomí dokáže ovlivňovat! Váš mozek má totiž větší sílu, než atomová bomba, což není mezi lidmi obecně příliš známo. Mozky 50-80 milionů lidí při koherentním, čili stejném myšlení, vytvoří tak ohromnou energii, že se přání uskuteční. Představte si tuto ohromnou sílu, která bude působit na hmotu, která se v důsledku tohoto koherentního myšlení lidí zdematerializuje = zmizí z fyzického světa. To je v této chvíli jediná možnost, jak lidstvo zachránit.

“A připojí-li se skutečně k tomuto rituálu více než 50 milionů lidí, budete překvapeni, že opravdu dojde k fyzickému zmizení jaderné elektrárny. Započne zcela nová etapa v dějinách lidstva. Dnes je ale třeba aktivity každého z vás pro rozšíření zprávy po celé zemi. Všude žijí lidé, kteří si chtějí navzájem pomáhat a pomoci také Zemi, ale potřebují tento návod, aby věděli, co dělat. Ať již mluvíte jakýmkoliv jazykem, přeložte prosím tento text do něj a oslovte své známé a také nezávislá média ve své zemi.“

Vše je jasné. Piloti nahazují motory a já se loučím. Přede mnou stojí úkol, jak oslovit 50 milionů lidí z celého světa. Není už v této době malých úkolů.


Vy jste dnes jedním z nich.

Prosím, pomozte!

tomáš marný, Česká republika, 21.1.2014

publikováno 23.1.2014 ve 23.55 na OSUD.cz a dalších spřátelených servrech v ČR i zahraničí Lidé nyní udělají společně kvantový skok, nebo projekt Lidstvo může v troskách skončit

English: Either we make a quantum leap together or “the Human Race Project” may end up in ruins

Deutsch:Entweder machen Menschen nun gemeinsam einen Quantensprung, oder das Projekt Menschheit kann als havarierter Wrack enden
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
*****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3467


Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Leden, 2014, 08:51:47 »

Už z více zdrojů jsem se dočetl něco o tom, jak vážné následky celá Fukušima může mít.
Ale moc pozornosti jsem tomu nevěnoval.
Nevím jestli se o toto někdo víc zajímáte.
Jestli jsem zbytečně paranoidní a nebo naopak zbytečně pasivní.

Asi se na to více mrknu, protože smysl ty informace dávají.
V jednom článku byla pointa v tom, že kdyby bylo v Japonsku nějaké silné zemětřesení v té oblasti, tak se to celé "rozsype", neuchladí to a dojde ke zničení podmínek pro život člověka, či jak to tam vlastně bylo - ve smyslu, že lidstvo nemá šanci.
Je to trochu jak ruleta - bude zemětřesení nebo ne?

Ale i když nebude, tak bůhví co se tam vlastně doopravdy děje.
Jak to stíhají chladit a kolik se toho neoficiálně vlastně uvolňuje.

Nechci působit nějaké depky, stresy, ale zároveň jsem měl pocit, že to zase nechci pasivně přejít, tak sdílím.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
*****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3467


Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 24. Leden, 2014, 09:06:43 »

Pročítám si Osud.cz diskuzi a tyto komentáře mi přijdou zajímavé (na čem to pro Jirku vlastně celé stojí):

Citace
Verze byla publikována přesně podle technických pokynů indigové dívenky. Nikoho jiného s otevřenějším vědomím zatím naše skupina nepotkala. Je jí 13 let.

Jinak zpráva má specifickou dikci s vyhnutím se negativních/destruktivních slov resp. těch s předponou ne, které čeština používá ve velém množství.

Není negativní a opakuji, vše bylo přesně provedeno podle pokynů člověka, který skutečně VIDÍ, což několikrát demonstroval během různých pokusů, viz: http://www.osud.cz/me-setkani-indigovou-divenkou-opakovani-0 . Tato dívka má schopnosti, jež nyní v této chvíli lidstvo považuje za zázračné, či nadpřirozené. Taková svědectví znamenají pro mne mnohem víc, než channelingy, které každý den zaplňují místo na webových stránkách celého světa, jen málokdy se však dají jakkoli ověřit.Pokud je to podle vás celé blbost a vidíte to uplně jinak, tak samozřejmě pište Smiley
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení