Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nová Facebook makrobiotická skupina  (Přečteno 1299 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 06. Únor, 2014, 14:21:46 »

Dostal jsem se po čase k webům a přemýšlel jsem nad Facebookem a nakonec:

Zakládám novou Facebook makrobiotika skupinu.

Na Facebooku jsem v jedné "raw food, syrová strava" skupině a nestačím se divit, jak ti vitariáni jsou čiperní, až je to samozřejmě nepříjemné (dokáží napsat desítky nových diskuzí denně, fotek jídel, receptů) Smiley (je zajímavé jaké má ta syrovka sociální účinky) Smiley
Denně tam přibývá spousta otázek a pohotových odpovědí.
Čím dál víc vidím to kouzlo diskuze na Facebooku. Jsme tam téměř všichni, kdo tam není tak tam bude a nebo nezná internet Smiley
Mám pocit, že se tam lidé více vykecají, ten Facebook vám dokáže prostě ty události cpát před nos a celkově to má udělané tak trochu návykově.

Toto fórum má svoje kouzlo asi napořád. I kdyby tu nikdo moc nepsal. Je tu pořád nějaká skalní komunita lidí, kteří to občas zkouknou a není problém si tu občas něco napsat, s tím potenciálem, že nikdy nevíme, kdy se tu něco žhavějšího nerzojede a je na chvíli vzrůšo.

Ale zároveň si dovedu představit, jak bysme mohli diskuzi částečně přesunout i na Facebook.

Já to doteď moc neznal, ale ony se tam dají efektivně a rychle spravovat i jednotlivé akce, srazy.
Otevřete si prostě svoji skupinu (budete tím pádem správce), pojmenujete třeba "Pražský sraz makrobiotiků" a už máte prostě živé forum hotové.
Pozvete své známé, kterých by se to týkalo, ti pozvou další známé a už máte napořád hotovou sociální skupinku lidí, kteří se scházejí.
Přijde mi to mnohem lepší, než se domlouvat tady na fóru.

Toto v podstatě píšu jako návod pro každého, kdo si chce organizovat nějakou akci a neznal moc tyto výhody Facebooku nebo ho to nenapadlo.
« Poslední změna: 06. Únor, 2014, 15:08:14 od neon » Zaznamenáno
sahaw
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 26. Únor, 2014, 10:32:40 »

Gratuluji k zalozeni te skupiny.

Bylo polozeno par zajimavych otazek.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk