Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Neumim cerpat energii z obilovin  (Přečteno 5859 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lenulka1
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 23. Březen, 2014, 19:29:11 »

Ježkovi oči...proč takové množství. Vždyť Ti ta rýže poleze i ušima.
Zaznamenáno
sparcoo
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 23. Březen, 2014, 21:18:59 »

To mam na dva dny.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #32 kdy: 24. Březen, 2014, 14:31:05 »

Je na něm riska, maximálního množství. Rýže nijak extra nepění, takže pokud je to pod riskou, tak můžeš.

Ale nesmíš mít obecně přetlakovaný hrnec. Tzn. plamen na takovou hladinu, aby to byl tlak pořád v normě.
Kdyžtak řešit podložkama/rozptylkama.
Zaznamenáno
sparcoo
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 24. Březen, 2014, 18:21:45 »

Tak dneska jsem varil cervenou repu ve vode - dal jsem si ji ke svacine, krasne mekka. Pak sem slil stavu z repy a byla dost  sladka. Zkusim ji tedy priste dat do ranni kase.

Jinak ranni kasi uz nesladim, maximalne davam trochu melasy ale je pravda ze varim casto kasi z ovesnych vlocek. Myslite ze ovesne vlocky jsou skodlive?

O vikendu nastalo male selhani. Nevysel mi recept, tak jsem si ze zlosti dal nezdrave jidlo a dost sem si s tim uskodil (myslim ale ze se tyhle stavy budou asi opakovat)

Jinak makrobiotika se mi vcelku dari (jedine kde jsem to jeste nevychital je mezi obedem a veceri). Na velkou chodim ale stale nepravidelne a to i kdyz se prejim.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #34 kdy: 24. Březen, 2014, 18:42:46 »

Ahoj,
myslím, že ovesné vločky nejsou škodlivé, můžeš to střídat s jinými obilovinami, i když základem MB je celé zrno.
Jarka
Zaznamenáno
sparcoo
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #35 kdy: 26. Březen, 2014, 16:32:40 »

Mrzi mne ze jim pro mne malo zeleniny.

Rano do sebe zadnou nedostanu, k obedu ji mohu jist pouze syrovou nebo kvasenou a vecer si dam te zeleniny tak 300g.

Myslite si ze si mohu nejak skodit pokud si dam vice zeleniny vecer na ukor obilovin? Nebo ze bych si jeste udelal jednu odpoledni zeleninovou svacinku?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #36 kdy: 26. Březen, 2014, 17:01:37 »

Víc zeleniny na úkor obilovin nevadí. Pokud to vydržíš a nemáš hlad na něco "hmotného".

Obecně víc zeleniny na talíři asi nevadí.. zvlášť pokud jsi byl roky na slanější potraviny, na maso.
Zaznamenáno
sparcoo
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #37 kdy: 26. Březen, 2014, 18:25:08 »

Na maso vubec. Jsem uz cca pul roku vegetarian. Chute mam spise na sladke / pecivo.
Zaznamenáno
sparcoo
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #38 kdy: 06. Duben, 2014, 19:16:07 »

Rad bych si zkusil dat par dni pouze o naturalce a naparene zelenine. Co mohu ocekavat ze se s telem bude dit?

Jinak ten MB talir, porad nechapu ty procenta. To je procento vahy jednotlivych slozek? Nebo jejich energeticke hodnoty a nebo mnozstvi, ktere zabira na taliri?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #39 kdy: 06. Duben, 2014, 20:02:31 »

Měla by to být váha.
Co se s tebou bude dít na naturálce se zeleninou neví nikdo Smiley Jen do toho...
Obecně se dá čekat trochu větší čištění.
« Poslední změna: 06. Duben, 2014, 20:05:21 od neon » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení