Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Makrobiotika a sport, fyzická aktivita  (Přečteno 6949 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
vlkos
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 31. Říjen, 2007, 19:35:10 »

cau..ja se sanzim taky prejit na mb,ale nejde to uplne..cely den ve skole...vsak to vsichni znate,ale i tak sem spokojeny ze sem prestal jist maso a mliko a tak(ryby jim..sou super)...je to sice jen chvili,ale psychycky se citim lepe.taky sportuju...hlavne lezu a musim rict ze tenhle sport se bez psychycke a fyzicke rovnovahy neobejde....diky za prispevky.honza
Zaznamenáno
genna
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #16 kdy: 16. Listopad, 2007, 10:35:50 »

Ahoj Neone,chtel bych se zeptat jak se Ti vede v tom cviceni.Cvicis jen tak pro kondici,nebo chces nabrat vic sily a svalove hmoty?Pokud ano,napises mi kolik naberes vahy za mesic?jak to jde na MB?ja take cvicim,zatim nabiram svalovou hmotu slusne,ale nevim zda to neni vice diky svalove pameti nez MB,driv jsem cvicil.Diky za odpoved
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #17 kdy: 16. Listopad, 2007, 17:05:48 »

Cau genna, hodne vody uteklo od toho co jsem to psal. Ale kdyz jsem predtim chodil v kuse 4 mesice do posilky (coz uz nedelam), tak jsem nenabiral na vaze vubec (mozna tak 1-2 kila), ale zato sila rostla nadherne a svaly se taky samozrejme rysovaly (taky se zvetsovaly, ale proste na vaze se to neodrazilo, coz moc nechapu... mozna to je mym vrozenym typem postavy). Takze nevim jak to treba delat, aby clovek pribral na makruši kila svalove hmoty. Ale ta silova kapacita co jsem mel byl nadherny pocit Smiley
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 16. Listopad, 2007, 18:36:32 »

Neone
Tak sem dej nějaký fotky Ramba neona..... Cool Pánský klub podebatí o sportu, dámy udělají lehké áááááááááách a zasní se...... In Love
Spokojení budou všichni....
 Funny Lebka
Zaznamenáno
gabika
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 16. Listopad, 2007, 23:14:59 »

Jejda kluci, to je fajn tema, ten sport.
Ty Neonovy fotky bych si urcite prohledla, i kdyz "svalouse" moc nemusim  Very Happy
Moc se mi ale libilo, co neon psal. Myslim, ze telo ma dostavat jak psychickou,tak fyzickou "vyzivu. Jsem astmatik a od malicka me doktori nabadali k tomu, abych v telocviku ukazala omluvenku a nebehala, abych nejezdila na lyzarsky kurz atd. Pak jsem prijela do lazni pro astmatiky a..... prvni den nas na rozcvicce vyhnali behat. Malem jsem vyplivla plice, bylo to fakt hrozne.... Jeste ted si to vybavuju. Ale s postupem casu jsem si zvykla, delali jsme i jogu a ruzna dechova cviceni a ja videla, jak mi to pomaha. Jsem bohuzel od prirody hrozne lina a navic mam od malicka zafixovane (od doktoru), ze pro me sport neni. Ale snazim se aspon cvicit kazde rano pozdrav sluci a par dalsich cviku. A asi zacnu jeste neco k tomu (beh ted v tom mrazu asi nehrozi, ale neco vymyslim). Fakt dekuju za tohle tema.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 17. Listopad, 2007, 08:22:37 »

Neštvěte mě s nějakýma fotkama Rofl Jaký svalouš, jaký Rambo? Myslíte, že 4 měsíce posilky a běhání udělají z někoho, kdo jí standartní embéčko svalouše? Já jsem vychrtlá žížala, která se podobala možná tak z rychlíku šlachovité postavě Bruce Leeho v době jeho posledního filmu, kdy měl pěknou podváhu  Grin Tolik sebevědomí, abych sem dával fotky fakt nemám Very Happy Hlavně mě mrzí, že teď už nedělám to co dřív a když to teď po sobě přečítam, tak se stydím za ten můj klasický hyper optimistický názor, ale je fakt, že jsem dokázal nyní motivovat i sám sebe Grin
Zaznamenáno
vlkos
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 19. Listopad, 2007, 14:47:30 »

pro gena:
ja myslim ze na mb strave tech kil svlaloviny moc nenaberes.svalova hmota se tvori z bilkovin,a tech neni pri tomhle stravovani nadbytek-leda ze by sis koupil nejaky proteiny co uzivaji svalovci-ale pozor,sou zovicisnyho puvodu,jen pro doplneni.
Ja osobne si myslim ze pri cviceni neni dulezity nabirat svaly,ale zvysovat fyzicky a slivy potencial tela-narust hmoty je jen vizualni zalezitost.pokud budes pravidelne cvicit a zdrave se stravovat,budes koukat jak se ti rysuji svaly o kterych si ani predtim ani nevedel ze mas-nehlede na to ze se budes citit fyzicky jako demon  Cool
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 19. Listopad, 2007, 14:56:07 »

vlkos: Ja osobne znam dva MB co jsou svalnati :-) Proste cvici pravidelne.. Samozrejme, ze vzhled kulturisty nikdo neziska, ale extremy prece nejsou nic pro nas  Wink Kazdopadne mnozstvi bilkovin neni problem prece i trochu zvysit, pokud je clovek hodne fyzicky aktivni On Fire Blob
Zaznamenáno
vlkos
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 19. Listopad, 2007, 15:16:07 »

to je pravda,bilkoviny zvysit neni problem...kulturisti sou stejne jen nafouknuti svalama a tim jim chybi koordinace pohybu-volnost. lepsi je byt prece lehky mrstny a silny Cool
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #24 kdy: 19. Listopad, 2007, 17:03:28 »

Nejlepší je se dostat do stavu, kdy to člověk vůbec neřeší  Grin
Zaznamenáno
Lord Kikin
Full Member

97044257
Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #25 kdy: 20. Listopad, 2007, 11:15:05 »

Neone ty ozralo  Very Happy Grin Very Happy
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 23. Srpen, 2013, 15:54:25 »

Ahoj,
jééééé, díky za tohle téma, Taky jsem se nad tím zamýšlea, zda MB a sport ano. Téma jsem chtěla založit a ono už tu je. Já jsem letos s neviomými byla na kole, každý jsme měli svého průvodce. Je pravda, že jsem jedla klasiku,  bylo to jen na dva dny, ale to fakt byla hrůza. Měli jsme polopenzi, ráno rohlíky a večer brambory, ten první večer jsem zajásala, byla i ryba. No a příště bud líp. Nebylo, brambory po francouzsku a pak další den smažené s masem a omáčkou. No a tak jsem se snažila se najíst v restauraci, kde jsme byli. První den to byl segedín a další rýže se smaženým květákem a pak dál před bouřkou bramboráky a zelňačka. No MB nic moc, ale lepší než v tom hotelu, kde jsme byli, to byla hrůza. Já jsem se snažila je poučit o tom, že brambory ne jen tu naši skupinku deseti lidí, ale ta  jedna říkala, že jsem hloupá, brambory jsou přece zdravé.
Ale vše jsem ujela a pobyt si užila.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení