Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Kozlíkování  (Přečteno 7837 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kozlík
Host
0 0
« Odpověď #30 kdy: 03. Říjen, 2014, 15:29:24 »

Tož už je ze mě hospodyňka na plný úvazek, právě studuji v čem prát aby to bylo účinné ekologické šetrné na kůži nejlépe neparfemovane atp. V čem perete vy?
Zaznamenáno
kozlík
Host
0 0
« Odpověď #31 kdy: 08. Říjen, 2014, 21:10:01 »

Nová žena na obzoru.  Love Srdce z253 In Love
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #32 kdy: 08. Říjen, 2014, 21:48:09 »

Ty jedeš... z bláta do louže  Grin
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #33 kdy: 09. Říjen, 2014, 09:51:20 »

kozlk: Ne, že bych ti to nepřál, ale stejně si myslím, že po tak dlouhém vztahu je lepší být nějakou dobu sám, než začneš stavět další. Aby to nebyla jen ta záplata na prasklou duši.

Samozřejmě se můžu mýlit, hodně štěstí.
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #34 kdy: 11. Říjen, 2014, 09:08:56 »

jedeš na vlně  Wink
Zaznamenáno
kozlík
Host
0 1
« Odpověď #35 kdy: 20. Říjen, 2014, 23:07:07 »

Vypral jsem, vyžehlil, uvařil, uklidil, umyl nádobí, dojela moje nová ženuska, teď vedle mě spinká,  slabě hraje hudba a já se cítím spokojeně, šťastně, pročítám si ženské diskuze jak a v čem prát, co, jak vyrobit a sehnat do domácnosti a je mi fajn.  761 Počítač už nezapínám, vše ze služebního mobilu. Jsem teď šťastný, alespoň pro dnešní večer mám rád svůj život. O víkendu poznám ženušky rodiče, tak jsem zvědavý.

Moje manželka byla v poslední době v našem vztahu lídr, přerostla mě silou své osobnosti a proto musela odejít, protože mnohem funkčnější v partnerském  vztahu mezi mužem a ženou je, když je tahounem, tím kdo udává tempo, inovuje a ukazuje svět, muž. Kromě toho nastoupila na jinou vývojovou cestu.

Thanks for you.
https://m.youtube.com/watch?v=45mbYID0ec4

PS:
Přiznávám, že mi lichotí, mít o devět let mladší ženu, na té makroše asi vážně něco je, myslela si, že jsem mladší, když jsme se poznali.   Smiley

Letošní rok je plný změn, dostudoval jsem vysokou školu, mám novou práci, jinou ženu.  Smiley
« Poslední změna: 20. Říjen, 2014, 23:37:48 od kozlík » Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
3 0
« Odpověď #36 kdy: 21. Říjen, 2014, 04:55:32 »

A proč by měl "svět ukazovat" muž? A co to je? To spojení zní hrozně. Žena se nemá koukat - jen když ji muž na něco upozorní?
Zaznamenáno
kozlík
Host
0 0
« Odpověď #37 kdy: 21. Říjen, 2014, 14:18:55 »

Ne, moje zkušenost je taková, že je dobré když žena má důvod si muže vážit, vzhlizet k němu, má ho za co obdivovat a žena naopak má být hyckana, rozmazlovana. Je lepší když má muž více životních zkušeností, může ženu někam posouvat v jejím životě obohacovat ji, funguje to lépe než když je to naopak. Klasický příklad vzdelanejsi, starší, zkušenější, bohatší muž než žena uspokojí zenu obecně lépe než kdyby to bylo naopak. Vztah lépe funguje když tím aktivnejsim zkušenějším tahounem který to nekam posouvá je muž alespoň to je moje zkušenost, než kdyby to bylo naopak a takové to že to má být napůl to je zase na jiný příspěvek.
« Poslední změna: 21. Říjen, 2014, 18:53:23 od kozlík » Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
2 1
« Odpověď #38 kdy: 30. Říjen, 2014, 06:29:50 »

Uff, kozliku.... a neni hezci, kdyz je to na stejno? Me to zavani muzskou jesitnosti...ale asi to tak ma vic muzu-ten muj byl se mnou taky nejspokojenejsi pred lety, kdyz jsem jeste nemela zkusenosti, ktere mam ted a on me mohl vest... uz nemuze a problem to pro nej je...
Zaznamenáno
kozlík
Host
0 0
« Odpověď #39 kdy: 30. Říjen, 2014, 11:14:39 »

Mě osobně je to jedno, ale dle mých zkušeností jsou ženy spokojenější v takovém vztahu, kde muž má více co nabízet, ukazovat atp., než když je to obráceně, ale uznávám, že bych musel žít stovky let respektive být rozdělený třeba na padesát osob současně, abych měl dostatek statistických dat, pokud jde o ženy, protože je to poplatné době a jak praví klasik: "vědci zjistili co žena chce a ona si to rozmyslela." Smiley

A jak vlastně prožít spokojený život se ženou? Je to "velmi" jednoduché, stačí jí udělat šťastnou, spokojenou a jak na to?
Cituji:
3. Vycítit, co žena potřebuje

"Vyšším stupněm duševního porozumění je takové porozumění, kdy žena nemusí nic říkat a muž vycítí, jak jí je,“ uvádí psycholog. "Žena nemusí nic žádat a muž spontánně reaguje tak, že vyhoví jejímu přání.“

Připadá vám to jako úkol pro cvičeného telepata? Může být, nicméně ženy si to žádají.

Musíte sám od sebe poznat, kdy je potřeba umýt nádobí nebo vynést koš. Důležité je, aby měla pocit, že vám nemusí "říkat o každou hloupost“. Do toho namixujte ještě patřičnou dávku uznání, jímž oceníte množství domácích prací, které ve vaší domácnosti stihne udělat.

Jen tak mimochodem byste měli i vycítit, kdy má náladu na sex, kdy pouze na laškování a kdy od ní máte dát raději ruce pryč. A to všechno beze slov, prosím.

"Žena sděluje starosti, potíže, radosti i křivdy,“ uvádí Stanislav Kratochvíl. "Zpravidla nepotřebuje, aby jí muž radil, ale potřebuje, aby ji vyslechl, vcítil se, pochopil a utěšil.“

Muž má mít ženu rád a ona to má vycítit z jeho projevů a chování.
Nemá to být nárazové, například v souvislosti s vyhrocenou situací, s léčením či návštěvou v manželské poradně, ale má to být trvalé, stálé.

Je to v podstatě velmi prosté: zkoušejte jí nahlédnout do hlavy a zkoušejte to spontánně, radostně, se zaujetím a po celý život. To je přesně to, co po vás ženy chtějí.

http://xman.idnes.cz/co-chteji-zeny-od-muzu-06c-/xman-sex.aspx?c=A080226_103703_xman-sex_fro

A jak uspokojit muže? Jedna vcelku zkušená manželka nikoliv má to kdysi na jednom mb kurzu shrnula: "plný břich a prázdný pytel", to jsme to těm ženám, které vyžadují od telepatie, přes empatii až po kouzla, čáry, zázraky, ale pěkně ulehčili, že? Všeho musí být prostě tak akorát, má to jeden háček, míru akorátnosti určí žena. Smiley

Jak říká moje kamarádka, já se kolikrát nevyznám sama v sobě, kolikrát nevím sama co chci, ale po vás chceme abyste se v nás vyznali, věděli co chceme a plnili nám to. Ale zase kdo se naučí chodit po tenkém ledu, bude vystrelen do euforickeho vesmíru, říkám já kozlík.
« Poslední změna: 30. Říjen, 2014, 12:01:11 od kozlík » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #40 kdy: 30. Říjen, 2014, 15:31:38 »

Ahoj El,
Souhlasím s tebou, v tom, že je lepší, když se partneři doplňují a nepovyšují se nad sebe. Můj přítel Jarda je hrozně hodný, pomáhá mi, kde jen může, a když něco chci, nemám problém říci si o to. Totéž naopak, on nemá problém říci mě. Důležitá je myslím ve vztahu láska, pochopení a tolerance.
Jarka

Zaznamenáno
kozlík
Host
1 0
« Odpověď #41 kdy: 21. Listopad, 2014, 18:35:29 »

Tak zítra na venkov, na zabíjacku k rodičům přítelkyně, zatím jsem se oženil s každou přítelkyní u které jsem byl na zabijacce, tak uvidím.  Wink
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #42 kdy: 22. Listopad, 2014, 11:58:46 »

Jedno dávné rčení praví, že: Kozlíkům chutná mladé LISTÍ. O ovárku a jitrničkách nebyla řeč.
No, bude to adrenalin. Jsou ale i jiné možnosti.

Seskoky ze skal, bungee ... a tak. Wink Smiley

« Poslední změna: 22. Listopad, 2014, 12:56:02 od W » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
4 0
« Odpověď #43 kdy: 22. Listopad, 2014, 16:24:43 »

Jen čistě pro doplnění faktů - s každou, se kterou jsi byl na zabijačce, tak to nevyšlo Smiley
Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #44 kdy: 22. Listopad, 2014, 20:38:54 »

Jenze Kozlik ma ted ruzovy brejle ;-)
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  

Skočit na: