Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Co na snidani v horkych dnech  (Přečteno 2282 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Viktorie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 04. Červenec, 2014, 10:02:11 »

Ahojte, v dnesnich horkych dnech nemam vubec chut jist na snidani miso polevku. Myslite, ze by nevadilo dat si treba jablko nebo jine mistni ovoce?
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
3 0
« Odpověď #1 kdy: 05. Červenec, 2014, 10:49:54 »

Viktorie: A proč bys nemohla? Miso polévka přece není povinná, jako i nic dalšího.  Wink

Možná i proto by ti tady na tuhle otázku nikdo dlouho neodpověděl. Já se do toho dal jen proto, že chci napsat- přátelé, nebuďme tak svázaní, nebojme se experimentovat, být víc uvolnění. Makrobiotika, ať už ji hodláte praktikovat jakkoli přísně, není soubor opatření, ketré vás přivede ke štěstí, pokud se při tom budete ptát na podobné otázky alá paní učtelko můžu se jít vyčůrat.

Často se nemůžu zbavit dojmu, že MB přitahuje většinou lidi se sebemrskačskými sklony, kteří si neustále říkají, jak to dělají špatně. Buďtě připraveni na to, že budete dělat chyby! Všichni je dělali, i ti, kteří dnes o MB píšou knížky, přednášejí a bereme je jako autority. Oni měli oproti nám jednu velkou výhodu- nemohli před každou nejistotou utéct tím, že zapli počítač a začali klást ujišťovací otázky.

Vím, že je člověk nastaven na to hledat jistoty, ale ve věcech našeho těla, našeho zdraví nám pomocí internetu dobře poradí jen málokdo. My jsme ti, kdo se musí naučit své tělo naslouchat, číst, diagnostikovat. A k tomu patří i to, že přebereme zodpovědnost sami za sebe i za své chyby.

Takže Viktorie, jesti je vedro a ty nemáš chuť na miso polévku, tak zkus něco jiného- vyraž třeba do lesa a natrhej si borůvky, posaď se na pařez, sněz je hned tam a užiji si to a zkus nedumat nad tím, jestli...
Zaznamenáno
Viktorie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 07. Červenec, 2014, 08:06:32 »

Pozorovateli, moc dekuju za zpravu, to jsem potrebovala slyset! Smiley
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 07. Červenec, 2014, 12:12:09 »

Ahoj Viktorie,
Pro mě by ovoce bylo na snídani málo a na pobytech jsem se s tím také nesetkala, že by dávali ovoce. Vždy to bývá nějaká kaše se zeleninou a semínky. Ale jak psal Pozorovatel, každý to má jinak. Jiné je ale asi vaření doma a jiné na kurzech, srovnávat to úplně nepůjde, protože na kurzech se vaří pro velký počet lidí.
Jarka

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení