Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Manžel/partner u porodu  (Přečteno 1668 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 27. Září, 2014, 09:07:25 »

Ahoj,
Včera jako každý den byla Noční linka, bývá vždy od 23 hod do 1 hod. Témata bývají různá, tohle bylo Muž u porodu ano či ne.Jedna posluchačka do pořadu volala, bylo jí 72 let a říkala, že tenkrát se rodilo doma a že její muž nechtěl k porodu jít a porodní bába – mě se to slovo nelíbí, použila bych porodní asistentka – říkala, aby se šel podívat, jak se žena trápí. Něco v tom smyslu. Já jsem bohužel propásla skoro celý pořad, psala jsem si s přítelem a mohu vyčítat jen sobě, že jsem nehlídala čas. Přítel tento pořad neposlouchá, což je někdy škoda, mamka poslouchává občas také. Některé posluchačkyříkaly, že jim přítomnost muže u porodu dávala sílu to zvládnout, jedna dokonce říkala, že se o ni staral, vodil na záchod, do sprchy, podpíral, dával jí napít a staral se o ni.Byly i takové názory, že muž k porodu nepatří, že by žena měla mít soukromí. Myslím si, že by to mělo býž na páru, jak se rozhodnou, je to záležitost obou. Co vy si o tom myslíte, ať jste již rodili doma či v porodnici? Diskuse je i pro muže.
Jarka

Zaznamenáno
pauli
Jr. Member
**

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 27. Září, 2014, 11:34:12 »

A co ty, Jarko, ty bys u porodu partnera mít chtěla nebo ne?
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 27. Září, 2014, 12:24:50 »

AhojPauli,
Já bych partnera u porodu mít určitě chtěla. Pokud možno i dulu.
Jarka

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení