Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Ušetři a chraň ovzduší  (Přečteno 2094 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 10. Říjen, 2014, 02:43:27 »

Drazí přátelé makrobiotici-ochránci přírody!! Něco pro Vás máme Wink Chcete si šetřit SVÉ peníze a zároveň naše ovzduší ?? Ovšem pokud jste řidiči,nebo nějaké znáte. Nebo jste zkrátka uživateli jakýchkoliv spalovacích motorů na cokoliv. I sekačky, pily...
Nabízím úsporu formou tablet do paliva ( i LPG..) Přitom úspora je jejich nejmenší výhodou. Je spočteno, že krom úspory Vám tento geniální český výrobek šetří ještě  2000 Kč měsíčně, protože jeho používáním se šetří součásti motoru jako svíčky, trysky, filtr.................... které byste museli dát dříve opravit nebo koupit nové. A NA OLEJ se dá ujet o 10 000  km dál. Líbí?
  Výrobek můžeme nazvat palivovým kondicionérem, jelikož má asi 31 výhod, žádnou nevýhodu a 3 funkce: čistí a tím šetří motor
                                                                                                                                                                     šetří peníze za palivo
                                                                                                                                                                     a zvyšuje výkon, pánové :-)   
Na rovinu: 1 tableta Power Car Tab je na 40 L a stojí jen 56 Kč, tedy sáček s 10 ks za 560 Kč.
NEMÁ ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY a zcela se rozpustí a shoří se směsí.
Šetří Vám kolem 10% paliva ( výdajů) ( u Felicie 20% !) tj. asi 2 Kč NA LITRU !!! a na tankované nádrži 40 L šetří tak 150 Kč -- odečti cenu tablety 56
       a vyjde Ti zhruba ÚSPORA 90 KORUN. - Tím jsi v plusu, to máš v kapse při každém tankování. -- Do kartičky je dobré si zapisovat tankování  a DELŠÍ DOJEZD. (Známý ujel už na 1. tabletu o 60 km dál) -Ovšem jako člověk,ne 150 kou :-)
  Samozřejmě lze tankovat menší množství  a dávat poměrnou část dobře dělitelné tablety, tedy na 20 L polovinu, např.
  JAK to funguje?
  Účinné hl. složky jsou ferocen - organokov a bavlníkový olej. Tak tabletka ZKVALITŇUJE a urychluje hoření a tím zvyšuje výkon motoru. A my pak potřebujeme méně paliva a tím šetříme. Ferocen taky dostal Nobelovu cenu za využití. A při tom všem máme minimální emise a tak šetříme ovzduší.
Prodlužuje životnost motoru o 40%.

O další podrobnosti se rád podělím, v případě zájmu mi pište na soukromou adresu ( radek.ibero@seznam.cz) to je lepší.
Ještě cituji: "Výrobek s high-tech složením je palivový kondicionér nejvyšší generace,který pronikne až do spalovacích komor skupin válců. ( Zase jednou se něco fakt povedlo :-D ) Tablety jsou navrženy tak,aby doplnily molekulární strukturu benzínu,nafty,LPG i ethanolu, a tím zajistily efektivnější spalování. Tento efekt přináší zvýšení výkonu  a také výrazné snížení emisí. Používáním dochází k podstatnému snižování tvorby oxidů dusíku NOx a oxidu uhelnatého. Dále se snižuje tvorba všech exhalátů plynů a ZAMEZUJE se tvorbě sazí. Všechny uvedené skutečnosti zvyšují účinnost motoru a výrazně prodlužují jeho životnost. ( Při běžném provozu se shromažďují karbonizační úsady, snižuje se spalovací objem a i tím narůstá spotřeba paliva. Tyto usazeniny jsou primární příčinou zvýšené spotřeby. Tzn. tím se snižuje účinnost, zvyšuje spotřeba, snižuje výkon, motor reaguje pomaleji, spalování se zhoršuje a tím se zvyšují emise.)"

Výrobek úspěšně prošel 2 letým testováním v Nezávislé Tribotechnické Laboratoři - zkušebna paliv a motorů, kde dostal kulaté razítko.
A MÁ I DALŠÍ EVROPSKY UZNÁVANÝ CERTIFIKÁT - DEKRA.-- Mechanici,kteří tomu rozumí,hned vědí o co jde,že je to nejvyšší záruka kvality.
Na našem trhu je již rok a 3/4 a také na trzích všech Československých sousedů a Kazachstánu, N.Zélandu a nejspíš už i dalších.
Děkuji za pozornost, kterou si výborný výrobek zaslouží, dělám to rád pro svou i vaši ekonomickou situaci a společnou ochranu přírody. Pište mi na adresu,jak je uvedeno výš.
Radek                   
« Poslední změna: 25. Duben, 2015, 08:59:31 od Radek » Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 10. Říjen, 2014, 21:59:51 »

Obecně jsem k takovýmto věcem skeptický. Zde mojí skepsi výrazně posiluje to, že to má pomáhat i LPG. Jak to proboha chcete do LPG přidávat, když LPG se tankuje pod tlakem přes jednocestý ventil? To je jako by jste to chtěl přidat do propanbutanové bomby.
Že  to pronikne "až do spalovací komory"? No vždyť se to má rozpouštět v palivu, tak kam by se to s palivem mělo dostat jinam než do spalovací komory?
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 14. Říjen, 2014, 21:53:37 »

Děkuju Vám za moc dobré námitky, Jardo. Jsme MB, můžu tykat? Jestli jo, tak - Tvoji skepsi chápu, je to nová věc - u nás tedy. Ve světě se to používá už pár let. Ferocen (ferocene) dostal před 10 lety Nobelovu cenu za využití. - Odstranili s ním ropu z moře.  A pochybovat se přece má, ne jen věřit. Ale vyzkoušet. Jako se říká u MB.
Takže. Ano, jde to kupodivu i do LPG. U tankovací pistole se oddělá uzávěr a tableta se rozpůlí,aby se vešla. V případě zájmu o přesný návod samozřejmě zašlu. Zatím bohužel nemám auto na LPG. Tady u nás je dohoda s pumpařem, že s aplikací lidem pomáhá.
  A jasně, směs hoří ve válcích... Jenže někomu se starším autem právě hoří nekvalitně a když to přeženu, tak málem třeba až ve výfuku. To jsou pak ztráty na výkonu, rámus i velké emise.
  Jaké máš auto a kolik tak najedeš měsíčně? Doporučuju vyzkoušet 1 sáček tablet ( případně výjimečně polovinu sáčku) a porovnat. Ovšem nikoho nenutím. Sám používám od března.
R.

Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 14. Říjen, 2014, 22:51:12 »

Tykání může být. Popis mi připadá jako něco, co se ohání odbornými termíny, ale je určeno pro zmatení člověka, který není technicky zdatný. Typickým příkladem je to, že to pronikne až do spalovací komory. To zní, jako kdyby jiné věci zůstávali v nádrži, ale přitom do spalovací komory se automaticky dostane vše, co je rozpuštěné v palivu. Takovéhle zdůrazňování samozřejmých věcí u mne nebudí důvěru. Nobelovu cenu dostávají osobnosti, někdy organizace, ale nikdu jsem neslyšel o tom, že by nobelovu cenu dostal produkt. Také neznám žádkou kategorii "nobelova cena za využití".
Na LPG jezdím od roku 2000, najezdím přes 20tis. km ročně (ale od příštího roku bych se měl teoreticky dostat pod polovinu). Auto mám v současnoti Felicii 1.3 MPI se sekvenčním vstřikováním LPG. U všech čerpacích stanic LPG co znám vždy tankuje obsluha a často jen umí zacházet s pistolí, takže pochybuji, že by byla ochotná k nějakému rozebírání nebo nechat si tu pistoli rozebrat (já jsem ji nikdy nerozebíral). Jestli nějakému autu hoří směs ještě ve výfuku, je to špatným seřízením.
« Poslední změna: 14. Říjen, 2014, 23:04:05 od jarda » Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 16. Říjen, 2014, 00:42:44 »

Dílky, Jardo. Dobře, špatně a stručně js.se vyjádřil. - Jistí odborníci dostali Nobelovu cenu za využití ferocenu.  Ty spalovací komory a odborné výrazy jsem přepsal z prospektu, není to má rétorika. Doodpoovím dnes, zatím zdar. R.
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 16. Říjen, 2014, 23:26:11 »

Jardo..  to je pravda, ty odborné termíny a spal.komory zní zajímavě! Určitě nejde o klamání  zákazníka, ale optám se na to. Mě zase znělo divně " úsady" místo usazeniny. No ale nemění to nic na podstatě věci, funguje to stejně výborně. Sám rozumím motorům jako koza biopetrželi a můžu výrobek používat  a nabízet.
  To LPG. Nejezdím teď na plyn, určitě se dá domluvit s pumpařem na aplikaci. A kdyby ne, tak jedeme jinám a je to jeho chyba.
  Odkud jseš? Žiju v Podkrkonoší..                                                                                                                                                                                                           
Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 17. Říjen, 2014, 23:40:33 »

Jsem z Litoměřicka (mám to uvedeno v profilu), často jezdím z různých důvodů do Prahy. Budeme s Jarkou příští víkend v Omské.
Pokud ti to funguje, tak to máš dobrý. Já mám nyní LPG sekvenční vstřikování a to je (jak jsem bohužel zjistil) dost náchylné na kvalitu LPG, takže beru jen od těch, co jsou zásobovaní od kvalitních výrobců a tím mám výběr dost omezený. Předtím, když jsem měl karburátor, tak to schlamstlo cokoliv, jen člověk občas musel vyklepat filtr. Spotřeba výrazně závisí na stylu jízdy, které se u mne odvíjí od toho, jestli jedu po dálnici a jaký je provoz, takže je těžko dělat nějaké porovnání, protože záleží na tom, kolik chytnu zácpy (dopravní).
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #7 kdy: 24. Říjen, 2014, 21:30:17 »

Jasně,Jardo:-) Aha, takhle to máš, to plně chápu. Takže on je asi i plyn různé kvality. To by jinak nevadilo, teď šéf říkal, že se nemusí nic oddělávat, prostě se bobule vloží do úst pistole a tankuje se, ona tam vlítne. Takže kdekoliv.( Právě není třeba vyklepávat filtr -jako jsi to měl dřív-protože se nezanáší).
Dobře, v Praze bysme se mohli vidět, budu na přednáškách p.J.Průchové v neděli. Budeme tam ještě s takovou 90 l MB babičkou, její kamarádkou,kterou tam vezu. Můžeš se připomenout, asi vezmu šedé šusťáky a modrou mikinu. A zrníčka - CHIA. Smiley
Nashle v neděli,těšíme se.
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 24. Říjen, 2014, 21:45:18 »

Jo, ještě jasně,  Smiley máš pravdu, kromě takových 30 výhod palivových bobulí je taky asi 20 faktorů ovlivňujících spotřebu.
Krásný víkend.
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 25. Říjen, 2014, 23:15:53 »

Ráno se podívám i na soukr.adresu, jestli jsou opět nějaké objednávky. Beru to na fest. Miluj Svůj život do gymnázia Omská v Praze 10. Bude tam mít několik přednášek paní ing. Jarmila Průchová.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení