Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Tehotenstvi a mozne eliminace  (Přečteno 1589 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Viktorie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 08. Listopad, 2014, 17:30:31 »

Ahojte, jsem v 9. tydnu tehotenstvi a od zacatku tehotenstvi me provazi caste kychani a smrkani. Kazdou noc okolo pul ctvrte rano me vzbudi kychnuti nebo mam ucpany nos. Pak asi hodinu nespim a porad jenom smrkam. Rano po ryme ani pamatky a behem dne jeste par krat kychnu, ale neni to uz tak hrozne. Myslite, ze se tak telo cisti? Mb delam asi rok a pul, drive jsem mela alergie na pyly a mb me toho zbavila. Nevim ale, co mam delat, protoze to kychani je neprijemne a bojim se, ze muzu ublizit miminku, protoze me nekdy pichne v podbrisku. Jak se toho mam zbavit???
Zaznamenáno
Katus
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 09. Listopad, 2014, 18:55:42 »

Ahoj Viktorie, taky jsem v prvním trimestru pořád smrkala, i když jsem nachlazená nebyla. Hlavně v noci jsem měla plný nos, ale nějak zvlášť mi to nevadilo a pak někdy ve 4. měsíci to zmizelo. Někde jsem četla, že se to tak děje na začátku těhotenství. Tělo se tak asi čistí. Já bych to zas až moc neřešila, určitě je lepší, že to jde ven:-) Kycháním miminku určitě neublížíš.
Zaznamenáno
Viktorie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 13. Listopad, 2014, 07:09:54 »

Ahoj Katus, dekuju, uklidnila jsi me, ze v tom nejsem sama Smiley Dr Strnadelova mi na to dala homeopatika Nux vomica a uz se v noci nebudim kychanim..Smiley přeju krasny den!
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení