Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Jáhelný nákyp  (Přečteno 3081 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 24. Únor, 2015, 23:53:34 »

Ahoj, neděláte někdo jáhelný nákyp s kapustou?
Zkoušela jsem s květákem a brokolicí - růžičky brokolice sice vypadaly na řezu velmi efektně, ale jinak byl dosti mdlé chuti a samotný se moc nedal, tak mě napadla právě kapusta, kterou miluju  ... Přemýšlím, jak se dá udělat, aby se v něm ta chuť kapusty neztratila, máte to někdo vyzkoušeno? Předem dík za odpověď ..  Smiley

« Poslední změna: 24. Únor, 2015, 23:55:40 od dwarf » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 25. Únor, 2015, 09:22:15 »

Ahoj Dwars,
Rýžový nákyp naslano jsem takhle nedělala, ale napadlo mě, co takhle kapustu více okořenit, aby to bylo výraznější? Podle jakého receptu jsi ho dělala?
Jarka

Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 28. Únor, 2015, 12:37:20 »

Nikdo nic?  Sad
Je to proto, že nic takového nevaříte nebo vám to přijde tak primitivní, že ani nereagujete?
(Nechci tady z toho dělat chat, ale informace bych docela uvítala ...)
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen, 2015, 06:01:47 »

Ahoj Dwarf,
osobně právě žádné nákypy moc nedělám, a tak bych se naopak sama nechala zasvětit. Ale napiš sem recept, jestli se ti chce, a třeba by se v tom dalo vystopovat místo, kde se chuť zeleniny ztratí, a nějak to napravit...

(Jinak moje zkušenost je, že odezva na cokoli tady na fóru je v poslední době slabá - lidi se možná přesunuli buď víc do praxe, nebo na jiné sítě, anebo je odliv zájmu o makrobiotiku, kdo ví.)
Zaznamenáno
veru
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen, 2015, 11:48:12 »

zkuste to s dotazy na jimejinak.cz
tam to zije vic.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 02. Březen, 2015, 13:55:08 »

Ahoj Dwars,
Podívej se na stránky Paní dýně, tam je dost nákypů, třeba ti některý z nich přijde vhod. Nějaký s kapustou tam je, možná by to byla inspirace.
Jarka

Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 02. Březen, 2015, 19:17:50 »

Ahoj holky, díky za tipy na stránky, kouknu tam.

Ten nákyp jsem právě dělala jen s květákem a brokolicí ... žádná věda, ale když to nebylo ono, tak mi přijde zbytečné to tady rozebírat.  Grin

(PS: názory na jimejinak.cz mi asi budou blízké, ale ty příspěvky, co jsem četla, jsou všechny minimálně dva roky staré, tak nevím, jestli to tam žije víc než tady ... registrovat se tam asi nebudu, beztak bych to do příště zapomněla.. )
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení