Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Úpal a k tomu zánět prsu  (Přečteno 1467 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kamčítko
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 09. Červenec, 2015, 10:43:12 »

Ahoj milí,
prosím o pomoc. Už třetí den nejsem nic moc ničeho jiného než ležení schopna díky úděsné bolesti hlavy (na spáncích). Stalo se to po několika dnech vedra (vždycky jsem je snášela hůř)  večer najednou zimnice, kdy jsem se hodinu klepala zimou a pak zas veliké horko, zvracení.
Ve stejný čas mi vznikl zánět prsu - je načervenalé, bolí, prostě zanícení. Kojím malou ještě 1x denně, ale dnes s tím chci přestat. Mám pocit, že mě mé tělo chtělo tak trochu donutit, ať s tím již přestanu, aby malá na mě nebyla tak závislá (což se po pár dnech s taťkou skutečně stalo Smiley)
Zkoušela jsem tvarohové, tofu, chlorofylové obklady... nic moc nepomáhá, nejvíc asi ty tvarohové pěkně chladí. Umebošky zdá se mi moc nepomáhají...
Do toho skoro nic nejím, nemám vůbec hlad, chuť... to ale jako problém nevidím... Piju kuzu a amekuzu nápoje..
Hlavně ale kdybyste věděli něco na tu bolest hlavy, už je mi to dost nepříjemné...
Děkuji!!!
Zaznamenáno
El
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 15. Červenec, 2015, 16:27:35 »

Pri zanetu prsu musi to mliko z prsu pravidelne ven, takze na konec kojeni ted neni vhodna doba. Pokud zanet a hirecka trva dyl nez 3 dny, tak je to bohuzel na antibiotika...
Jinak to chce hlavne klid a pit vlazne napoje.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení