Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: snadne a zdrave sladke s obrazkem  (Přečteno 1138 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
pauli
Jr. Member
**

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 12. Listopad, 2015, 18:02:08 »

Jaky je vas nejoblibenejsi rychlodezert? Nebo vanocni cukrovi? Nebo proste moucnik, dobrutka, mnamka, sladka svacinka... neco, co je zdrave, snadne, nevyzaduje to nekolikadenni pripravu, uspokoji to potrebu sladkeho (nebo synonymne "chut na sladke") a je vhodne i pro zacinajici MB kuchtiky, ne jen zbehle veterany makrobiotiky (ano, vy, co uz MB jedete 5+ let)? Kdybyste meli vybrat jednoho sveho favorita, jaky by to byl?

Napadlo me udelat malou ilustrovanou sbirku Vasich (nasich) nej receptu... Tak jesti se chcete zapojit a mit v ni svuj  recept, zapatrejte v pameti, vyhrabte poznamky a piste! Bud soukromou zprávou nebo na paulinapaolina@seznam.cz.

Tesim se! Grin

pauli

Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 19. Listopad, 2015, 20:35:49 »

Ahoj,
Musím se přiznat, že jsem MB sladkostemmoc nedala, chutná mi to, ale neumím to udělat, obdivuji ty, kdo si s tím vyhrají a mají s tím trpělivost a neodradí je, když se jim to nepovede. Fotku nemám, ale dělám datlovou omáčku.
Přes noc namočím datle celý pytlík, pokud jsou vypeckované, je to lepší, pokud ne, tak ráno vypeckuji, pak je potřeba umixovat to a omáčka je hotová. Na datle sůl nedávám, je to dost sladké. Tuto omáčku jsem měla na pobytě u paní Bělousové v Brně.
Jarka

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení