Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Koho pokládáte za duchovně rozvinutého člověka  (Přečteno 647 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« kdy: 01. Listopad, 2017, 20:24:30 »

1. Koho byste zvolili, vzpomněli, když byste ve svém životě měli vybrat člověka, lidi, které pokládáte za nejvíce duchovně rozvinuté. Takové vaše vzory.
Nebo dokonce guru, kteří vyučují techniku/cestu.
Kdo to pro vás je?

2. A druhá otázka.
Kdy jste se cítili vnitřně nejvíce spokojení se svou duchovní cestou, sami se sebou.
Jaké období to bylo, co vás v té době provázelo, čemu jste se věnovali, co to ovlivnilo?
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #1 kdy: 04. Listopad, 2017, 01:59:48 »

1. Sice bych nezvolila vyraz "duchovne rozvinuty", ale presto odpovim, kdo me momentalne inspiruje. Ono se to meni a posouva. Uz par let sleduju kazde video Pjera la Seze. Proste mi to neco rika. Napriklad Jungianske archetypy, a to, jak on je vyklada, to mi fakt dava smysl a nejake voditko. Ale nejen to. Jinak Jarda Dusek, Iva Radulayova, a jini. V minulosti treba i Zdenka Blechova, Eva Marvanova, a spousta dalsich, Mirek Vojacek, Jan Vojacek. I par veci, co Vladimir Kafka rekl, mi rozsvitilo nejake zarovky. A ted fakt hodne ten Pjer, ale ono je to i tim, ze on je ted hodne plodny, a jsou od nej stale nova videa. Ale ze by to byl vzor, nebo guru, to ne. Spis ty lidi neco reknou, co ja zrovna potrebuju slyset. A proto jsem si k nim taky nasla cestu.

2. Ja to takhle uplne neresim, jestli jsem spokojena se svou duchovni cestou. Podle me je to o tom zit s vedomim sve svobodne vule, a toho co delam, a jake to ma dusledky, a co nejvice se probouzet. Nazyvam a vidim to spis takhle. Spokojena sama se sebou - zhruba tak v 35 jsem se konecne zacala mit rada. Ne teda jako pres noc Smiley Proste asi od te doby neresim nejakou nespokojenost se sebou. Proste jsem, nejsem dokonala, ale to neznamena, ze se musim nejak trestat, nemilovat, nedocenovat. Jsou doby kdy je clovek vic nahore, kdy vic dole. Ale to je soucast zivota. Pro me je dulezity prave to vedomi svobodne vule, a to probouzeni. A to kolikrat i boli, a casto to neni pohodlny. Co se tyka cemu se venovat, tak hlavne tomu, cemu se venovat chceme, a vysazovat to, co nechceme.
Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení