Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Mykózy  (Přečteno 1646 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
karlsdóttir
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 09. Listopad, 2017, 21:22:21 »

Ahoj, nejsem jeden z těch lidí, co by měli nějaké velké zdravotní potíže, co to je angína, migréna, to vlastně ani nevím... Ale:

TRÁPÍ MĚ MYKÓZY. Opakovaně, už několik let, gynekolog vždycky jenom předepsal globule a když jsem se několikrát vrátila, prohlásil, že to tak prostě u někoho je a že se s tím musím smířit  Cry Teď na mb teda jedu bez nich, zánět mám teď neustále, přestala jsem menstruovat, ale žádná změna. Připíšu jenom tolik, že je mi devatenáct a dítě momentálně neplánuju, to ještě za pěkných pár let, až přijde ten pravý...  Roll Eyes Grin

Nevíte prosím někdo, co s tím? Už začínám být mírně zoufalá...
Díky.
Zaznamenáno
milan
Makrobioklub
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec, 2017, 16:02:07 »

Třeba ti pomůže či nasměruje moje rada:
Zjistit si, jaké to jsou mikroorganismy, co potřebují k životu.
Vypozoruj, kdy je to lepší a kdy horší, jak ses v tu dobu stravovala (i pár dní předem), kde jsi byla a co jsi prožívala.
Poté jim to znepříjemni vhodnou stravou, zvýšenou imunitou, minimálním stresem apod. Někdy mohou pomáhají i různé sedací koupele.
Obecně si dej pozor na překyselení organismu, omez hlavně sladkosti a mléčné výrobky.
Zajdi si za nějakým MB poradcem, věřím, že ti cíleně poradí.
Zaznamenáno

Milan podporuje: www.makrobioklub.cz (neziskova organizace zabyvajici se makrobiotikou), www.makrobiotika.info (MB diskuzni forum).
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 02. Leden, 2018, 02:57:53 »

Mam to samy. Dospela jsem k tomu, ze jde o velmi oslabeny imunitni system.
Zaznamenáno

berinda
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 14. Květen, 2018, 14:28:08 »

Mám vypozorováno, že pokud třeba 2 dny po sobě naVEČER sním třeba dort, sladkost, banány...., tak se PŘEMNOŽÍ breberky ve střevech a je problém na slizici:-(  Za 3 dny se to zase spraví SAMO, pokud to nedostane opět NAŽRAT:-)
ROKY už problém s mykózami nemám. Vše je o harmonii střevního mikrobiomu a toho, čím ho krmíme. Hezky objasňuje Margit Slimáková aj.
Podotýkám, že jsem s MB začala před 9 lety, strykně asi 3 roky, poté si beru z každého výživového směru to, co mi vyhovuje (MB to skutečně není, ale pro začátek a nastartování dobrý:-)
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #4 kdy: 06. Září, 2018, 15:02:16 »

U me i kdyz jim sebevice MB, tak to proste nemizi. Uz to tak je par let. Je to hrozne, ale musim to resit Fluconazolem. Moje nejnovejsi strategie je, ze tomu nevenuju takovou pozornost. A od MB jsem taky upustila, jim vajicka napriklad, a nebranim se obcas bilemu jogurtu. Semtam i neco jineho. Zaklad je porad prevazne rostlinna strava. Pouzivam olejicek od Atoku, ale ne na tampon, jen vetreny prstem. Snazim se nebrat Fluconazole, to je fakt az posledni instance kdyz trpim. Ten olejicek to udrzuje v nejakych mezich, ale uplne pryc to neodchazi. Domnivam, se ze je to vice o imunite, nez cemkoliv jinem, a na tu pusobi cela zivotosprava, pochopitelne vcetne jidla, ale nedomnivam se, ze striktni MB je spravny system pro kazdeho. Nepriklad ja jsem minuly podzim skoncila s desnym nedostatkem zeleza, B12 a D. Bylo to hrozne, nebyla jsem schopna ani usnout a mela jsem velke uzkosti a deprese. A to jsem mela pravidelne cocku a listovou zeleninu, takze kde se vzal ten nedostatek zeleza? Je fakt, ze jsem nejedla ryby, ty by asi byvaly poresily to decko i B12. Ale zelezo? Muzu mit postizenou schopnost vstrebavani, nevim. Proste problematika je slozita, ja ani nevim presne, co je problem u me, natoz u nekoho jineho.
Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení