Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Praha schůzka: Ekolog-Ekonom-Emočně-Efektivní žití  (Přečteno 775 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kubiKar
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 25. Březen, 2018, 00:50:01 »

Také vlastně nabídka k seznámení :

blíží se PÁ večer 30.3.2018, schůzka zájemců a sympatizantů o VŠESTRANNĚ EFEKTIVNÍ ŽITÍ VE MĚSTĚ I V PŘÍRODĚ , -viz moje příspěvky uvedené dříve ad Cohousing:

"....způsob bydlení, který klade důraz na hlouběji prožívané mezilidské vztahy a současně zachovává a podporuje osobní nezávislost. Snaží se zachovat to nejlepší, co nabízel život v tradičních provázaných vesnických společenstvích a přenést to do 21. století. Obyvatelé se už od fáze plánování projektu podílejí na budoucí podobě svého domova i pravidel jeho fungování a po nastěhování i na jeho provozu...... https://cs.wikipedia.org/wiki/Cohousing "

Jsou lidé, kteří již NEhledají jen jednoho člověka do dvojice -mají k tomu důvod:
aby již mohli žít stylem života ke kterému bytostně i existenčně tíhnou, a splnit si životní sny, což by je samotné, a ani kdyby byli ve dvojici tolik netěšilo, či by na to nestačili -například pobývat v přírodě, mít zahradu, zvířátka, chodit za kulturou, cestovat, doma vždy najít někoho s kým se lze rozdělit o radost i starost, ..., Takže potřebují k žití rovnou skupinku lidí: Tým, náhradní rodinné prostředí, přátelsky si vypomáhající vazby ;-) právě stejně uvažujících i cítících lidí, vážících si jedinečnosti kvality života.

;-) Já umím to a Ty zas tohle, a když to dáme dohromady...... Hlavně v praktických záležitostech se potkávat s těmi kdož potřebují přesně to co JÁ rád-a dávám, i naopak ;-)

;-) Seznamovat se i sám se sebou ....abychom věděli koho nabízíme

I vývojově je pro člověčí druh přirozené žití v tlupách. Vzájemně si býti prospěšní, aby i ten poslední den byl prožít mezi svými:

https://www.csfd.cz/film/282482-co-kdybychom-zili-spolecne/prehled/

Více dřívější příspěvky na mém profilu.
Těším se, K
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 25. Březen, 2018, 12:31:00 »

Ahoj Kubikar.

Zkusil jsem projít tvé dřívější příspěvky zde a v podstatě se nechytám, o co jde, pro koho to je, kolik vás je, kde to je...

Je to podle mě zmateně napsané, pro nás, neználky.
Zaznamenáno
kubiKar
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 27. Březen, 2018, 02:12:34 »

více info jen vážným zájemcům na mail.

pro Admin: ze strany pohledu ze Zvědavosti se také doufám nikdo "chytat" nebude, a bude mít stejné otázky ... odp.si vygoogluje.
Ale ze strany Potřeby takto žít, toho kdo k tomuto náhledu vnitřně dospěl či ho situace přiměla, je vše jasné ;-) 
to už je vyzkoušeno inzerováním jinde ;-)

ad přísloví: Chytrému stačí napovědět,
aneb: tento inzerát je pro ty kdo totéž hledají -ti hned spatří Příležitost. Ostatní jen zvědavost....
PS: každého Přístup, protřídí lidi sám -vzpomeňte například na ty 2 Baťovi vyslance do Afriky:  :-(  :-)
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 27. Březen, 2018, 16:08:49 »

Jasné, v pořádku... vše bylo, je a bude roztřízeno.. neměl jsem do toho raději tak zabrušovat Very Happy
Zaznamenáno
kubiKar
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 28. Březen, 2018, 12:37:29 »

.......i tak díky za zprávy.
I když se tu z MB fóra teď nikdo nepřihlásí = nevadí ;-) , i tak je nás už dost.
Třeba se aspoň podívá na pěkný film, nebo si něco vyggoglí.... přijde na nápad ....  toť také počin ;-)
Takže děkuji
K

PS: jj: odklonit, zabrušovat, ... atd., - jak se to ujalo :-)
« Poslední změna: 28. Březen, 2018, 12:40:02 od kubiKar » Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení