Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Žito ozimé - KDE NAKUPUJETE?  (Přečteno 254 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 21. Říjen, 2018, 15:01:29 »

Zdravím vás,

od května 2018 mám elektrický mlýnek na obilí - jedna z nejlepších investic do zdravého životního stylu:-)

Můj dotaz zní: KDE nakupujete žito ozimé? já ve zdravé výživě od firmy PROBIO, 3 kg stojí asi 110 Kč (kilo obilí stojí víc, než kilo hotové prodávané mouky:-(

Klidně zkusím i NEBIO žito? prosím, písněte mi tip, KDE koupit? Napadlo mě, že ve mlýně musí mít i žito, ale od koho to berou??? Asi když dojedu do mlýna, tak mi neprodají obilí, zrníčka:-)

Díky

Dáša
Zaznamenáno
kubiKar
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 02. Prosinec, 2018, 19:20:11 »

;-) to by mne také zajímalo, i OVES kde nakúpit

v Praze

PS: a kde fyzicky dosud nakupujete to Žito?

Předem díky za odpověď, K ;-)
Zaznamenáno
sahaw
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 08. Leden, 2019, 18:23:04 »

Zdravím,
doporučuji facebook o pečení chleba. Zeptat se, kde nakupují.

Když máte štestí, tak narazíte na skupinu lidí v Praze, kteří to maji v malíčku.

Je dost namáhavé najít, kde prodávaji pšenici,ječmen, žito, hrách,oves,kukuřice ve velkém balení. Bio nebo nebio.
Pak taky někdo nechce 100kg, ale třeba mu stačí 25kg ročně. Musí hledat v inzerátech a často to je přes půlku republiky. Často potřebujete auto a čas. Pak musíte skladovat.

Tolik negativ, že to člověk často vzdá. Ale skoro každý se tím potýkal a nejsnažší řešení je spolupráce s dalšimi lidmi. Ať žije facebook. Lidi na to nadávaji, ale je to skvělý pomocník na sehnání lidí, kteří Vám poradí a i pomůžou sehnat. Jediné negativum je pokud jste introvert a nerad komunikujete.

Například naše komunitní zahrada se skládá ze členů, kteří pravidelně kupují obiloviny ve větším množství. Dokonce jsme si nechali vypěstovat vlastní žito. Členové jsou z Prahy, Pečky, Ústí nad Labem,Choceň a Čáslav(Chedrbí). Pokud budou to mít blízko k Vám a budou mít cestu, tak můžou přivést.
Ale nejlehčí řešení je zeptat se na facebooku.

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení