Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Ženy  (Přečteno 1141 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« kdy: 07. Prosinec, 2018, 07:16:37 »

Co víme doposud o ženách:

Jsou to velmi tvrdé obchodnice mezilidských vztahů. Vždy kalkulují něco za něco. Dáme mu šanci? Je úspěšný, bohatý, krásný, silný, sebevědomý, rozhodný, galantní, pečující, vtipný, inteligentní, úspěšný, pozorný vůči mně,dělá co chci já? Láska? Nenechte se vysmát, je to obchod. Ve skutečnosti nás chcete zotročit, ovládnout a nakonec i duševně zabít. Neexistuje nic temnějšího, než je žena, nic co má blíže k vyvolávání skázy a ničení, než je žena. Spálíte vše na prach a po Vás už tráva neroste. Jste skázou světa, lidskosti a civilizace.
« Poslední změna: 24. Leden, 2019, 18:27:30 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Leden, 2019, 11:43:18 »

Kdo opouští potápějící se loď první? Krysy. Kdo opouští muže, když vážně onemocní nebo náhle zchudne nebo přijde o práci? Ženy. Ženy jsou krysy. Ženy rozumí jenom síle, moci, strachu o sebe a o své blaho. Proto fungovaly všechny civilizace, ženy se o sebe bez mužů bály. To už neplatí. Muži jim umožňili díky svým vynálezům nezávislost na ženách. A začal rozpad vztahů, rodin. Žena totiž, na rozdíl od muže, neumí pracovat s mocí. Muži měli moc věky věků, díky své síle a díky svému mozku. To se změnilo. Muži přestanou s ženama spát, počínat děti a žít s nimi. Nebude pro to už žádný důvod. Sobeckost, egoismus, panovačnost, diktatura, tyranie žen ve vztazích narůstá do neúnosných mezí.
« Poslední změna: 24. Leden, 2019, 18:28:07 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 22. Duben, 2019, 00:16:04 »

Ženy chtějí muže ovládnout, ochočit si je, udělat si z nich pejsky. Znásilnit naší duši, zotročit nás. Poznal jsem Vás desítky, jste všechny stejné, rozumíte jen síle a Vašemu strachu.
« Poslední změna: 22. Duben, 2019, 00:28:20 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 22. Duben, 2019, 10:30:55 »

Existují pouze dvě cesty, jak mít věrnou ženu, která bude ctít svého muže celý život. Stát se muslimem a pojmou za ženu muslimku (tato varianta je nejjistější) nebo si najít ženu v nějakých bývalých státech, republikách Sovětského svazu, Zakavkazska, středního východu (méně jistá cesta) a nejméně jistá cesta, ale ještě určitá pravděpodobnost existuje, najít si ženu na dálném východě, případně v Africe nebo chudých zemích Jižní Ameriky. To jsou regiony tradičnější, kde ženy muže ještě ctí a také případně, pokud takovou ženu budete živit, bude Vám náležitě vděčná.
Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 22. Duben, 2019, 10:37:21 »

Navázat v současné době vztah například s českou ženou znamená velmi vysokou pravděpodobnost rozpadu takového vztahu během dalších 15 let, omezení vlivu na své potomky, navýšení plateb bývalé partnerce a v případě svatby riziko ztráty poloviny majetku v následujícím rozvodu. Doporučení je se neženit, případně mít dobrou předmanželskou smlouvu, ideálně nemít s českými ženami děti, tyto ženy chtějí od mužů především děti a peníze.
Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 22. Duben, 2019, 10:40:17 »

Optimálním doporučením je zůstat sám, být na ženách nezávislý. Pánové uklidit a uvařit si snad zvládnete sami a trochu toho sexu si užijete u porna nebo vypomůže kamarádka či náhodná, krátkodobá známost. Ženy si nepouštět k tělu, ovíjí se kolem muže jako had a čekají na příležitost.
Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 22. Duben, 2019, 11:00:40 »

Ideálem, pokud mít ženu, je pracovat například v Německu a vzít si ženu z rozvojové země s dobrou předmanželskou smlouvou.
Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 22. Duben, 2019, 11:25:23 »

Uvědomme si jednu věc, ty "mrchy" jsou na nás méně emocionálně závislé, než my na nich, oni mají změny partnerů, nemyslím jenom fyzicky, ale celkově dané v genetickém kódu, asi jako saranče putuje za potravou a odchází z místa, kde to už sežralo, tak podobně to mají ony. Vysát finančně, psychicky, duševně, fyzicky a skočit zase na jiného hostitele, pořád dokola. A ještě se u toho tvářit, jak strašně trpí a jsou utiskované a nerovnoprávné. V podstatě na nás mají jednu jedinou páku a to je VAGÍNA, kdyby jí neměli, jsou pro nás bezcenné a vůbec bychom se o ně nezajímali. Přes jejich VAGÍNU nás ovládnou a posléze řídí přes naší dobrotivost, slušnost, ochotu, přes naše rytířství. Stvořitel udělal velkou chybu, že připustil jejich existenci a přinesl tak na zem jejich prostřednictvím utrpení, bolest, nenávist, zlobu. Proto je staré tradiční civilizace i kmeny držely zkrátka, uvědomovaly si, jaké nebezpečí se v nich nalézá. Už dva tisíce let staré texty hovoří o ženách jako o bytostech, které vedou k zániku společenství, k zániku světa. Které tak vysají svého hostitele, až ho zničí. Známe a víme kde v živočišné říši se používá výraz hostitel. Bohužel mladí a nejenom mladí muži jsou zaslepeni sexuální touhou, která je oslepuje, poté jsou vlákáni, omámeni, ovlivňováni, manipulováni, ovládnuti. Přijdou o svobodu mentální, fyzickou i finanční. Jen kvůli té jedné, jediné sexuální droze se vzdají své svobody, nezávislosti, síly a nechají se ničit a týrat. Ono historické zvolání: "Hanba mužům kterým žena vládne.", dnes znamená hanba všem civilizacím, kde žena vládne.
« Poslední změna: 23. Duben, 2019, 10:43:11 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 26. Duben, 2019, 17:40:13 »

ŽENA MUŽE PŘIKOVE DO OKOV A POTOM JAKO DRAVÝ PTÁK VYKLOVÁVÁ JEHO SRDCE.
Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 02. Květen, 2019, 12:04:37 »

Hehe, jsem v ......, pánové ráj na zemi, levno, každá žena je tady nádherná, štíhlá, slušná, krásná, ochotná, milují kluky z Evropy, Bože, jsem v ráji. Díky. Už nikdy, NIKDY nechci za těma mamlasovityma feministkama do Evropy, do ČR. .... forever. Zdá se, že není lepšího regionu pro nás z Evropy, než ...... Luxusní, nádherné miciny, které k nám z Evropy mají silnou náklonnost. Tisíce, desetitisíce přenádherných, štíhlých, krásných, mladých žen, které chtějí jen Vás, muže z Evropy. Našel jsem ráj na zemi, skvělá kuchyně, milí lidé, slabá ekonomika, výhodná pro náš majetek. Ženy které Vám dávají náklonost jako k hollywoodské hvězdě. Chlapci, já to tady sám nezvládnu obhospodařit. Vždy jen ...... má tolik lidí jako ČR, téměř. Jedno město. Ženy jsou tady tak naivní, důvěřivé a já nechci, abyste mi tady kazili morálku, proto ty tečky....Hledejte....
« Poslední změna: 02. Květen, 2019, 12:33:08 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 04. Květen, 2019, 14:04:28 »

Narazil jsem v Asii na jednu uštěpačnou, prostořekou, sarkastickou Asiatku, které si ze mě nesedla na zadek, držela si mě od těla a měla mě tak trochu na háku, ale komunikovala se mnou. Moje otázka byla, žila jsi v Evropě, její odpověď ano.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení