Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nejvhodnější země světa k životu.  (Přečteno 549 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
0 0
« kdy: 02. Květen, 2019, 17:43:02 »

ROZCESTNÍK : 

BEZPEČNOST VE SVĚTĚ:
https://www.travelriskmap.com/#/planner/map/security

NOMAD LIST:
https://nomadlist.com/

Zjistěte si před cestou o každé zemi co nejvíce informací přiložím v budoucnu na ukázku několik příkladů.
Například VIETNAM:
https://wikitravel.org/en/Vietnam

Náboženství ve světě:
https://bigthink.com/strange-maps/world-map-of-religions

Je zcela evidentní, že Česká republika není vhodná k životu pro muže středního věku. Ceny nákladů neúměrně rostou, platový růst tomu neodpovídá, požadavky žen na muže se zvyšují ještě neúměrněji. Pokud jste muž středního věku a podařilo se Vám ukrýt část majetku před hamižnými ženami, je načase se podívat, kde levně žít a užívat spokojeně svých našetřených peněz. Budu to pro Vás zjišťovat, komunikovat s expaty a ověřovat na místě. V tuto chvíli prověřuji tyto destinace Indie, Nepál, Kambodža, Thajsko, Vietnam, Malajsie, Filipíny, Indonésie, Mexiko, Ekvádor, Panama, Etiopie, Peru, Bulharsku, Portugalsko, Albánie, Černá hora, Bosna a Hercegovina.
« Poslední změna: 01. Červenec, 2019, 06:32:26 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 02. Květen, 2019, 18:53:03 »

Nejsem nějak extra zkušený cestovatel, ani expat. Spoustu let žiju a pracuji v ČR, ale poslední dvě ženy mi daly zabrat, zaměstnavatel mě těžce vykořisťoval, takže je načase zvednout kotvy a užívat našetřených peněz v levných zemích. Dlouhodobý pobyt může být potíž, krátkodobé pobyty bez víz nebo s vízy jsou v pohodě, ale až na vyjímky (např. Indie) nemůžou přesáhnout dlouhodobé pobyty více než  devadesát dní, kolikrát je omezení strávené doby v určitém čase i po opakovaném vstupu přes hranice. Myšlenka je měnit pobyty podle platnosti víza (vstupu) v Jihovýchodní Asii, což je region poměrně přátelský, klidný, mírumilovný, s dobrým jídlem a nízkými cenami za jídlo a bydlení. Existují i možnosti bydlení s dlouhodobým pobytem v případě prokázání určité částky, poslední možnost je se v dané zemi oženit. Střední (např. Panama) a Jižní Ameriku (Ekvádor) bych viděl až jako třetí variantu, Afriku (,Etiopie) jako čtvrtou, Evropa je výhodná pro občany EU z pohledu dlouhodobých pobytů (Bulharsko, Portugalsko), levné země jsou ještě na Balkáně, ale to mě zatím moc neláká ani Kavkaz nebo blízký, střední východ. Destinace vybírám podle osobních doporučení a zahraničních webových stránek.
« Poslední změna: 02. Květen, 2019, 19:02:20 od Pravda » Zaznamenáno
Pravda
Newbie
*
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 02. Květen, 2019, 19:17:38 »

Zájem mladých, krásných, štíhlých děvčat v Asii o mou osobu je enormní, naprosto obrovský, v ČR by si o mě jen tak nějaká coura kolo nepřela a tady se předbíhají ty nejkrásnější modelíny (tady je taková skoro každá) o mou pozornost.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení