Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: CMV vyrus “liečba”  (Přečteno 46 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
knoly
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 20. Prosinec, 2019, 19:08:38 »

Zdravím všetkých MB nadšencov a ľudí čo sa rozhodli prevziať zodpovednosť nad svojim zdravím do vlastných rúk.
 53 53
Potreboval by som poradiť ohľadom jedálnička na moj zdravotný problém. Tak Vám rozpoviem môj príbeh. Nesiem moc dobrý štilista slohovych prác, tak majte strpenie.
Začiatkom septembra tohto roku sa u mna prejavil vyrus CMV (herpes) úplne mi padla imunita, tým pádom mi čiastočne zlyhala pečeň. (Mám dosť zožltnute oči, slabosť v kĺboch a svaloch, citlivosť na svetlo, bolesti hlavy a zahmlenu myseľ).
Zapríčinil som si to určite sám a som si toho plne vedomí, mám 24 rokov a nikdy do teraz som moc nepil alkohol, fakt skoro vôbec, toto leto som pil v celku dosť, prejedanie sa a do toho psychické problémy vyvolané nezhodamy s priateľkou.
V nemocnici som odmietol liečbu a zacal to riešiť MB stravou. Môj stav sa stabilizoval ale stále to neni v poriadku. Príznaky mierne zoslably. Ale keď toho viacej zjem, tak sa stav zhorší.

Myslite si že je možné vyriešiť aj takýto problém stravou? Už pomaly strácam vieru, jem teraz asi najpoctivejšie a “najčistejšie” v živote ale môj stav sa už nechce zlepšiť.

Ak by ste mali niekto skúsenosť s podobným problémom dajte vedieť, budem rad za každý názor.
 Wink

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení